3. Αττική κριτικές ξενοδοχείων

9,6

9,3

• Υποβολή σχολίου: 4 Απριλίου 2024

• Δίκλινο Δωμάτιο

Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό , ωραίο δωμάτιο, μοντέρνα επίπλωση

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 11 Φεβρουαρίου 2024

«Εξαιρετικό και πάνω από τις προσδοκίες μας. Πολύ πολύ κεντρικά»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Αναβάθμιση χωρίς έξτρα χρέωση. Πάρα πολύ μεγάλα δωμάτια. Με όλα τα facilities. Πολύ εξυπηρετικοί και άμεση. Καθαρό πολύ. Ωραίοι και ευχάριστοι κοινόχρηστοι χώροι

• Υποβολή σχολίου: 5 Φεβρουαρίου 2024

• Δίκλινο Δωμάτιο

Η ασχημη μυρωδια μπαινωντας στο ασανσερ και το διαδρομο.Πιθανον απο το φρεατιο.

Τα παιδια στην υποδοχη (Κωσταντινα &Παναγιωτης)

• Υποβολή σχολίου: 3 Φεβρουαρίου 2024

«Πολύ καλή διαμονή σε ένα καλαίσθητο κατάλυμα, που χρειάζεται κάποιες προσθήκες να είναι απολύτως άριστο»
    • Δίκλινο Δωμάτιο

Δεν είχε πρόσθετα χρήσιμα είδη (παντόφλες, είδη μπάνιου). Αρνητικό πως στο κατάλυμα δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια.

Πολύ άνετοι χώροι και με πολύ καλή αισθητική. Εξαιρετικά κρεβάτια και ευρύχωρο μπάνιο.

• Υποβολή σχολίου: 25 Ιανουαρίου 2024

«αρκετά ευχαριστημένη»
    • Δίκλινο Δωμάτιο

Η περιοχή συγκριτικά με άλλες στο κέντρο της πόλης είναι σχετικά καλή, αλλά πάλι θα πρέπει να είσαι επιφυλακτικός γιατί υπάρχουν ναρκομανείς οι οποίοι παίρνουν τη δόση τους στα στενά και γενικά πρέπει να προσέχεις πολύ τα προσωπικά σου αντικείμενα καθώς περπατάς. Κάτι το οποίο δεν μου άρεσε καθόλου ήταν πως αναφέρεται χώρος στάθμευσης και εννοούν ένα δημοτικό πάρκινγκ (κλειστό ναι μεν) επί πληρωμή. Εμείς δώσαμε την μια μέρα 12€ και την άλλη 15€

Το δωμάτιο ήταν πολύ κάλο! μάλιστα, μας έκαναν και αναβάθμιση του δωματίου προφέροντάς μας την junior σουίτα χωρίς οικονομική επιβάρυνση. Το πρωινό προσφέρεται σε ένα κοντινό μαγαζί για brunch , περίπου 3 λεπτά από το ξενοδοχείο, πολύ όμορφο και τα πιάτα όλα πολύ νόστιμα. Επίσης, η θέα από την ταράτσα του ξενοδοχείου είναι μοναδική και αξίζει να ανεβείς!!

• Υποβολή σχολίου: 24 Ιανουαρίου 2024

«Εξαιρετική»
    • Γκρουπ
    • Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετική διαμονή, εξαιρετικό και φιλικό το προσωπικό. Η τοποθεσία βολική για τα όλα. Ωστόσο το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο, πεντακάθαρο και μύριζε υπέροχα.

• Υποβολή σχολίου: 22 Ιανουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Η περιοχή είναι λίγο κακόφημη αλλά δεν αισθανθηκαμε απειλή στη βόλτα μας μέχρι την πλατεία του Ψυρρή.

Value for money ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας. Οι χώροι ήταν καθαροί, τα παιδιά στη reception πολύ ευγενικά και χαμογελαστα, μας κέρασαν ουζάκι (εμφιαλωμένο ) μόλις φτάσαμε. Είχαμε ήδη μιλήσει μέσω Viber για την ώρα άφιξης και τις ανάγκες μας και το δωμάτιο μας περίμενε έτοιμο. Απλό αλλά με όμορφες λεπτομέρειες, ευρύχωρο με μεγάλο μπάνιο. Το πρωινό εξαιρετικό στη Ζουμπουρλού, 3 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο. Επίσης μας βόλεψε απίστευτα το parking της Βαρβακείου που ήταν, στην κυριολεξία, απέναντι.

