3. Ήπειρος κριτικές ξενοδοχείων

7,7

• Υποβολή σχολίου: 4 Ιουνίου 2024

Εξαιρετικό
    • Τετράκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Η τοποθεσια υπεροχη.Ησυχο μερος διπλα στην πολυβοη Παργα. Υπεροχη θεα,( θαλασσα και το καστρο ) ,απο το μπαλκονι μας που ειχε και μια κατακοκκινη μπουκαμβιλια.Η σουιτα μας, δυο υπνοδωματιων, ηταν μεγαλη και με ολες τισ ανεσεις.Το πρωινο πολυ πλουσιο και το δευτερο εστιατοριο τους ( διπλα στην παραλια ) με πολυ στυλ και καλο φαγητο.

• Υποβολή σχολίου: 28 Μαΐου 2024

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Τα πολλά σκαλιά σε κουράζουν κάποια στιγμή, το πρωινό θα μπορούσε να έχει λίγο ποικιλία ακόμα. Αυτό που μας ενόχλησε πολύ είναι η ελάχιστη χρέωση στις ξαπλώστρες (10€ το άτομο), που είναι δωρεάν για τους πελάτες,

Η τοποθεσία πολλή ωραία, το δωμάτιο μεγάλο, καθαρό και με ωραία θέα. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό.

• Υποβολή σχολίου: 14 Μαΐου 2024

• Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Πολύ καλό πρωινό, άριστη τοποθεσία, άψογη εξυπηρέτηση!

• Υποβολή σχολίου: 13 Μαΐου 2024

• Γκρουπ
    • Βίλα

Όλα ήταν υπέροχα. Η βίλα είναι τεράστια, πεντακάθαρη, σε υπέροχη τοποθεσία και είχε όλα όσα μπορεί να χρειαστεί κάποιος. Υπάρχει ξεχωριστό μπάρμπεκιου δίπλα στην πισίνα. Πολύ εξυπηρετικό το προσωπικό.

• Υποβολή σχολίου: 11 Μαΐου 2024

Εξαιρετικό
    • Έμεινε 1 βράδυ

Αν πρέπει να πούμε κάτι σαν αρνητικό είναι ότι δεν υπήρχε ανελκυστήρας 😀

Τοποθεσία, έβλεπε θάλασσα. Το δωμάτιο μας ήταν διώροφο!!

• Υποβολή σχολίου: 12 Οκτωβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ ωραίο κατάλυμα.Θα το ξανά επισκεφτώ σίγουρα

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 6 Οκτωβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Παρά πολύ καλό ξενοδοχείο. Αν και σύντομη η διαμονή μου ξεπέρασε τις προσδοκίες μου. Να επισκεφθείτε οπωσδήποτε το εστιατόριο του ξενοδοχείου.

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 23 Σεπτεμβρίου 2023

«Όλα τέλεια.»
    • Junior Οικογενειακή Σουίτα με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα
    • Έμεινε 1 βράδυ

Τέλειο ξενοδοχείο με πολύ καλές παροχές. Το εστιατόριο ίσως είναι αυτό που αξίζει περισσότερο απ’ όλα, καταπληκτικό μενού που επιβάλλεται να δοκιμάσει κανείς. Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Θα επιστρέψω ξανά σίγουρα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 12 Αυγούστου 2023

• Βίλα

Μειναμε στην villa του ξενοδοχειου η οποια βρισκεται 10 λεπτα αποσταση με το αυτοκινητο απο τις ξενοδοχειακες εγκαταστασεις. εξαιρετικη η οικοδεσποινα. πεντακαθαρη με ολες τις ανεσεις, ομορφα διακοσμημενη. ειχε καλαθι με διαφορα ειδη απο κρουασαν, ψωμι, μαρμελαδες και μελι για πρωινο. Πολυ καλή επιλογή για οικογένειες. (three hills luxury villa)

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 5 Ιουνίου 2023

«Όλα ήταν υπέροχα - Οι ιδιοκτήτες ευγενικοί και η βίλα ότι καλύτερο ! ! !»
    • Γκρουπ
    • Βίλα

Η τοποθεσία για εκείνους που επιθυμούν ηρεμία και ιδιωτικότητα. Η βίλα με άριστα υλικά εσωτερικά και εξωτερικά είναι το απαράμιλλο σκηνικό που το καθιστά ένα σπάνιο κόσμημα στην ευρύτερη περιοχή της Πάργας. Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι και σίγουρα θα ξαναπάμε.

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 31 Μαΐου 2023

«Υπέροχες Διακοπές !!!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Υπέροχο ξενοδοχείο σε μαγευτική τοποθεσία. Το επισκέφτηκα με την οικογένεια μου και θα μας μείνουν αξέχαστες οι διακοπές μας. Το δωμάτιο μας ήταν εξαιρετικό, το προσωπικό χαμογελαστό και εξυπηρετικό πάντα! Το φαγητό πεντανόστιμο! Ανυπομονούμε να ξαναέρθουμε!!! Σας ευχαριστούμε πολύ!

• Υποβολή σχολίου: 21 Μαΐου 2023

«Γαστρονομικός Παράδεισος»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετική τοποθεσία και ξενοδοχείο! Το προσωπικό ήταν άριστο! Το αγαπημένο μου ήταν το πλούσιο πρωινό με σπιτικές γεύσεις και φυσικά το εστιατόριο ! Δεν υπάρχει μεγαλύτερη απόλαυση από το να ξεκινάς την ημέρα σου με ένα υπέροχο πρωινό, με θέα τη θαλασσα, συνοδευμένο με το πάντα χαμογελαστο και εξυπηρετικό προσωπικό, αλλα και το να ολοκληρώνεις την ημέρα σου στο εξαιρετικό εστιατόριο, με τον σεφ να δημιουργεί απίστευτες γεύσεις! Οι γεύσεις είναι αναμνήσεις, και εγώ θα έρχομαι κάθε χρόνο! Σας ευχαριστώ!

• Υποβολή σχολίου: 7 Μαΐου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Άψογη εξυπηρέτηση, ευγενικό προσωπικό, καταπληκτικό πρωινό και φοβερή θέα από το δωμάτιο! Μην παραλείψετε να επισκεφθείτε το εστιατόριο του ξενοδοχείου! Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Ευχαριστούμε πολύ!

• Υποβολή σχολίου: 28 Αυγούστου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Φανταστικό ξενοδοχείο με πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό! Μεγάλο και άνετο δωμάτιο με φοβερή θέα, εξαιρετικές παροχές και πολύ καθαρή πισίνα!

Έμεινε: Αύγουστος 2022

• Υποβολή σχολίου: 17 Μαΐου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο ξεπέρασε κατά πολύ τις προσδοκίες μας! Παρά την σύντομη επίσκεψη μας, μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι είναι το καλύτερο ξενοδοχείο που έχω επισκεφθεί! Είναι ιδανικό τόσο για οικογένειες όσο και για ζευγάρια ή παρέες φίλων. Κατά την άφιξη μας, το προσωπικό ήταν πολύ πρόθυμο και βοήθησε με τις βαλίτσες και το παρκάρισμα του αυτοκίνητο, πράγμα που μας έκανε πολύ θετική εντύπωση. Στην συνέχεια, η κοπέλα απ' την ρεσεψιόν μας οδήγησε στο πανέμορφο δωμάτιο μας, το οποίο είχε καταπληκτική θέα στην θάλασσα! Τέλος, δεν γίνεται να μην αναφερθώ στο εστιατόριο και το beach bar. Το φαγητό ήταν απλά τέλειο και η οργανωμένη παραλία του ξενοδοχείου καταπληκτική, όπως και όλα τα υπόλοιπα άλλωστε! Θα το επισκεφθώ ξανά σίγουρα πολύ σύντομα, με την διαφορά ότι θα είναι για πολύ περισσότερες μέρες αυτή την φορά! Σε ευχαριστώ πολύ!

Έμεινε: Μάιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 6 Οκτωβρίου 2021

• Junior Σουίτα με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Θα μπορουσε να εχει καλυτερο μπουφε.πιο μεγαλη ποκιλια

Η τοποθεσια και η θαλασσα

• Υποβολή σχολίου: 20 Σεπτεμβρίου 2021

«Εξαιρετική!»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο με 2 μονά κρεβάτια και θέα στη Θάλασσα

Δεν υπάρχει κάτι που δε μου άρεσε. Ίσως θα ήταν καλύτερο ΑΝ υπήρχε πρόσβαση για ΑΜΕΑ.

Μεγάλη ποικιλία στο πρωινό, νόστιμες γεύσεις, άψογο σέρβις ζεστά χαμόγελα εξαιρετικό περιβάλλον.

