3. Πελοπόννησος κριτικές B&B και πανδοχείων

9,1

9,4

• Υποβολή σχολίου: 19 Μαΐου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Πανέμορφο αρχοντικό μέσα στην παλιά πόλη του Ναυπλίου. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και πάρα πολύ όμορφο. Η κυρία Λένα και το προσωπικό είναι όλοι τους γλυκύτατοι και μας έφτιαξαν ένα πολύ νόστιμο πρωινό που απολαύσαμε στην αυλή. Σίγουρα βρήκαμε το ξενοδοχείο που θα επιλέγουμε κάθε φορά που ερχόμαστε στο Ναύπλιο ❤️❤️ Ευχαριστούμε πολύ!!

Έμεινε: Μάιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 29 Μαρτίου 2024

«Εκπληκτικά!!!»
    • Οικογενειακό Δωμάτιο με Μπάνιο

Τέλειο location ακόμα πιο τελεια η ιδιοκτήτρια!!!

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 21 Μαρτίου 2024

• Παρέες φίλων
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το δωμάτιο πολύ καθαρό και άνετο. Η κυρία Λίνα είναι τρομερή οικοδέσποινα, ευγενέστατη, εξυπηρετική και πάντα χαμογελαστή. Το ξενοδοχείο είναι σε πολύ καλή τοποθεσία στο κέντρο της πόλης.

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 18 Μαρτίου 2024

8,0
    «Γλυκιά, "ζεστή" φιλοξενία!»
    • Δωμάτιο με Κρεβάτι Queen Size και Μπαλκόνι

- τα παντζούρια επέτρεπαν να μπει πολύ φως και έτσι δεν είχαμε το σκοτάδι που θα θέλαμε - λόγω του ότι είναι ξύλινο το δάπεδο, όσο όμορφο είναι, άλλο τόσο ακούγονται τα πάντα από τους γείτονες - το δωμάτιό μας αν και είχε μπαλκόνι, "φιλοξενούσε" αλλά 2 σώματα από κλιματιστικά. Εμάς δεν μας ενόχλησε, αλλά αν κάποιος θέλει να κατσει έξω και είναι όλα ανοιχτά τα κλιματιστικά θα ήταν πολύ δυσάρεστο - τηλεόραση πολλή μικρή για το δωμάτιο και σε όχι βολικό σημείο

- αισθητική υπέροχη - φιλοξενία από άλλη εποχή - θα μας λείψουν οι άνθρωποι που ήταν όλοι τους υπέροχοι - πεντακάθαρο - νόστιμο πρωινό και πρωτότυπο - το πιο άνετο κρεβάτι - τέλεια τοποθεσία - εύκολο check in - out

• Υποβολή σχολίου: 8 Μαρτίου 2024

• Δίκλινο Δωμάτιο με Ιδιωτικό Μπάνιο

Το πρωινο ηταν υπέροχο . Εξαιρετικο προσωπικο και φιλικό . Το δωμάτιο γραφικό και πανέμορφο!

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 13 Φεβρουαρίου 2024

«Ταξίδι στο χρόνο γεμάτο ρομαντικές νότες.»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το ταξίδι μας ήταν για την επέτειο των 24 χρόνων του γάμου μας. Το κτίριο είναι μέσα στα σοκάκια της παλιάς πόλης, όλα είναι μέσα στα πόδια σου, επιβλητικό και φτιαγμένο από άλλη εποχή. Τα δωμάτια άνετα, καθαρά και διακοσμημένα με μεράκι. Η κυρία Λένα η οικοδέσποινα απίστευτος άνθρωπος, γεμάτη καλοσύνη, με το γέλιο της στα χείλη και ευχάριστη να μας εξυπηρετήσει σε ότι θέλαμε. Το πρωινό το ετοιμάζει την ώρα που της έχουμε πει από την προηγούμενη μέρα ώστε να είναι ζεστό και φρέσκο. Ότι μας σέρβιρε ήταν νόστιμο και κάποια από αυτά φτιαγμένα από τα χεράκια της. Ευχαριστούμε για το υπέροχο ταξίδι μας.

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 6 Φεβρουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Βολική τοποθεσία, μέσα στην παλιά πόλη! Νόστιμο πρωινό, καθαρά και άνετα δωμάτια!

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 6 Ιανουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Το πρωινό υστερούσε. Ίσως να φταίει και το γεγονός ότι ήταν χειμώνας και οι τουρίστες λιγοστοί.

Ο δωματιο ήταν καθαρό, άνετο και η οικοδέσποινα ευγενική και πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει.

