2. Comentarii despre hoteluri în Polonia

9,6

9,8

9,4

• Comentariu trimis pe 1 mai 2024

Apartament excelent de Patru Stele cu “un mare plus” , adica 4+ !
    • Apartament Deluxe

Nu există nimic de acest fel!

Gazdele au fost foarte amabile si dragute si ne-au dat toate indicațiile si informațiile pe care le-am cerut despre oras , despre locatii unde sa mancam si altele! Cu privire la apartamentul, in care am stat 3 nopți cazati , pot spune ca arată foarte bine , are o chicinetă foarte bine dotată , au si expresor de cafea cu capsule, dar noi nu l-am folosit deloc , intrucat am calatorit cu masina si l-am avut pe al nostru de acasă, impreuna cu cafeaua noastră 😁, ca am mai patit sa “suferim” dupa o cafea bună in alte concedii…, si nu am mai vrut sa riscam , dar e de apreciat partea cu expresorul , ptr. ca in alte situații gazdele pun la dispoziție doar un filtru/cana electrică banala. Apartamentul se afla la 5-6 min. de mers pe jos de Piata Centrala, Catedrala , etc. Curatenia a fost de excepție, paturile foarte confortabile, linistea e la ea acasa ; si mai trebuie mentionat la capitolul “un mare plus” , faptul ca are 2 bai ! Noi suntem o familie cu trei copii , si faptul ca au fost 2 bai , a fostde mare ajutor , in sensul ca nu ne-am aglomerat’ la baie ( adică ne-am simțit ca acasa😁) ! Deci un raport excelent calitate-preț, chiar excepțional aș spune! Cred ca propietarii sunt mai la inceputul afacerii , dar la locatia ap. si conditiile oferite , cred ca ar trebui sa coste dublu , si nu exagerez, intrucat inainte sa alegem aceasta variantă am vazut foarte multe, si cele de acest nivel erau cel putin dunle la pret !

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 21 martie 2024

• Apartament cu 2 dormitoare

Nu există text aferent acestui comentariu

Sejur în martie 2024