2. JAP - komentarji o hotelih
  3. Hiroshima - komentarji o hotelih
  4. Hirošima - komentarji o hotelih
Japonska Hirošima Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lep hotel, vreden svojega denarja. V hotelu imaš šampon, conditioner in pripomočke za obrazno higieno. Lokacija je super, blizu Peace Memorial Parka ter tramvaj postaje.”

• “Med mojim bivanjem na Japonskem sem imel priložnost bivati v hotelu, ki je izpolnil vsa moja pričakovanja. Hotel se je ponašal z izjemno čistočo, kar je bilo prvo in najbolj opazno. Nahajal se je na odlični lokaciji, ki mi je omogočala lahek dostop do glavnih znamenitosti in javnega prevoza. Sobe so bile sicer nekoliko manjše v primerjavi s tistimi, ki sem jih navajen v Evropi, vendar je ravno to dodalo poseben čar mojemu bivanju. Osebje v hotelu je bilo izredno prijazno in ustrežljivo, vedno pripravljeno pomagati z nasveti ali dodatnimi storitvami. Vsako jutro so me razvajali z odličnimi zajtrki, ki so ponudili široko paleto lokalnih in mednarodnih jedi, kar je bilo odličen začetek dneva. Skupno gledano je bilo moje bivanje v tem hotelu zelo prijetno in brez dvoma bi ta hotel priporočil vsakomur, ki išče udobno in prijetno nastanitev na Japonskem.”

• “wiev bathroom”

• Sejour Inn Capsule Ocena: 8,2

“Zelo mirno in čisto. Blizu glavnih znamenitosti.”

• “Lokacija top. Soba tradicionalna ter udobna. Kufre lahka pustila še po check out. Tramvaj čisto blizu.”

• “Lokacija zelo blizu Memorial parka. Zajtrk super.”

• “Lep, čist hotel, vendar bolj za poslovno javnost.”