3. Dubrovnik-Neretva County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

Słabe WiFi.

Basen jest super.

• Ocena dodana: 6 lipca 2023

Wszystko dobrze

Bardzo miła i pomocna Pani właścicielka, przyjemna okolica z pięknym ogrodem, blisko do plaży, pokój czysty i pachnący, dobrze wyposażona kuchnia

• Ocena dodana: 7 października 2022

Rewelacyjne miejsce
    • Apartament z 2 sypialniami i balkonem oraz widokiem na morze

Rewelacja. Apartament świetnie wyposażony, ma wszystko co potrzebne do życia, dostępna jest nawet chemia gospodarcza. Apartament i otoczenie czyste i zadbane. Bardzo dobra lokalizacja - wszędzie blisko, a jednocześnie cisza i spokój. Gospodarze bardzo mili i pomocni. Nasze psiaki też były mile widziane. Polecamy każdemu

• Ocena dodana: 26 września 2022

Na miarę oczekiwań, przytulnie i miło.
    • Apartament z 2 sypialniami

Drobiazgi - lekkie niedociągnięcia w czystości apartamentu lub funkcjonowaniu wyposażenia AGD wszystko w miarę możliwości naprawione. Trochę mała kuchnia i "akustyczny" korytarz.

Cudowne obejście, obiekt duży i przestronny. Apartament wyposażony kompletnie we wszystko co potrzebne na dłuższym urlopie. Basen ciepły :) Gospodyni bardzo przejmuje się jakością oferowanych usług. Jeśli tylko dacie jej szansę, szybko naprawi wszystkie ewentualne niedociągnięcia lub braki. Za bycie miłymi gośćmi można liczyć nawet na skromny upominek :)

• Ocena dodana: 25 września 2022

• Apartament z 2 sypialniami i balkonem oraz widokiem na morze

Materace dla nas za miękkie ale to co kto lubi...

The apartment is beautiful, comfortable, clean and atmospheric. We were in an apartment on the first floor with a large terrace overlooking the beautiful garden and swimming pool and the Adriatic Sea in the distance. Two bedrooms, two bathrooms, air conditioning, kitchenette, safe parking spaces. 150 m to the beach with easy access and next to the promenade in Orebicz and nice restaurants, lots of shops, bakeries, etc. Contact with the owner hassle-free. It is an ideal place for a peaceful rest not only in the middle of the holiday season, but also in May, June, September or October .. To Korczula 15 minutes by ferry. Apartament piękny, wygodny, czysty i klimatyczny. Byliśmy w apartamencie na pierwszym piętrze z dużym tarasem z widokiem na piękny ogród i basen a w odddali Adriatyk.. Dwie sypialnie, dwie łazienki, klimatyzacja, aneks kuchenny, bezpieczne miejsca parkingowe . Do plaży 150 m z łatwym dojściem a obok deptak w Orebiczu i fajne restauracje, dużo sklepów, piekarnie itp. Kontakt z właścicielką bezproblemowy. To jest idelane miejsce do spokojnego wypoczynku nie tylko w środku sezonu wakacyjnego ale również w maju, czercu, wrześniu czy październiku.. Na Korczulę 15 minut promem. Dziekujemy

• Ocena dodana: 20 września 2022

Polecam
    • Apartament z 2 sypialniami i balkonem oraz widokiem na morze

Basen okazał się zbawienny gdy pogoda nad morzem była wietrzna i zmienna. Lokalizacja bardzo dobra, blisko morza. Polecam apartament z 50m tarasem z widokiem na morze i góry. Na plus zasługuje tutaj wyposażenie, z górnej półki nawet same garnki.

• Ocena dodana: 17 września 2022

• Apartament z 1 sypialnią, balkonem i widokiem na morze

Wszystko bylo ok

Bardzo dobrze wyposażony apartament. Cisza i spokój oraz przemiła Pani Gospodyni. Napewno jeszcze wrocimy do tego obiektu.

• Ocena dodana: 4 września 2022

Polecam, świetne miejsce!
    • Studio

Cudowna właścicielka, świetny pokoj i czysty basen! :)

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2022

Super
    • Apartament z 1 sypialnią - Parter

Miejsce bardzo czyste i przyjemne. Właścicielka bardzo miła i pomocna . Wyposażenie w apartamencie jest na wysokim poziomie, wszystko czego potrzebujesz jest na miejscu. Basen super czysty i zadbany . Apartament w bardzo dobrym punkcie wszędzie bardzo blisko ( morze, knajpy, sklep) . Wszystko zgodnie z opisem.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2022

• Studio

Wyjątkowe miejsce Właścicielka przemiła i pomocna. Wyposażenie apartamentu przewyższyło nasze oczekiwania. Dodatkowo prywatność na najwyższym poziomie. Mógłbym się długo rozpisywać... Nawet telewizja w każdym języku w tym polski (miłe) Pozdrawiamy Marcin i Tosia z Polski od Kaczyńskiego 🤣

• Ocena dodana: 27 czerwca 2022

• Apartament dwupoziomowy z 2 sypialniami

Apartament zgodny z opisem. Przemiła gospodyni Pani Jadranka od samego rana troszczyła się o otoczenie i nasze zadowolenie z pobytu. Miłe przywitanie - kielichem rakiji i zimnymi napojami w lodówce😁 Czuliśmy się przyjęci bardzo rodzinnie. W 100% polecamy te apartamenty.

• Ocena dodana: 26 czerwca 2022

Brak

Ogólnie podobało nam się wszystko 😀 apartament nie ma słabych punktów.

• Ocena dodana: 26 września 2021

Miły pobyt
    • Apartament z 1 sypialnią, balkonem i widokiem na morze

Bardzo miła właścicielka. Apartament świetnie wyposażony.Basen na zewnątrz. Taras duży.Polecam

• Ocena dodana: 24 września 2021

Wszystko na plus
    • Apartament z 2 sypialniami

Wyjątkowe miejsce na odpoczynek. Bliskość plaży, sklepu i bazarku z warzywami🙂.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2021

Cudowne miejsce

Nie ma takiej rzeczy 😊

Bardzo fajny apartament, blisko morza i parę minut spacerem do centrum Orebič. W domu dostępne wszystkie potrzebne rzeczy, od suszarki do włosów, toster, poprzez pralkę, zmywarkę (kuchnia letnia), deskę do prasowania oraz nawet środki czystości. Nieskazitelna czystość.Bardzo ładny, zielony ogród oraz cudowny basen oraz mnóstwo wolnych leżaków 😁. A Pani Jadranka jest przesympatyczną i cudowną Gospodynią. Polecamy!

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2021

Rewelacyjnie

Wszystko

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2021

Czuliśmy się jak w domu
    • Apartament z 1 sypialnią - Parter

Spędziliśmy tu 2 tygodnie. Apartament czysty, dobrze wyposażony, fajny basen na którym przeważnie jest zaledwie kilka osób. Blisko do plaży i miasta, jednocześnie spokojne miejsce. Jednak najważniejsza jest osoba Gospodyni. Pani Jadranka przywitała nas serdecznie (nalewka, sok dla dzieci, piwko w lodówce) i wszystko pokazała. W trakcie pobytu dbała o czystość, sprawiła nam kilka niespodzianek i pomogła uzyskać pomoc lekarską. Prawdziwa południowa gościnność. Gorąco polecam.

• Ocena dodana: 18 lipca 2021

• Studio

świetna lokalizacja! basen super!!! miła i profesjonalna obsługa!

• Ocena dodana: 14 lipca 2021

• Apartament z 1 sypialnią - Parter

To miejsce, które w połączeniu z cudowną osobą właścicielki jest przepisem na wspaniałe wakacje! Nie ma ani jednej rzeczy, do której moglibyśmy się przyczepić! Jedno jest pewne - wrócimy tam! Polecamy miejsce o ile uda się komuś trafić na wolny termin- co samo przez się pokazuje, że warto spędzić tam urlop❤👍 serdecznie pozdrawiamy panią Jadranke❤ Polits family😊

• Ocena dodana: 11 lipca 2021

• Studio

Bardzo miła i pomocna właścicielka, pokoje i cały obiekt bardzo czysty i zadbany. Blisko do plaży

• Ocena dodana: 25 czerwca 2021

Basen, wyposażenie apartamentu, taras

• Ocena dodana: 28 września 2021

2,0
    STANOWCZO NIE POLECAM !
    • Studio

Ściany z tektury, wszystkoo słychać, tragedia. Do czystego apartamentu mu daleko, grill na schodach co powoduje smród na cały budynek. Jeździmy do Chorwacji od 12 lat i tak kiepskich warunków nigdy nie mieliśmy. W bardzo małym "apartamencie vel studio" brak okien (garaż mam większy niż ta klitka), odpadające i niebezpieczne gniazdka z zasilaniem, odpadający tynk ze ścian, cerata zamiast drzwiczek z rozwalającego się prysznica, najgorsze 3 dni EVER!

Parking duży.

• Ocena dodana: 12 września 2022