2. Recenzije hotela u državi GRE

• Odnos cene i kvaliteta

• Besplatan WiFi

8,3

100% proverene recenzije

Pravi gosti. Pravi boravci. Prava mišljenja.

Pročitajte više- otvara prozor za dijalog
Napišite recenziju

Prikazano 1 – 8

• Ocenjeno: 7. avgust 2023.

Paralia 🇬🇷🇷🇸❤️
    • Boravak od 9 noćenja
    • Poslato mobilnim

Sve nam se dopalo, počev od naše ljubazne gazdarice Europi koja je pravi primer jednog domaćina i gostoprimstva, pa sve do samog objekta i apartmana koji su savršeno uredni i čisti. Na svaka tri dana se menjaju posteljina, peškiri. Ceo objekat je pokriven sa WiFi, TV kablovska.. Hotel je na 20m od plaže. Od nas čista 10 i vratićemo se ponovo sa zadovoljstvom. Ps. Veliki pozdrav za Europi i hvala za sve i za tortu koja je bila odlična🙂🎂🇷🇸🇬🇷

Gost je boravio u periodu: avgust 2023.

• Ocenjeno: 30. jun 2023.

Odlicno
    • Par
    • Dvokrevetna Soba sa Zasebnim Krevetima i Terasom
    • Boravak od 6 noćenja
    • Poslato mobilnim

Sve mi se dopada .Ovo je treci put kako boravim ubistom objektu i odlicno je sve

Gost je boravio u periodu: jun 2023.

• Ocenjeno: 22. septembar 2022.

9,0
    Izvanredan
    • Boravak od 4 noćenja
    • Poslato mobilnim

Sve je bilo dobro. Vlasnica vile je vrlo ljubazna, vratićemo se ponovo.

Gost je boravio u periodu: septembar 2022.

• Ocenjeno: 27. jul 2022.

Smestaj kome bi se uvek vratili!!!
    • Poslato mobilnim

Villa Vienni kao i njena gazdarica Eva, ucinile su da ovo letovanje bude posebno. Fantasticna lokacija ovog smestaja, cistoca, udobnost, sve apsolutno zasluzuje cistu 10. Ako se budemo odlucili ponovo nekad za Paraliju, sigurno cemo na vreme gledati da rezervisemo ponovo kod predivne Eve. Imali smo "toplu" dobrodoslicu sa "hladnom" vodom u frizideru. Sacekalo nas je i sredstvo protiv komaraca. Soba nam je gledala prema moru. U centru ste zbivanja, a opet mir. Do plaze nije 100 metara. Mislim da nema vise od 30. I sve sto vam je neophodno, na korak je od vile. Hrana (lokal do ulaza - fenomenalna!) Market, odlicno snabdeven, na 15 metara. Pekara iza coska. Javni veliki parking na 50-100 metara... I jos mnogo toga, sta kome treba. Preporucujem od srca. Znam da niko nije navikao da za pristojne pare, dobije i pristojnu ponudu. Ni mi nismo do sada. Ali, eto, desilo se.

• Ocenjeno: 3. jul 2022.

Savrseno
    • Porodična Soba sa Pogledom na More
    • Poslato mobilnim

Apartman koji smo dobili je na trecem spratu. Gazdarica Eva se potrudila da nam nista ne zafali tokom boravka u apartmanu. Docekala nas je hladna voda u frizideru kad smo stigli. Apartman ima 39.kvadrata, dve terase, kuhinju, spavaću sobu i kupatilo. Poseduje 2 klime i sef.U kuhinji imate sve sto je potrebno. Ne morate nista nositi od kuce. Pogled sa terase je predivan. Parking je obezbedjen. Plaza je blizu apartmana cim izadjete iz vile vec ste na plazi. Nije bucno. Odmorili smo se. Hvala Evi na gostoprimstvu, vraćamo se ponovo kad nam se ukaze prilika.

Gost je boravio u periodu: jul 2022.

• Ocenjeno: 26. jun 2022.

Najlepsi odmor do sada. Vraticemo se ponovo.
    • Poslato mobilnim

Docekala nas je “teta Eva” :) Preljubazna, predusretljiva, uvek nasmejana. Smestaj je apsolutno onakav kakav je na slikama. Sve je bilo odlicno. Terasa sa pogledom na more, prostrana, cista. Trokrevetna soba je dovoljno komforna i sadrzi sve sto je potrebno jednoj porodici sa detetom. Klima uredjaj dostupan u okviru cene. Nema komaraca a bili smo juna. Plaza na manje od 100 metara, market na 20 metara, restorani takodje. Mesto odlicno za opusten odmor porodice sa decom, pocev od lepo uredjenih setalista do mobilijara za decu na svakom koraku, cene svega kao u Srbiji. Sve u svemu, prezadovoljni smo i vraticemo se ponovo. Veliki pozdrav za “teta Evu” :)

Gost je boravio u periodu: jun 2022.

• Ocenjeno: 25. jul 2022.

Nasa odluka da ponovo tu ljetujemo sve govori! Gazdarica Eva je posebna. ❣️
    • Par
    • Poslato mobilnim

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Prikazano 1 – 8

Vraćamo razliku u ceni
Vraćamo razliku u ceni
Niske cene • Bez troškova rezervacije • Našli ste jeftinije? Refundiraćemo vam razliku!