• Υποβολή σχολίου: 17 Ιανουαρίου 2024

Ήταν όλα αψογα !!

• Υποβολή σχολίου: 14 Ιανουαρίου 2024

«Όμορφη διαμονή»
    • Δίκλινο Δωμάτιο

Φιλόξενο προσωπικό, άνεση, δίπλα στο κέντρο της Αθήνας

• Υποβολή σχολίου: 3 Δεκεμβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Απίστευτος χώρος ,όμορφα χρώματα στα δωμάτια καθαρά και πολυ άνετα!! Το προσωπικό φιλικότατο ,θα το ξανά προτιμούσα εύκολα ! Ευχαριστούμε για την αναβάθμιση

Έμεινε: Δεκέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 23 Μαΐου 2023

«Εξαιρετική διαμονή στο κέντρο της Αθήνας»

Μας άρεσαν ολα!

Καθαριότητα, ευγένεια προσωπικού, τοποθεσία ξενοδοχείου, άνεση και παροχές δωματίου, ωραίο πρωινό, σχέση ποιότητας-τιμής

• Υποβολή σχολίου: 23 Μαρτίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Το πρωί χτυπούσε η καθαρίστρια την πόρτα επιμονα στο δωμάτιο και επιχείρησε να μπει επειδή ήταν η ώρα μετά την αναμενόμενη του check out αλλά χωρίς προηγούμενη τηλεφωνική ειδοποίηση

Πολύ ωραία τοποθεσία ακριβώς δίπλα σε όλα τα μπαράκια του Ψυρρή, καινούργιο με ωραίο design, καθαρό και ήσυχο, ωραία θέα στην ταράτσα

• Υποβολή σχολίου: 5 Μαρτίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Με προβλημάτισε σημαντικά το γεγονός ότι η κάτω πόρτα της πολυκατοικίας ήταν μόνιμα ανοιχτή και άνοιγε απλά με ένα σπρώξιμο της πόρτας. Παρόλο που υποτίθεται ότι μου δόθηκε κωδικός εισόδου. Αυτό με έκανε να μην νιώθω ασφάλεια.

Σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένη από την διαμονή μου στο κατάλυμα.

• Υποβολή σχολίου: 5 Μαρτίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Τέλεια διαμονή.τελειο δωμάτιο.καθαρο.υσηχο.στο κέντρο της πόλης!!! Η εξυπηρετηση φοβερη σε οτι χρειαστηκαμε!! Το προτινω σίγουρα!!!

• Υποβολή σχολίου: 2 Μαρτίου 2023

«Αξιοπρεπέστατο»
    • Junior Σουίτα

Η περιοχή δεν ήταν καλή, ήταν άβολο το βράδυ όταν γυρίζαμε και πολλές φορές βρίσκαμε την πόρτα εισόδου του ξενοδοχείου ανοιχτή.

Μεγάλο δωμάτιο, μοντέρνο design και καθαρό. Πολύ κοντά στο κέντρο με τα πόδια.

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 27 Φεβρουαρίου 2023

«Όμορφα δωμάτια σε κεντρικότατη τοποθεσία»
    • Junior Σουίτα

Πολύ ευγενικό προσωπικό στην υποδοχή . Το δωμάτιο ηταν καινούριο ,πεντακάθαρο με πολύ όμορφο design!

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 30 Ιανουαρίου 2023

«Η διάμονή μουυ ήταν απολαυστική, ένοιωσα οικιότητα + φιλοξενία!»
    • Δίκλινο Δωμάτιο

Θα ήταν χρήσιμο να υπάρχουν κάποια μαχαιροπίρουνα στο κουζινάκι σε περίπτωση που κάποιος θέλει να παραγγείλει κάτι από κάποιο food app όπως επίσης + μερικές χαρτοπετσέτες.

