2. Magyarország hotelértékelések
  3. Veszprém megye hotelértékelések
  4. Tapolca hotelértékelések
  5. Pihenés a Malomtónál privát bérlemény értékelései

Pihenés a Malomtónál privát bérlemény értékelései

8300 Tapolca, 10 Ley József utca, Magyarország

7,1

• Ár-érték arány

6,1

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 10

• 2024. május 14. az értékelés napja

1,0
    Nem felelt meg a leírásának!!!
    • 2 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Az egy ágyas szoba helyett először 4 ágyasat kaptam ,aztán át raktak egy két ágyasba ami a padlás térben volt ahová egy rozoga lépcső vezetett. Minden koszos volt, törölköző,szappan nem volt a mosdóban a WC rozoga, az éjszaka közepén felébresztettek hogy érkezik egy vendég mellém,a következő nap egy nőt akartak berakni hozzám ami meghiúsult majd egy házaspárt akartak mellém rakni engem pedig egy matracra a földre fektetni miután közöltem hogy én az ágyért és a szobáért fizettem és rendőrséggel fenyegetőztem így maradhattam egyedül. A gondnokokkal nem volt gond de a tulajdonos aki a távolból irányított az embertelen volt.

Semmilyen szempontból nem tetszett,hatalmas csalódás volt számomra.

2024. május a tartózkodás időszaka

• 2024. április 27. az értékelés napja

3,0
    Gyenge
    • Kisgyerekes család
    • 1 éjszakára szállt meg

Hihetetlenül igénytelen szálláshely- a 3 ágyas szobánk harmadik ágya egy matrac volt a földön. Nem volt fűtés pedig 13 fok volt kint (az összes ruhánk rajtunk volt alváshoz), nem kaptunk törülközőt- bár a fürdőszoba olyan állapotban volt, hogy úgysem mertünk volna lezuhanyozni. ( a csempéket ebben az évezredben még biztosan nem mosta le senki). Mocskos matracok, az ajtó ablakos a folyosóra (belátni nem lehetett, de a kinti fény csodásan elárasztotta a szobánkat egész éjjel), a konyha szintén olyan állapotú volt, hogy vizet se mertünk volna inni. Elől hagyott ételmaradékok, kosz és rendezetlenség. A szobánkhoz egy durván meredek lépcső vezetett fel, a kapaszkodó pedig már félig ki volt szakadva a falból, így lefelé elég bizonytalanul tudtunk lemenni.

Sétatávolságra volt a belvárostól.

2024. április a tartózkodás időszaka

• 2024. március 27. az értékelés napja

Nagyon gyenge
    • Mobilkészülékről küldve

Tökéletes zűrzavar volt az érkező vendégek elhelyezéseben. Borzalmas kosz mindenütt. Ajtók, bútorok, egyéb felszerelések olyanok, mintha ideiglenes barkácsolták volna lomtalanításnál talált anyagokból. Türülköző nem volt, ágyneműk érkezéskor áthuzatlanok. Konyhában a konektor kiszkadva a falból a vezetéken lógott. Konyhai felszerelés értékelhetetlen, használhatatlanul mocskos. Szekrényekben szemét, használt sütőolaj stb. És még sorolhatnám. Ha tudom előre, hogy ilyen a szállás, ha fizettek volna érte se választottam volna. Kepeket csak a konyháról készítettem, sajnos itt csak négyet lehet megosztani. De a megosztott négy konxhai kép nagyjából reprezentálja az egész szállás állapotát.

Olyan nincs.

2024. március a tartózkodás időszaka

• 2024. január 6. az értékelés napja

Nagyon gyenge
    • 4 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Kiábrandito a tulajdonos hozzaallasa. Nem becsuli meg a dolgozokat, a gondnokokat, ossze vissza teteti a vendegeket, egyik szobabol a masikba, mindezt kitalalt urugyekkel. Elsőre tetszett mikor voltam, de aztán csalódás volt amit tapasztaltam.

• 2024. január 4. az értékelés napja

2,0
    Nem teljesítik a leírtakat.
    • Kisgyerekes család
    • 4 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Hideg volt december 30án 16 fok volt a fütésért fizetni kell azzal az indokkal, mert, hogy a melegítő sok áramot használ kérdem én egy szállás adónak nem kellene télen a meleget biztosítania? Nem pedig még a vendégnek feleárban fizetni napi szinten érte. A fürdőbe hideg volt, az ajtót be zárni nem lehetett a fürdőbe, kosz volt, törölköző, szappan , WC papír egyáltalán nem volt. Akkor volt fölmosva amikor mi fölmostunk. A konyha felszerelései hiányosak. A szobába pók háló, a tv nem működik ha el is indul 1 adás megy csak. Egy szobába be raknak másnap át akarnak költöztetni mivel, hogy oda más megy...egyáltalán nem korrekt amit ígér a felét nem tudja teljesíteni!

Az a pár óra amiben nem zavart a személyzet vagy a szállásadó hogy valami feláras.

• 2023. november 14. az értékelés napja

3,0
    Gyenge
    • Pár
    • Mobilkészülékről küldve

Elöször is alig jutottunk be a szállásra zárva volt a kapu ajtó! Beléptünk kellemetlen szag volt! Konyhára ráférne egy alapos takaritás fertötlenités brutál retkes volt! A szobámk ugymond tiszta volt személyzet kedves volt... Igaz olcso de azért tisztaság legyen!

2023. november a tartózkodás időszaka

Nagyszerű

Megjelenítve: 1 – 10

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!