2. Hrvatska: recenzije hotela

7,8

• Besplatni WiFi

8,2

100% provjerene recenzije

Stvarni gosti. Stvarni boravci. Stvarni dojmovi.

Saznaj više- otvara dijaloški okvir
Napiši recenziju

Rezultati 1 - 25

• Datum recenzije: 25. travnja 2024.

• Obitelj s mlađom djecom
    • Obiteljski apartman s pogledom na vrt
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Sve je savršeno, lokacija top, osoblje top

Boravak: travanj 2024.

• Datum recenzije: 16. travnja 2024.

9,0
    Izvrsna lokacija,ugodan ambijent,fina hrana,za izlet u proljeće odličan odabir za uživati bez gužve
    • Par
    • Dvokrevetna soba Superior s bračnim krevetom, balkonom i bočnim pogledom na more
    • Boravak od 3 noćenja

Fina hrana uz veliki izbor. mirna lokacija.

Boravak: travanj 2024.

• Datum recenzije: 15. travnja 2024.

Odličan boravak!
    • Poslovno putovanje
    • Solo putnik
    • Boravak od 1 noćenja

Doručak je bio fantastičan! Osoblje ljubazno i nasmijano te spremno za pomoć u svakom trenutku.

Boravak: travanj 2024.

• Datum recenzije: 29. rujna 2023.

Super

Sve preporuke!!!

Boravak: rujan 2023.

• Datum recenzije: 29. rujna 2023.

7,0
    Očekivali smo puno više.
    • Boravak od 8 noćenja

Na šetnici nema ni jedne pepeljare za nas pušače. Konobari su večinom stranci koji ne razumiju Hrvatski jezik i onda mi u svojoj zemlji moramo se sporazumijevati na Engleskom jeziku. Primjetila sam da gosti sami moraju ići po piče jer u restoranu i pizzeriji nema dovoljno konobara. Dok smo mi bili na plaži s recepcije su nam javili da će u našoj sobi mijenjati žarulje, to nam se ni malo nije svidjelo. Sve žarulje su radile a oni su rekli da će staviti štedne žarulje kakve su i bile u našoj sobi. To mogu raditi kad prođe sezona. Za vrijeme doručka i večere na terasi nije dozvoljeno pušenj. U hotelima gdje smo bili prošlih godina se moglo pušiti na otvorenim terasama. Hrana je bila solidna a moglo je biti i bolje.

Svidjela mi se priroda oko objekta i kako je ueređena šetnica, cviječe. Položaj Crvene Luke je predivan. Sobe su lijepe i udobne, hotel uredan i čist.

Boravak: rujan 2023.

• Datum recenzije: 17. rujna 2023.

• Apartman s 2 spavaće sobe - bočni pogled na more
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Bilo bi dobro da na plaži postoje kućice za presvlačenje

Sve je fantastično, veličina apartmana, lokacija, odoblje, bogat doručak...

Boravak: rujan 2023.

• Datum recenzije: 15. rujna 2023.

Predivan bijeg od svakodnevice.
    • Boravak od 3 noćenja

Pojedinci u apartmanima koji su privatni neljubazni su prema ostaim gostima, no to nije u nadležnosti resorta.

Resort je smješten na idiličnoj lokaciji na Jadranu i savršeno uklopljen u okoliš tako da objedinjuje luksuzni smještaj i predivnu plažu u hladu borova, Na plaži su dostupne ležaljke i suncobrani. Sve je besprijekorno održavano - pijesak na plaži je svakoga jutra osvanuo svježe pograbljan, a ležaljke uvijek pospremljene.

Boravak: rujan 2023.

• Datum recenzije: 11. rujna 2023.

Svake godine ugodan i lijep boravak.

Izbor hrane za večeru.

Osoblje je veoma ljubazno i uslužno. Izbor hrane za dorucak. Dobila upgrade sobe što me veoma iznenadilo.

Boravak: rujan 2023.

• Datum recenzije: 21. kolovoza 2023.

• Boravak od 6 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Nije mi se svidjela cesta do resorta ali to nisu krivi oni već Hrvatske Ceste. U Mama Rosa Bistru smatram da je korištena lošija rajčica u tetrapaku pa mi je onda to prevladavalo okus na pizzi.

Ne tako velika gužva na plaži i čistoća soba. Doručak je bio bogat i ukusan, sladoled na kuglice u kafiću kod plaže je bio odličan. U obližnjem restoranu Mama Rosa Bistro sam jela BBQ ribs i to je stvarno bilo prefino. Što se tiče osoblja hotela,svi su bili izuzetno ljubazni. Još bih htjela naglasiti da u slučaju da želite ići na jahanje konja,postoji konjički klub Vencel nekih 14 min od resorta.

Boravak: kolovoz 2023.

• Datum recenzije: 4. kolovoza 2023.

8,0
    Vrlo dobar
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Za taj novac nije da se nešto puno dobije, po noći se dosta često i brzo vozaju sa električnim kolicima po kampu, što je smetalo dok spavamo sa otvorenim prozorima.

Osoblje najveća kvaliteta, svi su jako pristupačni i uslužni. Lijepa lokacija i plaža, a hrana kvalitetna u odnosu na cijenu.

Boravak: kolovoz 2023.

• Datum recenzije: 4. kolovoza 2023.

8,0
    Vrlo dobar
    • Boravak od 4 noćenja

Imali smo uplaćen polupansion, za večeru se apsolutno svako piće plaća. Ne dobije se ni boca obične vode besplatno. Osoblje je u restoranu i baru je presporo. Za sve se mora čekati predugo.

Sobe su uredne i čiste. Generalno cijeli kompleks je uredan i održavan. Hrana je super, posebno doručak. Ukusno i raznovrsno

Boravak: kolovoz 2023.

• Datum recenzije: 29. srpnja 2023.

Izvanredan
    • Boravak od 5 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Dorucak uvijek isto,6 dana jedno te isto,istina,bogat svime,raznolik ali opet nebi skodilo malo promjene,nebi bilo lose da resort ima neki kiosk sa novinama,casopisima,cigaretama i sl.(centar Biograda nije daleko svega 5min voznje autom ali opet 🙂)

Predivno i mirno mjesto za odmor,odlicno za obitelji sa djecom,plaza odlicna,beach bar i restoran Mamma Rosa odlicni

Boravak: srpanj 2023.

• Datum recenzije: 21. srpnja 2023.

• Boravak od 6 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Nema signala u istočnom dijelu hotela

Boravak: srpanj 2023.

• Datum recenzije: 26. lipnja 2023.

• Boravak od 5 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Odlicna lokacija, uredne ciste sobe i redovno odrzavane(svakodnevno), brojni sadrzaji

Boravak: lipanj 2023.

• Datum recenzije: 26. lipnja 2023.

Sve odlično.

Boravak: svibanj 2023.

• Datum recenzije: 5. lipnja 2023.

9,0
    Odličan kratki odmor s bebom u predsezoni kad je otvoren vanjski bazen
    • Boravak od 2 noćenja

Telefonski brojevi navedeni na web stranici resorta nisu u funkciji. Dječje hranilice se ne čiste pa smo sami svaki put brisali prije obroka i nakon našeg obroka da bude čisto za drugo dijete. Cijene pića za večerom su preskupe (voda 0,33l 4 EUR, mineralna voda 0,25l također 4 EUR). Cijene u restoranu za ručak su također nešto veće. Unutarnji bazen je dosta malen i mislim da je vani bilo ružno vrijeme da bi bio krcat. U vodilici balkonskih vrata imali smo osinje gnijezdo koje je na sreću odmah uklonjeno čim smo javili recepciji. No, to nije pokvarilo cjelokupni dojam jer se takve stvari ne mogu baš spriječiti. Pogotovo jer su ose nove gnijezdo izgradile ubrzo pa smo ga sami drugi puta uklonili. Tako da mislim da je ovo ipak viša sila nego propust resorta. U sobi nema kuhala za vodu.

