2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov

9,7

• Ohodnotené: 30. augusta 2023

• Dvojlôžková izba s terasou – prístavba
    • 7 nocí

izba na prízemí malo denného svetla vo vnútri

raňajky vynikajúce široký výber, v okolí krásne miesta TROGIR, PRIMOŠTEN, čistota na izbe, nové vybavenie

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 1. septembra 2022

Skutočne výnimočné
    • Dvojlôžková izba s terasou – prístavba
    • 6 nocí

Každý kto sa rozhoduje ubytovať v tejto ville odporúčam všetkým desiatimi! V prvom rade personal ale neskutočný ochotný personal! Stále čisté uteráky a upratana izba. Ranajky boli veľmi pestré a vyber bol veľký. Každý deň nám na pláž zabalili nejakú desiatu v podobe ovocia a pod. Pekne prostredie v blízkosti všetkého. Pri ubytovaní je pekný bazén a virivka. Odporúčam každému a ďakujeme personálu za príjemný prístup!

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 21. augusta 2021

• Štúdio - prístavba
    • 1 noc

Prijemne ciste prostredie s milym a ustretovym personalom

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 28. júla 2021

• 6 nocí

- dvere na skrini boli hlučné - asi dva dni sme mali na raňajkách tvrdé pečivo - neskôr sa zlepšili a bolo to v poriadku.

- Pre príchodom ma kontaktovala pani, možno majiteľka, ubytovania a pýtala sa na čas nášho príchodu. Keďže sme cestovali s deťmi autom mali sme dlhú cestu. Dohodli sme sa, že pol hodinu pred príchodom zavolám a bude nás čakať. Tak sa aj stalo. Po príchode sme sa stretli, dala nám kľúče a vysvetlila všetky podrobnosti o apartmáne, raňajkách, priamo som zaplatil a povedala nám, čo všetko je v okolí ubytovanie. Napríklad, kde sú obchody, pláže a podobne. Ponúkla, že ak budeme mať nejakú požiadavku stačí napísať správu. Komunikácia veľmi príjemná a ďakujeme dodatočne ešte za informácie. - Ubytovanie veľmi čisté, náš apartmán mal všetko dohodnuté cez booking nachystané - rozložená prístelka, detská postieľka. Čakalo nás po príchode príjemné prekvapenie - pečivo na večeru (prišli sme v podvečerných hodinách) a víno v chladničke. Izby pekné, kuchynka nová - dokonca skrinky s dovieraním, riady čisté a nové, kúpeľňa čistá a nová, samostatný bojler, izba po príchode klimatizovaná, okná s okenicami. - v ubytovaní sme strávili príjemných 7 dní (6 nocí) veľmi sa nám páčilo. Boli sme štyria, z toho 2 malé deti (1 a 2 roky) - raňajky veľmi príjemné a chutné, personál sa o nás staral a dokladal čo chýbalo. Promptne chystal stoly ak chýbal pre nejakého hosťa. Hudba pri raňajkách. Neboli žiadne rušivé elementy. Boli sme spokojný! - od ubytovanie je asi 100 m pláž, aj ďalšie celkom blízko. Pláže sa nám páčili, pekný vstup do vody, bankomat tiež neďaleko, obchody neďaleko. - bazén pri ubytovaním menší ale príjemný. Škoda, že aj ten väčší bazén nie je priamo pri apartmáne ale vzdialenosť je naozaj malá a dá sa prejsť. Nebral by som to ako nevýhodu. - veľké plus čistota apartmánu, schodiska a priestorov. Vymieňali nám každý deň nové uteráky v kúpeľni. - každý deň po raňajkách nám zbalili jedlo aj na pláž - koláče, palacinky, pečivo. Naše deti to naozaj ocenili a bolo to naozaj veľmi milé gesto. - dostali sme raz obed až do apartmánu, deň dopredu nám ho prinesú. Veľmi príjemné!

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 21. septembra 2023

• 7 nocí

Pre toto hodnotenie nie sú k dispozícii žiadne komentáre.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 28. augusta 2022

• 5 nocí

Pre toto hodnotenie nie sú k dispozícii žiadne komentáre.

Termín pobytu bol august 2022

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: