Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Italija: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Emilija-Romanija: atsiliepimai apie viešbučius
  4. Riminis: atsiliepimai apie viešbučius
Italija Riminis Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie viešbučius

Naujausi atsiliepimai

• Hotel Apogeo Įvertinimo balas: 7,9

„Vieta puiki, šalia jūros ir pagrindinės gatvės. Personalas taip pat puikus. Šalia yra geležinkelis, tačiau mums visai nebuvo jokio triukšmo, traukiniai visai netrukdė. Kambarys nors ir mažas, bet labai švarus ir buvo viskas, kas yra reikalinga.“

• Hotel Reale Įvertinimo balas: 9,1

„Michelos ir Carlo šypsenos, paslaugumas,rūpestis mūsų poilsiu nuo pat pirmos dienos. Rekomenduoju 100% visiems. Švaru,patogi lova,skanūs pusryčiai ir kava. Aš dar sugrįšiu tikrai.“

• Hotel Adriatic&Beauty Įvertinimo balas: 8,2

„Malonus personalas“

• Park Hotel Įvertinimo balas: 7,7

„Vieta, vaizdas, maistas, aptarnavimas.“

• Hotel Rubens Įvertinimo balas: 8,6

„Patogus ir lengvas susisiekimas. Tvarkingas ir jaukus viešbutis, paslaugus ir draugiškas darbuotojų kolektyvas pasiruošęs visada padėti, ypač maloni buvo darbuotoja Dina, linkėjimai jai. Labai geras kainos ir kokybės santykis.“

• Hotel Spring Įvertinimo balas: 8,4

„Lokacine vieta gera. Salia jura ir centras. Prie zalio parkelio, daug vietu pavalgyti. Labai malonus personalas.Kambariai didesni nei kitur.“

• Hotel City Įvertinimo balas: 8,4

„Jūra - už 150 m, restoranai ir parduotuvės - tik išėjus iš viešbučio. Nedidelis baseinas ant stogo, yra gultai, sėdmaišiai. Atitinka 3 *. Ir puikus personalas - įsiklausė į mūsų poreikius, pagelbėjo, patarė. Ačiū!“

• Hotel River fronte mare con piscina Įvertinimo balas: 8,5

„Gera vieta, švaru, tvarkinga.“

• Hotel Radar Įvertinimo balas: 8,2

„Labai arti Juros ir geru kaviniu, stoteliu. Kambariai svarus, tvarkingi. Labai rekomenduoju!“