3. Benátsko hodnocení hotelů

8,5

• Hodnocení napsáno: 23. května 2024

Moderní hotel u Benátek
    • Rohové apartmá s manželskou postelí velikosti King

Co nás mrzelo, že i když se hotel jevil jako poloprázdný, že nám nebylo vyhověno provést check-in o hodinu dříve i přesto, že jsme jim žádost o brzký check-in poslali předchozího dne. Většinou nám všude vyhoví, u 4* hotelu bychom toto také očekávali. Další zklamání bylo, že na pokoji i přesto, že jsme nakonec měli check-in pozdní až po 22 hodině (odjeli jsme do Benátek až po návratu jsme se ubytovali), nebylo vše připraveno, až ráno jsme zjistili, že pro tři osoby máme pouze dvě osušky a dva ručníky. Pochopil bych to kdybychom měli brzký check-in, že to nestíhali. Na pokoj navíc nešla vypnout klimatizace nepomohlo ani pootevření okna. Když jsme ji vypnuli, sama se za chvíli zase spustila. Hučí tak celou noc, v chladnějším období je to i zbytečné. Dále nám nefungovaly noční lampičky u velké postele. A překvapilo mě, že kolem umyvadla v koupelně mají černou plíseň, to bych u hotelu této kategorie vůbec nečekal.

Moderní Hotel u Benátek. Hotel má vlastní podzemní parkoviště, to je zpoplatněno. Leží téměř u autobusové zastávky z které se snadno za cca 10 minut dostanete přes most na autobusové nádraží na ostrov do Benátek. Hotel má malou zahradu s bazénem, noční bar kde vás obslouží i po 22 hodině. Personál na recepci ochotný. Snídaně byly bohaté, teplý bufet výběr například míchaná vajíčka, omelety, fazolky, houby, klobásky atd. Studený bufet také velmi bohatý výběr, ale to lze u hotelu této velikosti a kategorie očekávat. Dobrá káva, výběr čajů a juice.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 22. dubna 2024

Vzhledem k tomu, že jsem byla v hotelu již 4x a přivezla cca 22 přátel, očekávala bych slevu.

Parkování - placené :(

Snídaně, poloha, personál.

• Hodnocení napsáno: 8. dubna 2024

• Pokoj s manželskou postelí King

Na recepci ochotně poradili jak do Benátek. Lístky na autobus přímo na recepci.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 14. února 2024

Skvělá dostupnost do Benátek,autobus 20 metru od hotelu.Lístky lze zakoupit na recepci.Snídaně dobrá,ale malý výběr na
    • Pokoj Superior s postelí King

Za dosti vysokou cenu za ubytování,bych uvítal na pokoji župan,pantofle,obouvací lžíce a další

Dostupnost do Benátek

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 19. listopadu 2023

• Pokoj s manželskou postelí King

Zaskočila mě cena, v aplikaci booking byla 5ti. Při placeni byl. 7tis a nějaké drobné. S tím ze rozdíl oproti bookingu bude vrácen skrze aplikaci. Tak jsem zvědav jak to dopadne.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 23. září 2023

• Pokoj s manželskou postelí King

Vybavení pokoje bylo docela opotřebené, např.paka vodovodní baterie byla uvolněná a při použití zůstávala v ruce.

Skvělé snídaně, interiér hotelu

• Hodnocení napsáno: 22. srpna 2023

Splnilo účel dostat se pohodově do Benátek
    • Pokoj s manželskou postelí King

Bazén OK, louka kolem něj jako na nejhorším vesnickém koupališti (samý kvetoucí jetel = včely). Jídlo v restauraci nic moc.

Přímo u zastávky autobusu který vás odveze do Benátek

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2023

byl jsem v hotelu s manželkou již podruhé, vzal přátele a i ti jsou spokojeni

mravenci v koupelně

poloha, cena, strava

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2023

• Pokoj s manželskou postelí King

Snídané byla dost podprůměrná, na to, že se hotel řadí do kategorie Hilton.

Před hotelem je hned zastávka do Benátek s na letiště.

• Hodnocení napsáno: 19. července 2023

Jediná výhoda hotelu je snadná dostupnost do Benátek a bazén. Pokud vám nevadí jet autobusem/tramvaaji do Benátek dé
    • Pokoj s manželskou postelí King

- snídaně byla opravdu slabá, malý výběr a nekvalitní produkty - Staré vybavení, nefunkční fén, rozbitý sprchový kout (cena rozhodně neodpovídá kvalitě, jeden z nejhorších Hilton hotelů)

- Dostupnost do Benátek, autobus ihned před hotel - podzemní prostorné parkoviště - bazén

• Hodnocení napsáno: 17. července 2023

Rusky mluvící hosté v době válečného konfliktu byli překvapením! Personál na recepci vstřícný.
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Vybavení pokoje vykazovalo jisté známky opotřebení, ale jinak vše v pořádku.

Snídaně dostačující, každý si vybere. Snad mohlo být více zeleniny.

• Hodnocení napsáno: 2. května 2023

Velmi kvalitní ubytování
    • Pokoj s manželskou postelí King

Hotel u celkem rušné silnice se stálým provozem, jehož hluk částečně pronikne i zavřeným oknem, pokud máte pokoj k silnici. Ani na jednom pokoji (využívali jsme tři) nefungovala klimatizace jak měla. Možná v léte funguje. V pokojí bylo přetopeno a větrat oknem vzhledem k hluku jsme celou noc nechtěli.

Moderní hotel na vysoké úrovni. Neopotřebované vybavení. Na každém patře dostupný výrobník ledu. Pestrá snídaně, i když tři sny stejná nabídka, ale dalo se vybrat i tak. Vzhledem k počasí jsme nevyužili venkovní bazén a posezení. Autobus do Benátek hned před hotelem.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 25. dubna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

poloha, bus do Benátek hned u hotelu

Termínem pobytu byl duben 2023

velice příjemný personál

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 24. února 2023

• Pokoj Superior s postelí King

Menší, ale překonatelný problém je, že hotel se nachází na okraji města zcela odloučen. Doprava do Benátek i Mestre je možná autobusem každých 25 minut nebo taxíkem.

Hezký hotel standardní kvality. Snídaně v pohodě, jídla dostatek, výběr slušný.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 31. ledna 2023

Dobrá lokalita na výlet do Benátek
    • Pokoj s manželskou postelí King

Hluch ze vzduchotechniky, špatné snídaně.

Pohodlné postele, milý personál, dobrá lokalita na výlet do Benátek (bus hned u hotelu).

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 6. listopadu 2022

Skvělé umístění pro cesty do Benátek (Venezia).
    • Pokoj s manželskou postelí King

Měli jsme pokoj směrem k silnici a hluk byl v noci lehce slyšet. TV nefungovala, nešly naladil žádné programy ani připojit TV k Netflix. Mýdlo a kosmetika nebyly doplňovány každý den. Přivítal bych hotelové pantofle či župan.

Velice pozitivně hodnotím kvalitu a široký výběr snídaně. Pro cesty do Benátek je přímo před hotelem autobusová zastávka, cesta trvá cca 10 min., lístky prodávají v recepci hotelu.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 2. října 2022

splnilo to naše představy, určitě se vrátíme a doporučuji hotel i svým známým..

nemám co bych vytknul

poloha hotelu ve vztahu návštěvy Benátek, dostupnost dopravy, ochota personálu poradit, bazén, který byl vynikající pro relax, dobrá nabídka snidaně

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 31. července 2022

• Pokoj s manželskou postelí King

Bylo mi líto obsluhy která musela být v rouškách

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2022

• Pokoj s manželskou postelí King

Hlučnost z dopravy v nočních hodinach, maly výběr potravin na snidani, pokazena el.instslace na pokoji 508, karta vs.jistice.

Parkovani v garazi, zastavka busu u hotelu.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 14. března 2022

• Pokoj s manželskou postelí King

Personal nehovoří německy- krom jedné recepční. Bohužel v době Covidu nemožnost samostatného výběru snídaně. Museli jsme vše sdělovat obsluze.

Lokalita byla výborná a možnost zakoupení jízdenek na MHD přímo v hotelu. Zastávka MHD u hotelu. Naše polopenze byla pestrá, možnost výběru ze tří možností. Tento hotel doporučuji.

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 28. února 2022

super
    • Pokoj s manželskou postelí King

Během večeře jsme čekali 30 minut než si někdo všiml, že jsme dojedli a nemáme co pít.. Protékala sprcha a byla rozbitá žaluzie..

velmi příjemný personál, čisté pokoje, skvělá dostupnost do Benátek- přímo před hotelem je zastávka autobusu, jízdenky lze zakoupit na recepci hotelu. Pokoje jsou moc hezké a pohodlné

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 22. února 2022

• Pokoj se 2 manželskými postelemi Queen

Nečekejte nějakou gourmetskou kuchyni, jídlo dobré, ale nepřekvapí

Personál velmi profesionální, ubytování pohodlné.

Termínem pobytu byl únor 2022