2. Comentarii despre hoteluri în Ungaria

A fost în regulă!

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 16 octombrie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Curățenia nu a fost tocmai asa cum ar fi trebuit.

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 23 august 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Lipsa parcare .Parcare cu plata in apropiere,gratuit in week end.Nu a venit nimeni sa ridice gunoiul 4 zile😒,deși era f cald.In rest..nimic de obiectat.

Apartament curat,dotat cu tot ce trebuie pentru vacanta,aer condiționat,balcon mare,mașina de spălat,bucătărie utilata,liniiște deplină.Nu am fost deranjați de nimic,personal amabil,săritor la cerințele noastre.F aproape de magazin alimentar,mall,statie de metrou,autobuz,Mc Donald's .Vom reveni cu drag!

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2023

Нема кондиціонера

• Comentariu trimis pe 6 martie 2023

Părere personala
    • Apartament Deluxe cu 3 dormitoare

Se simțea în permanenta un miros ciudat. Putea sa fie și mai curat decat a fost.

Arata exact ca și în poze . Raport calitate preț , este ok! Personal amabil.

Sejur în martie 2023

• Comentariu trimis pe 3 decembrie 2022

• Apartament Deluxe cu 1 dormitor

CURATENIA mai ales pe coridoare lasa mult de dorit ,numai urme de pantofi si zgirieturi pe pereti,usi jupuite. Parchetul din camere plin de rupturi, in locurile ascunse multa mizerie iar prosoapele MIZERABILE (galbene de timp) !

Camere spatioase dar numai cu vedere intr-un careu interior nici pe departe de prezentarea celor cu vedere spre exterior sau stradal.

• Comentariu trimis pe 2 decembrie 2022

Amplasarea relativ ok

• Comentariu trimis pe 2 septembrie 2022

• Apartament Deluxe cu 2 dormitoare

Baia foarte,mica. Toaleta foarte mică. Pentru aerul condiționat trebuia sa plătești 10 (- pe zi.

Livingul a fost ok,și balconul

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 29 august 2022

A fost ok
    • Apartament cu 2 dormitoare

Ușile de pe holul unde era apartamentul făceau zgomot, de asemenea se auzeau avioanele, vecini un pic zgomotosi la o clădire alaturata

Apartament mare, cu 2camere și dinning, bucătărie cu tot ce e necesar

• Comentariu trimis pe 24 august 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Am optat pentru pat matrimonial și am primit 2 paturi lipite.

Locația și curățenia

• Comentariu trimis pe 24 august 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Faptul că trebuia să plătim 10 euro extra pentru aerul condiționat, deși când am făcut rezervarea au spus că este gratis...

Locația, fiind foarte aproape de transportul in comun, curățenia și spațiul suficient din apartament

• Comentariu trimis pe 19 august 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Am fost treziți la ora 7 dimineata din cauza galagiei de peste drum; Locatia e cam departe de atractiile turistice centrale, cea mai accesibila posibilitatea fiind accea de a alege sa vizitezi locurile cu masina ori cu un alt mijloc de transport, pe jos dureaza destul de mult.

Apartamentul a fost curat și dotat cu cele necesare unei excursii pe mai multe zile( cuptor cu microunde, mașina de spalat haine, aparat de cafea, aer conditionat, aragaz, etc). Personalul foarte amabil. Au loc de parcare privat(platit) dar care e de folos.

• Comentariu trimis pe 5 august 2022

Se poate și mai bine!🤗
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu au lăsat telecomanda pentru aer condiționat, cada fisurată, robinet chiuveta baie defect, canapeaua din living prea mică pentru 2 adolescenți!

Apartament curat, complet utilat!

• Comentariu trimis pe 17 august 2021

• Apartament cu 1 dormitor

Locatia putin departe de podul Elisabeta, de centru... In weekend a fost liniste, mai ales ca am avut vedete spre curtea interioara, dar luni a fost deranjant zgomotul produs de utilajele din santierul apropiat... Singurul minus pt dotarea apartamentului este lipsa uscatorului de par

Legat de locație - mi.a placut asezarea aproape de Mall Corvin Plaza, McDonald's, Lidl si alte magazine. Foarte curat, dotat

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 6 mai 2024

1,0
    Foarte prost
    • Apartament Deluxe cu 1 dormitor

Nimic doar prețul foarte mare conditi 0 stele nimic nu a corespuns cu pozele din anunț Nu recomand sânt hoteluri de 4 stele mai ieftina și cu 40%

Nimic Nimic nu a fost că în descriere

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 17 aprilie 2024

• Apartament cu 1 dormitor

Curățenie Personal plăcut Au fost amabili și ne au ținut bagajele într o camera speciala

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 23 februarie 2024

Cam mica toaleta.

Locația este foarte buna, langa metrou. Este spațios, curat.

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 18 februarie 2024

5,0
    E un complex de apartamente unde stau cred și studenți, aspectul este unul de neîngrijit , anost.
    • Apartament cu 1 dormitor

Gălăgie, aspect neîngrijit, dormitor foarte mic.