• Υποβολή σχολίου: 11 Σεπτεμβρίου 2021

8,0
    «Όμορφη διαμονή σε ιδανική τοποθεσία για να δεί κανείς τα αξιοθέατα τις περιοχής.»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο με 2 μονά κρεβάτια και θέα στη Θάλασσα

Μεγάλη πυκνότητα δωματίων. Συνωστισμός στο πρωΐνό.

Η τοποθεσία βολική για μπάνιο κ βόλτα στην Πάργα χωρίς αυτοκίνητο. Η θέα στη θάλασσα. Το προσωπικό ευγενέστατο κ εξυπηρετικό. Η εξασφάλιση πάρκινγκ για το αυτοκίνητο. Το φαγητό στο εστιατόριο καταπληκτικό κ σε λογικές τιμές.

• Υποβολή σχολίου: 2 Σεπτεμβρίου 2021

«ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΣΕΦ FREDIE»
    • Junior Σουίτα με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

ΤΟ ΞΕΝΟΔΕΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΛΟΥΣΙΟ ΚΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ. Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΕΧΙ ΕΠΙΜΕΛΗΘΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΟΝ ΠΕΡΒΑΛΛΟΝΤΑ ΧΩΡΟ ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ . ΟΙ ΣΕΡΒΙΟΤΟΡΟΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ Ο ΣΕΦ ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ .Ο,ΤΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΗΤΑΝ ΘΕΣΠΕΣΙΟ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΣΑΝ ΠΙΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΚΑΙ Η ΓΕΥΣΗ ΣΕ ΑΠΟΓΕΙΩΝΕ .Τ Ε Λ Ε Ι Α Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α ΠΙΑΤΑ ΣΕΡΒΙΡΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΞΑΙΣΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ . ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ .ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΣΕΦ FREDDIE ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ, ΣΤΟΝ ΑΛΕΚΟ ,ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ, ΤΟ ΜΑΚΗ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΙΣΑΣΤΕ Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο Ι.

• Υποβολή σχολίου: 1 Σεπτεμβρίου 2021

«Αξίζει να το επισκευθείτε!!!»
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Το ξενοδοχείο ήταν πολύ όμορφο και αξίζει τα χρήματα που ζητάνε! Το πεοσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετηκότατο και η τοποθεσία του καταπληκτική. Η κουζίνα του αντιστοιχεί σε ξενοδοχείο 5αστέρων, χωρίς υπερβολή το καλύτερο φαγητό σε όλη την Πάργα. Συγχαρητήρια στους υπεύθυνους και φυσικά σε όλα τα παιδιά που δουλεύουν, όλοι τους με ειλικρινές χαμόγελο σαν να μας φιλοξενούσαν στο σπίτι τους.

• Υποβολή σχολίου: 30 Αυγούστου 2021

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Η θέα, η καθαριότητα, η ευγένεια, ο ακούραστος κύριος Αλέξανδρος στο εστιατόριο και ο ασταμάτητος κύριος Χρήστος, που βρισκόταν όπου και αν κοιτούσες. Μην ξεχάσω τις τοπ γεύσεις από τα χέρια του σεφ. Γενικά μία οικογενειακή επιχείρηση με μεγάλη οργάνωση και με μοναδικό σκοπό την εξυπηρέτηση των θαμώνων. Σας ευχαριστούμε πολύ για την ποιότητα που δώσατε στις διακοπές μας. Θα τα ξαναπούμε σίγουρα.

• Υποβολή σχολίου: 28 Αυγούστου 2021

• Junior Οικογενειακή Σουίτα με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Η καθαριότητα στην παραλία υστερούσε κατά πολύ και η έντονη μουσική ενοχλούσε. Επίσης, οι ξαπλώστρες θα έπρεπε να καθαρίζονται και τα σκουπίδια να μαζεύονται καθόλη τη διάρκεια της ημέρας.

Ποιοτικό πρωινό, περιορισμένη ποικιλία.

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2021

Αψογα

Τελεια

• Υποβολή σχολίου: 26 Αυγούστου 2021

«Υπέροχο»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο με 2 μονά κρεβάτια και θέα στη Θάλασσα

Το μονο μείον ειναι που δεν εχει ασανσέρ

Τέλεια τοποθεσία..άψογο φαγητό...πεντακάθαρο δωματιο..Ευγενικό προσωπικό σίγουρα θα το ξανά επισκεφτώ

Έμεινε: Αύγουστος 2021

Οι επισκέπτες σχολίασαν και αυτά τα καταλύματα: