2. Mexiko hodnocení hotelů
  3. Mexico DF hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Mexiko hodnocení ubytování k pronájmu
Mexiko Mexiko Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Central & Cozy Studio with Rooftop View 1 Průměrné hodnocení: 9,9

„Velice blízko metra Příjemná klidná čtvrť Dostupnost obchodů do pozdních nočních hodin Útulné studio Dobře vybavená kuchyně Vše potřebné v jedné místnosti Velice dobře zvládnutá práce s prostorem Terasa s možností večerního posezení Možnost vyprat si prádlo Jasné instrukce při příjezdu“

• Hidden house Průměrné hodnocení: 8,2

„Zůstal jsem zde 11 nocí. Ubytování bylo při příjezdu nadstandardně čisté, dobře vybaveno. Prostor k obývání je opravdu větší než je potřeba. Postele velice pohodlné. Hostitelé jsou moc milí lidé, skvěle se s nimi komunikovalo. Mají v areálu zvířata, což pro mě bylo zpestření. Kočka navštěvuje i horní prostory. Pokud hledáte dostupné bydlení v Mexiko city, určitě lze jen doporučit.“

• „Od tohoto ubytování jsem neměl příliš velká očekávání, ale pozitivně překvapilo ve všech ohledech. Byt se nachází v sídlištním panelovém domě. Celková atmosféra místa a sousedství je příjemná. Byt nabízí opravdu úžasný výhled. V bytě je velmi kvalitní televize s nabídkou filmů. Vybavení bytu je nadstandardní. Proces ubytování proběhl skrze instrukce přes WhatsApp na vysoké úrovni. Majitelé jsou velmi příjemní a nápomocní. Celkově velice dobrá zkušenost a určitě bych se rád znovu vrátil.“

• „Terasa, moderni ciste vybaveni. Vse fungovalo vyborne. Novy dum s novym apartmanem.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Mexiko

podle 50 726 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu