2. Nizozemí hodnocení hotelů

8,6

7,9

• Hodnocení napsáno: 12. listopadu 2023

• Studio pro 6 osob, s vlastní koupelnou mimo pokoj

Super, cena výkon určitě parádní

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 5. října 2023

• Budget 4-Person Studio with Private External Bathroom

trochu extravagantní, ale v pořádku.

Snídaně velmi servírovaná, dobrá, bohatá, ale každý den stále stejná.

• Hodnocení napsáno: 25. září 2023

• 8-Person Studio with Beach Theme

Velice příjemný personál, dobře přístupný z letiště, možnost mnoho volnočasových aktivit.

• Hodnocení napsáno: 12. září 2023

Ubytování se nachází asi 10 min od vlakového nádraží se zastávkami na autobusy a tramvaje, v blízkosti je i par restaura
    • Dvoulůžkové studio s oddělenými postelemi

Rozsáhlé možnosti co v hotelu dělat Mile překvapeni v podobě uvítacího dárečeku Vzhled pokojů

• Hodnocení napsáno: 1. září 2023

Špinavý pokoj

Vybavení

• Hodnocení napsáno: 27. července 2023

• 4-Person Studio with Private External Bathroom

Ve varné konvici byly zbytky čínské polévky

• Hodnocení napsáno: 26. července 2023

• Dvoulůžkové studio s manželskou postelí

Bylo to moc fajn, předčilo má očekávání. Personál mladí cool lidé, milí a ochotni pomoct.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 15. července 2023

• Budget 4-Person Studio with Private External Bathroom

Koupelna přes chodbu,nebyla součástí pokoje, velmi málo místa, v pokoji pro dva byly dány 4 postele, masakr! Hluk od hostů do pozdních hodin z posezení před hotelem. Málo vybavená kuchyňka.

Velmi kreativní pojetí designu hotelu, velmi ochotní všichni zaměstnanci hotelu, poloha u nádraží. Snídaně ve spřátelené restauraci.

• Hodnocení napsáno: 20. května 2023

• Budget 4-Person Studio

Není nic co bychom vytknuli.

Jako vždy útulný hotel cca 30 minut pěšky od centra.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 22. července 2022

Pěkný hotel pro mladé.
    • Dvoulůžkové studio s manželskou postelí

Odpady v koupelně vůbec neodtékaly, málo místa okolo toalety. Stěny pokoje byly potřísněny něčím velice ošklivým:), raději jsme tuto avantgardní malbu blíže nezkoumali. Uslyšíte vše, co se děje na chodbě... Snídaně v nedaleké restauraci, která nabízí službu pro hotel byla otřesná. :(

Hotel se nachází cca 8min od vlakového nádraží a 15min od tramvajové zastávky linky 19, vedoucí přímo do centra. Příjemnou pozornosti byla káva zdarma a parkování před hotelem. Pokoje dostačující, celkem pohodlné. Určitě bych hotel doporučil pro páry a skupinám lidí, co chtějí navštívit Amsterdam.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 15. července 2022

• Dvoulůžkové studio s manželskou postelí

Měli jsme ubytování bez snídaně. Kávovar fungoval pouze v omezeném režimu pro jeden druh kávy. Ubytování velmi dobré, personál ochotný.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 29. června 2022

• Budget 4-Person Studio with Private External Bathroom

Snídaně byla zajištěna v nedaleké kavárně, kde nebyli nejrychlejší. V pokoji je slyšet vše z chodby, doporučuju špunty do uší.

Lokalita - hotel je cca 10 minut pěšky od vlakove zastávky, za 5 minut tak lze dojet vlakem do centra. Při check-inu si vytocite na kole štěstí dárek. Pizzu zdarma jsme sice nevyužili, ale bylo to milé.

• Hodnocení napsáno: 28. května 2022

• Dvoulůžkové studio s manželskou postelí

Chyběly nám v koupelně podložky na zemi u sprchy a záchodu.

• Hodnocení napsáno: 19. května 2022

• Dvoulůžkové studio s oddělenými postelemi

Za celý pobyt jsme se defacto nevyspali. Prakticky každou noc někdo neustále hlasitě třískal dveřmi od pokojů/koupelny umístěné na chodbě. Usnout se nám podařilo většinou až tak okolo páté hodiny ráno. To shledávám bohužel jako velké mínus. Dále trochu horší dostupnost do centra. Nejblíže byl vlak, který sice vychází dráž než metro/tramvaj (35-40 minut do centra), ale je zas nejrychlejší volbou (cca 10 minut do centra). Na kole do centra cca 20 minut. Snídaně nejsou přímo v ubytování ale v bistru/restauraci cca 300 m od hotelu.

Příjemný personál, nápomocný, zejména paní/slečna recepční ze Slovenska, která nám poskytla různé tipy na cestování apod. a tímto jí moc děkujeme :-)). Pokoj čistý, prostorný, vč. kuch. koutu a vlastní malé koupelny. Vybavení naprosto dostačující (možná bych uvítala o jeden ručník na ruce více, ale na druhou stranu jsme každý den dostali nový). Na hotelu je možné zapůjčení kol, čehož jsme rádi využili :-). Snídaně výborná, moc nám chutnala. Recepce funguje 24/7. Převážně mladí lidé.