Το δωμάτιο ήταν πολύ άνετο, με όμορφη + μοντέρνα διακόσμηση δίνοντας την αίσθηση της Ελλάδας + πολύ ήσυχο με ωραίο φωτισμό. Όμορφα χρώματα + πολύ μεγάλο μπάνιο. Η θερμοκρασία του δωματίου ήταν τέλεια. Η κουζίνα είχε αρκετές κάψουλες καφέ, τσάι + νερό για το πρωίνο. Το πρώτο βράδυ είχα ένα μικρό θέμα με το καζανάκι + μου το έφτιαξαν μέσα σε λίγα λεπτά. Οι κοινόχρηστοι χώροι είχαν ιδιαίτερο design + ήταν πολύ καθαροί + προσεγμένοι. Ανέβηκα στην ταράτσα όπυ υπάρχει ένα roof garden cafe bar με υπέροχη θέα, αλλά μάλλον λόγω χειμώνα ήταν κλείστο. Η περιοχή το βράδυ είναι κάπς επικίνδυνη για να περπατήσεις μόνος αλλά χρησιμοποίησα ταξί + δεν είχα κανένα απλύτως θέμα. Το πρωί παρόλ'αυτά έχεις την άνεση να κινηθείς εύκολα προς το κέντρο με τα πόδια. Επίσης το ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά στην Κεντρική Αγορά που έχει πολύ ενδιαφέρον να κάνει κάποιος τα ψώνια του ή απλά να χαρεί τη βόλτα του. Κόντα στο ξενοδοχείο υπάρχει ένα μεγάλο 24ωρο οικονομικό parking για όποιον έχει αυτοκίνητο. Οι άνθρωποι στη reception ήταν χαμογελαστοί + εξυπηρετικοί, το ίδιο + οι κυρίες που φρόντιζαν για τον καθαρισμό των δωματίων. Θα το προτείνω σίγουρα + σε άλλους + θα το προτιμήσω ξανά για την διαμονή μου στην Αθήνα. Αξίζει τα λεφτά του!

• Υποβολή σχολίου: 9 Ιανουαρίου 2023

είναι επικίνδυνη περιοχή για αυτοκίνητο και στον 6ο π μείναμε δεν είχε θεα

Ήταν καθαρό το δωμάτιο…μας εκαναν αναβάθμιση σε σουίτα ενώ είχαμε κλείσει δίκλινο ..ειχε πάρκινγκ πολύ κοντά

• Υποβολή σχολίου: 9 Ιανουαρίου 2023

• Junior Σουίτα

Μοντέρνο ξενοδοχείο, σε πολύ βολική απόσταση από τα αξιοθέατα στο κέντρο. Η τιμή ήταν πολύ καλή για ο,τι προσφέρει.

• Υποβολή σχολίου: 11 Δεκεμβρίου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο

Το ξενοδοχείο είναι πεντακάθαρο και προσεγμένο σε κάθε λεπτομέρεια. Απόλαυσα τη μίνιμαλ διακόσμηση και την άνεση του δωματίου. Το κρεβάτι ήταν πολύ άνετο και τα σκεπάσματα ζεστά. Το προσωπικό διαθέσιμο να παρέχει οδηγίες και συμβουλές για ο,οτιδήποτε χρειάστηκα πχ. φαγητό στη γειτονιά, οδηγίες μετακίνησης στην πόλη, προτάσεις για φωτογράφιση. Απέχει ελάχιστα μέτρα από την πολυσύχναστη πλατεία Ψυρρή.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 9 Δεκεμβρίου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο

Πολύ καλή τοποθεσία, πολύ καθαρό και ευγενικοτατο προσωπικό.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 18 Νοεμβρίου 2022

Πεντακάθαρο ξενοδοχείο

Έμεινε: Οκτώβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 30 Οκτωβρίου 2022

«Ήταν όλα υπέροχα,πολυ ευγενικό το προσωπικό στη ρεσεψιόν,πεντακάθαρα όλα κ μύριζε υπέροχα.Μπράβο σας!!!!»
    • Παρέες φίλων
    • Έμεινε 1 βράδυ

Δεν υπήρχε κάτι να μην μας αρέσει

Τα πάντα

Έμεινε: Οκτώβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 1 Αυγούστου 2022

«υπέροχη διαμονή»
    • Δίκλινο Δωμάτιο

δεν υπήρχε κάτι που να μην μας άρεσε

η καθαριότητα

Έμεινε: Ιούλιος 2022