Brz odgovor na upit emailom (unutar sat vremena). Komunikacija na licu mjesta odlična. Pojašnjeno nam je sve gdje se što nalazi lokacijski i dobiven je papir s označenim lokacijama restorana, bara, bazena itd. Dobili smo dodatno krevetić za dijete iako je u opisu sobe na Bookingu stajalo da krevetić ne stane. U sobi se dobiju na korištenje ogrtač i papuče za odrasle, ogrtač za dijete i ručnici za bazen. Dijete je alergično na mlijeko pa smo dobili informaciju unaprijed emailom da postoje obroci prikladni za nju i u samom restoranu pomoć oko odabira svake namirnice. Dodatno je provjereno u kuhinji da u neko jelo nije dodano mlijeko, vrhnje ili maslac. Na doručku je dostupno sojino mlijeko kao i gotove kašice za dijete. Pa smo se s te strane osjećali sigurno kod svakog obroka. I doručak i večera su bili raznovrsni, a meni u restoranu za ručak također sadrži i obroke za djecu. Unutarnji bazen je grijan na 26 stupnjeva što je za bebu od godine dana bilo sasvim dovoljno. Vanjski bazen nije grijan, ali su temperature zraka bile iznad 25 stupnjeva pa je tako i ta niža temperatura vode ipak bila dovoljno topla. Uvala je divna, s pješčanom plažom na kojoj su dostupne besplatne ležaljke i suncobrani. Također postoje i besplatni tuševi. Kod same prijave dobili smo narukvice sa čipovima za ulaz u sobu i plaćanje na sobu što je vrlo praktično jer ne morate nositi karticu sa sobom svugdje. U resortu postoji nekoliko dječjih igrališta sa spravama za različite uzraste pa se i naša beba mogla spuštat po toboganu i ljujat. Osoblje je vrlo ljubazno i spremno pomoći od gospođa na recepciji, sobarica, konobara.

Boravak: svibanj 2023.

• Datum recenzije: 31. svibnja 2023.

7,0
    Dobar
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Nedostatak svjetla u sobi, iznad radnog stola nema lampe, neugodni zvukovi iz klimatizacijskog sustava rano ujutro i kasno navečer, mlaka ili hladna hrana za večeru. Neugodno iznenađenje me dočekalo kada sam pogledao izvod kartice kojom sam platio smještaj (booking mi je napravio predautorizaciju kartice dan prije dolaska, a pri prijavi u hotel na recepciji su mi na dan dolaska još jednom naplatili smještaj u potpunosti, bez da su provjerili da li je smještaj naplaćen od strane bookinga).

Zelenilo, čistoća, ljubazno osoblje.

Boravak: svibanj 2023.

• Datum recenzije: 7. svibnja 2023.

Sve odlično

Boravak: svibanj 2023.

• Datum recenzije: 10. travnja 2023.

• Poslano putem mobilnog uređaja

Odlična hrana u restoranu i ljubazno osoblje. Dolazimo već treći put i vratiti ćemo se svakako. Idealna lokacija za opuštanje :)

Boravak: travanj 2023.

• Datum recenzije: 26. rujna 2022.

Sve super!
    • Poslovno putovanje
    • Solo putnik

Hrana odlična!

Boravak: rujan 2022.

• Datum recenzije: 11. rujna 2022.

9,0
    Ugodno, opuštajuće i izuzetno lijepo uređen resort.
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Po meni premali izbor hrane za večeru.

Jako mi se svidjela čistoća smještaja, ljubaznost osoblja i općeniti dojam samog resorta.

Boravak: rujan 2022.

• Datum recenzije: 22. kolovoza 2022.

• Vila s 2 spavaće sobe i terasom
    • Boravak od 9 noćenja

zauzimanje lezajki na plazi, a iste ne koriste

Boravak: kolovoz 2022.

• Datum recenzije: 1. kolovoza 2022.

• Boravak od 4 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Mirno mjesto, odlična plaža, osoblje ljubazno, ako želite miran odmor to je to. Ako želite u klubove i noćni život samo odete u centar Biograda i imate sve...

Boravak: kolovoz 2022.

• Datum recenzije: 1. kolovoza 2022.

• Poslano putem mobilnog uređaja

Odlican boravak u resortu koji je nadmasio sva ocekivanja. Apartamn cist i prostran, osoblje uvijek pravovremeno i na usluzi. Svakako bi preporucio resort, te cemo se svakako vratiti iduce godine.

Boravak: srpanj 2022.

Rezultati 1 - 25

Nadoknađujemo razliku u cijeni
Nadoknađujemo razliku u cijeni
Povoljne cijene • Bez rezervacijske pristojbe • Pronašli ste povoljniju cijenu? Nadoknadit ćemo vam razliku!