2. Mexiko hodnocení hotelů
  3. Quintana Roo hodnocení hotelů
  4. Ostrov Holbox hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování Hotel Casa HX - Adults Only

Hodnocení – Hotel Casa HX - Adults Only 4 hvězdiček

Av Pedro Joaquin Coldwell Predio 006 Manzana 0115, Zona 002 , Lázaro Cárdenas, 77310 Ostrov Holbox, Mexiko

12. z 115 hotelů v destinaci Ostrov Holbox

7,7

9,3

8,9

8,8

• Hodnocení napsáno: 20. února 2023

líbilo se nám, ubytování má svůj styl
    • Pokoj Deluxe

Wi-Fi nám stále vypadávala. V našem pokoji byl cca dva dny pobytu velmi hlasitě slyšet ventilátor/klimatizace, která pravděpodobně patřila k hlavní budově. Když jsme na snídani přišli po 10 hodině už nebylo doplňováno, ale to bylo pravděpodobně způsobeno personálem v daném dni, protože jindy byl servis u snídaně velmi dobrý. Na pokoji bohužel chyběl fén.

Ubytování je v klidnější části ostrova, blíže k plážím, které nejsou tak přelidněné a za nás byly hezčí. Dobrý úklid, hezké prostředí hotelu, bazén. Ocenili jsme silný proud vody ve sprše a její teplotu. Každý den doplňována voda v dostatečném množství.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 21. listopadu 2022

• Apartmá s velkou manželskou postelí

Na závěr naší dovolene jsme si chteli dopřát trochu luxusu a připlatili si za pokoj s vlastním bazenem. Hotel poskytuje nadstandardní služby, pobyt se nám velmi libil a určitě doporucuji

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 21. března 2024

Trapné snídaně
    • Plunge pool Suite

Popravdě naprostým propadákem tohodle 4* hotelu jsou snídaně. Myslím, že by hotel vůbec neměl uvádět, že nějaké snídaně nabízí a zahrnuje v ceně, protože jediné, co dostanete, je malá mistička s ovocem a dvě maličkaté mističky - jedna s ořechy, druhá s jogurtem + teplý nápoj a studený nápoj. Fotku přikládám. Snídaně dostatečná tak akorát pro 4leté dítě. Pro ty, co chtějí snídani větší, je připravené zpoplatněné menu, kde si můžete vybrat slanou i sladkou variantu. Ceny na Holbox celkem ok, ale vědět tohle dopředu, nejspíš bych raději volila hotel bez snídaně a využila jedno z brunch míst na Holboxu.

Hotel byl moderní, čistý, vybrala jsem ho podle lokality kousek k pláži Punta Coco, která nás rozhodně nezklamala. Ve dne liduprázdné nádherné pláže nebo beach cluby, v noci okem viditelný bioluminescenční plankton. V mnoha hodnoceních jsem četla negativní recenze v tom, že je hotel vzdálen centru Holboxu. Ano - je, ale já jsem s tím počítala. Centrum je ale pěší procházkou snadno dostupné, takže v tomhle ohledu jsme v tom žádný problém nespatřovali a naopak jsme oceňovali velký klid v hotelu i okolí.

• Hodnocení napsáno: 10. července 2023

• Hodnocení napsáno: 14. února 2023