• Hodnocení napsáno: 18. dubna 2022

• Levné studio se 2 oddělenými postelemi a vlastní koupelnou mimo pokoj.

Oddělena koupelna na chodbě

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 22. února 2022

• Studio pro 6 osob, s vlastní koupelnou mimo pokoj

Přátelské prostředí a bezstarostný průběh.

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 11. listopadu 2021

Nefungovala wifi na pokoji

Termínem pobytu byl listopad 2021

• Hodnocení napsáno: 4. října 2021

• Levné studio se 2 oddělenými postelemi a vlastní koupelnou mimo pokoj.

Snídaně byla super - osobní přístup zaměstnanců byl skvělý.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 12. dubna 2024

Doporučuji👍🏻 skvělé pro mladé lidi 🙂
    • Dvoulůžkové studio s oddělenými postelemi

Není nic co by se mi nelíbilo.

Vhodné pro lidi co mají rádi umění. Hotel je krásně pomalovaný jak na chodbách tak v pokojích. Je v dobrém místě 5 minut pěšky od nádraží ze kterého se dostanete všude a cenově velmi přijatelný. Pokud jedete autem máte zadarmo parkoviště které je dost velké takže máte jistotu že zaparkujete :)

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 21. července 2023

6,0
    Nemilé překvapení.
    • Dvoulůžkové studio s manželskou postelí a filmovými motivy

Pokoj se jménem Cinema room neměl okno. Tato informace nebyla na booking.com uvedena. V pokoji tedy nebyl přirozený zdroj vzduchu. Místo klimatizace byl větrák. V pokoji nebyla vůbec žádná skříň.

Dobrá dostupnost hotelu v rámci hromadné dopravy. Dobrá snídaně v nedaleké restauraci.

• Hodnocení napsáno: 7. července 2023

• Dvoulůžkové studio s oddělenými postelemi

Matrace nám lehce klouzaly z postele, ale i přes to dostatečně pohodlné

Velmi přátelský a ochotný personál, příjemné prostředí

• Hodnocení napsáno: 18. května 2023

5,0
    Ucházející
    • 4-Person Studio with Private External Bathroom

Matrace na postelích byly bohužel velmi špatné, nebyly vůbec rovné, člověk mohl ležet pouze na jedné části. Byla to velmi nepohodlná noc.

Personál byl skvělý, přátelský.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2022

5,0
    nebyt neprofesionalniho chovani zamestnancu hotelu a jejich neschopnosti resit problem, ktery zpusobili, bychom hodnotil
    • Budget 4-Person Studio with Private External Bathroom

Na hotel jsme prijeli ve 2 hod. rano, z hotelu jsme meli potvrzene, ze pokud bude pokoj volny, nemusime cekat na check-in do 15 hod., ale staci se zeptat na recepci a ubytuji nas zdarma. Tak jsme ucinili, pokoj volny byl, dokonce nam rekli, ze ten samy pro cely pobyt, poskytli nam dve karty od pokoje, nechteli videt doklady, ani cislo rezervace, nechali si zaplatit kartou turisticky poplatek, k cemuz jsem stejne jako k ubytovani nedostal zadny doklad, dodali “enjoy your stay” a tak jsme se ubytovali. V 10 hod. jsme opustili pokoj, na ktery jsme se v 17 hod. chteli vratit, ale karty od pokoje nefungovaly. Na recepci jsme se nasledne dozvedeli, ze pokoj neni na nase jmeno, ze my na hotelu zatim vubec nebydlime a ze nase veci z pokoje jsou v modrem odpadkovem pytli, ktery nam ale nechteli dat, protoze nam neverili, ze jsou ty veci (vc. bankovnich karet a osobnich dokladu) nase. Nedokazali pochopit, proc nam to vadi, za celou dobu se nam nikdo neomluvil a chovali se k nam, jako by to byla nase chyba. Recepcni Yahya porad mluvil o tom, ze bude zalezitost resit, k nicemu se ale nemel, byl arogantni a byl z nej citit alkohol. Situace vzhledem k tomu, ze nam nase veci nebyly vraceny, vyeskalovala natolik, ze jsme byli nuceni zavolat polici. Ta ale bohuzel holandsky mluvila s recepcnim a odmitla nam pomoci. V tu chvili nam byly alespon predany veci, ktere jsme potupne v lobby hotelu mohli zkontrolovat. Otraveny recepcni nam dal karticky od noveho pokoje, omluva neprobehla a navic chtel znovu zaplatit turisticky poplatek, coz jsem odmitl. Situace nebyla evidentne doresena ani dalsi den, kdy jsme na recepci museli opet vysvetlovat, ze mame snidane v cene.

skvela lokalita s dobrou dopravni dostupnosti, snidane v pripade max. dvoudenniho pobytu (kazdy den stejne, malo peciva, moznost vegetarianske verze), parkovani zdarma

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 23. června 2022

6,0
    průměr za drahé peníze
    • Služební cesta
    • Dvoulůžkové studio s manželskou postelí

nemá to nic společného se studio, jak bylo uvedeno na Booking.com. Byl to obyčejný pokoj s varnou konvicí a ledničkou

celkem dobrá poloha vedle nádraží Sloterdijk, vlakem do Amsterdam Centraal 5 min

Termínem pobytu byl červen 2022