Zonă bună.

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 9 decembrie 2023

6,0
    Plăcut
    • Apartament cu 1 dormitor

Miros foarte urât în tot apartamentul. Aeriseam continuu și mirosul tot nu dispărea. Apartamentul nu este unul prea modern, mobilierul este destul de vechi. Patul inconfortabil. Apartamentul nu este deloc luminos.

Este situat aproape de stațiile pentru mijloacele de transport în comun.

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 17 iulie 2023

Acceptabil
    • Apartament cu 1 dormitor

Am ajuns un pic dupa ora pe care le-am comunicat-o pentru check in si era cineva disponibil la receptie cu toate ca ma deranjase faptul ca spusesera ca au pe cineva la receptie doar pana la ora 18. Avand in vedere ca apartamentele sunt in regim hotelier, consider ca ar trebuie sa aiba receptia un program extins nu doar cateva ore in care sa oblige turistii sa se cazeze. Am primit inainte de a ajunge un mail in care mi se spunea ca putem beneficia de parcare pentru 30euro/zi (alti prieteni care au fost cazati in aceasi perioada cu noi au primit mesaj ca ii costa parcarea 15 euro/zi). Cand am ajuns si am solicitat ne-au spus ca defapt parcarea este in strada si ca trebuie sa platim noi la automat din 3 in 3 h. Ne-am dat seama ca functiona sa folosim aplicatia din tara, Tpark si ne-am pus reminder la telefon sa platim, pt ca daca nu platesti, primesti instant amenda. Curatenia in camera lasa de dorit. Am gasit fire de par pe prosoapele care se presupune ca erau curate, pe jos nu era aspirat si evident nici dat cu mopul. Usa de la baie fiind alba era f murdara de diverse lucruri. In zona de sub chiuveta de la bucatarie, unde se tine gunoiul, era un miros urat, cu toate ca nu era gunoi. In prezentarea apartamentelor si in rezervare scria ca avem aer conditionat, dar nu puteai sa il folosesti (primeai de la receptie telecomanda) doar daca plateai suplimentar 10 euro pe zi. A fost foarte neplacut, avand in vedere ca nu am fost anuntati si ca ma luat o cazare care se presupune ca avea aer conditionat inclus. Daca voiai sa vina cineva sa faca curatenie trebuia sa platesti un fee per curatenie de 10 euro. Consider ca este mai mult un hostel, decat o proprietate care inchiriaza apartamnetele in regim hotelier. Am bookuit acest apartament pentru ca aici stateau si prietenii cu care calatoream, altfel, la acelasi pret, gaseam linistiti o camera de hotel, intr-o zona mai buna si cu siguranta mult mai curat si mai primitor.

Garantia pentru apartament a fost inapoiata in doar cateva ore. Avand in vedere experienta overall cu proprietatea, ne asteptam sa dureze mult mai mult.

• Comentariu trimis pe 17 iulie 2023

5,0
    Început ciudat, dar până la urmă (orașul) a meritat
    • Apartament cu 1 dormitor

Întreg apartamentul era îmbâcsit cu miros de țigară. Evacuarea la cadă nu funcționa. Apartamentul este dotat cu aer condiționat, dar pentru a primi telecomanda de la recepție se plătește suplimentar (10 euro/zi). În prima noapte de cazare ne-a bătut cineva cu pumnii în ușă, timp de aproximativ 1 oră. Am încercat să contactăm recepția (telefon, SMS, e-mail), dar nu ne-a răspuns nimeni, deși se spune că e deschisă 24/7. În cele din urmă a trebuit să sunăm la poliție, pentru că nu ne simțeam deloc în siguranță. Tot în prima noapte, vecinii din camera de alături au fumat pe balcon, deși fumatul este interzis și au vorbit tare până la 4 dimineața. A doua zi am semnalat la recepție și apoi nu au mai fost probleme.

Apartamentul este situat în apropierea stațiilor de metrou și tramvai, încât se poate ajunge cu ușurință oriunde în oraș. În plus, este dotat cu chicinetă, utilă pentru pregătirea micului dejun.

• Comentariu trimis pe 30 decembrie 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Locația. Foarte aproape de metrou. Curățenia. Personalul. Chiar daca in ziua in care am plecat, dat fiind faptul că ca era a doua zi de Crăciun, nu era nimeni la recepție la ora 6 AM, am fost sfătuiți sa lasam cheia in cameră si sa plecam fără grijă. Totul a fost in ordine.

• Comentariu trimis pe 28 octombrie 2022

6,0
    Plăcut
    • Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul este situat intr un bloc de locuințe.

Apartamentul spațios, dotat cu toate utilitatile

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 11 decembrie 2021

1,0
    un sejur plun de plosnite si purici la greu am ajuns la ora 10 si neau lasat sa intram la ora 15 la plecare pa
    • Apartament cu 1 dormitor

nu ni sa dat un expresor patul plin de plosnite si pureci

era aproape de toate

Sejur în decembrie 2021

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: