2. Mexiko hodnocení hotelů
  3. Quintana Roo hodnocení hotelů
  4. Ostrov Holbox hodnocení hotelů
Mexiko Ostrov Holbox Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Golden Paradise Hostel Průměrné hodnocení: 8,4

„Vše bylo dokonalé a velmi doporučuji.“

• Hotel Villas Tiburon Průměrné hodnocení: 8,3

„Blízkost moře,“

• Arte Sano Hotel - Adults only Průměrné hodnocení: 8,8

„Perfektní poloha hotelu , pár kroků na pláž a do centra, ale velmi klidné místo . Malý útulný hotel.“

• Hotelito Crismi Průměrné hodnocení: 7,7

„Perfektní kousek k mori par lidi ochotny personál prostě max spokojenost“

• Hotel Casa HX - Adults Only Průměrné hodnocení: 9

„Hotel byl moderní, čistý, vybrala jsem ho podle lokality kousek k pláži Punta Coco, která nás rozhodně nezklamala. Ve dne liduprázdné nádherné pláže nebo beach cluby, v noci okem viditelný bioluminescenční plankton. V mnoha hodnoceních jsem četla negativní recenze v tom, že je hotel vzdálen centru Holboxu. Ano - je, ale já jsem s tím počítala. Centrum je ale pěší procházkou snadno dostupné, takže v tomhle ohledu jsme v tom žádný problém nespatřovali a naopak jsme oceňovali velký klid v hotelu i okolí.“

• Holbox by Xaloc Průměrné hodnocení: 8,3

„Snídaně byly skvělé. Ovoce a výběr ze snídaňového menu. Kafe, čaj a juice z čerstvého ovoce.“

• Hotel and Beach Club Escape Holbox Průměrné hodnocení: 8

„Pokoje 50 metrů od moře. Bar přímo na pláži. Atmosféra úžasná.Na pokoji vše potřebné, dokonce i studena či teplá pitna voda v zasobniku.Snídaně dostačující v baru na pláži. To nejdůležitější je že pláž před barem byla uklizená a čistá, což opravdu na tomto ostrově není standart, jen málo pláži má uklizeno vyplavenou mořskou trávu. Pozor na to než se někde ubytujete!“