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 27 Δεκεμβρίου 2023

• Γκρουπ
    • Οικογενειακό Δωμάτιο με Μπαλκόνι
    • Έμεινε 1 βράδυ

Μείναμε για ένα βράδυ. Μακάρι να μπορούσαμε και παραπάνω! Είναι στο κέντρο της πόλης, σε σοκάκι, πολύ κοντά στα μαγαζιά. Το κτήριο είναι με πέτρα, πολύ όμορφο μέσα, ζεστό και ωραία μπαλκονάκια. Η κυρία Λίνα ευγενική, εξυπηρετική και με χαμόγελο απο την πρώτη έως την τελευταία στιγμή! Έκανε την διαμονή μας ακόμα καλύτερη. Σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσουμε!

• Υποβολή σχολίου: 25 Δεκεμβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ φιλική, ιδιαίτερα επικοινωνιακή & φιλόξενη η κυρία Λένα & το Team της !!! Αγαπά πολύ αυτό που κανει, είναι ιδιαίτερα συνεπής & ξέρει να σέβεται και πώς να περιποιείται τον κάθε διαμένοντα στο κατάλυμα της!!!

• Υποβολή σχολίου: 10 Οκτωβρίου 2023

«Άριστο»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με Ιδιωτικό Μπάνιο

Απογείωσε το γαμήλιο ταξίδι μάς αισθανθήκαμε την ζεστασιά του σπιτιού μάς σε έναν υπέροχο προορισμό η Λίνα υπέροχη οικοδέσποινα. Όλα φανταστικά

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2023

• Παρέες φίλων
    • Οικογενειακό Δωμάτιο με Μπαλκόνι
    • Έμεινε 1 βράδυ

Όλα ήταν πάρα πολύ ωραία αλλά θα ο καλό το breakfast να περιλαμβάνει και vegan επιλογή.

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 4 Αυγούστου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με Ιδιωτικό Μπάνιο

Πολύ βολική τοποθεσία με εύκολη πρόσβαση σε όλα τα αξιοθέατα. Το προσωπικό -και ιδιαίτερα η ιδιοκτήτρια, η συμπαθέστατη κ. Λένα- ευγενικό και φιλικό, πρόθυμο για κάθε εξυπηρέτηση. Άριστο πρωινό σε ευχάριστη ατμόσφαιρα. Ένα κατάλυμα που συνιστάται σε κάθε περίπτωση.

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 5 Ιουνίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με Ιδιωτικό Μπάνιο

Νιώσαμε σαν το σπίτι μας! Πολύ φιλόξενο προσωπικό, όμορφο διακοσμημένο δωμάτιο και καθαρο ! Θα μέναμε ξανά! Ο κήπος που απολαμβάνεις το πρωινό είναι επίσης υπέροχος!

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 21 Απριλίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με Ιδιωτικό Μπάνιο

Η τοποθεσία ήταν φοβερή, καθώς βρισκόταν στην παλιά πόλη και υπήρχε προσβαση παντού με τα πόδια. Εξαιρετικό το πρωινό, πολύ καθαρό το δωμάτιο και πολύ φιλική η Helen.

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 15 Απριλίου 2023

• Μονόκλινο Δωμάτιο με Ιδιωτικό Μπάνιο

Ένα αρχοντικό που το διατηρούν άψογα... Όλα καθαρά και φροντισμένα με αγάπη!! Το στρώμα του κρεβατιού απαλό σαν πούπουλο (για όσους έχουν μυοσκελετικά προβλήματα θα το εκτιμήσετε στο έπακρο). Πλούσιο πρωινό και ετοιμασμενο εκείνη την ώρα. Υπήρχε ζεστό νερό οποιαδήποτε ώρα της ημέρας το χρειάστηκα. Η αυλή του όνειρο... Αισθάνθηκα σαν το σπίτι μου κυρίως απο την ατμόσφαιρα τη φιλόξενη που δημιουργούν τα άτομα που θα συναντήσεις μόλις φτάσεις!! Είναι σε πολυ καλή τοποθεσία!!

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 24 Μαρτίου 2023

«A great experience!!»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με Ιδιωτικό Μπάνιο

Ήταν υπέροχο! Πολύ καθαρό, άνετο, υπέροχη φιλοξενία κ η Lena ήταν μια εξαιρετική οικοδέσποινα που σ έκανε να αισθάνεσαι ότι είσαι στο σπίτι σου! Ζεστός χώρος, υπέροχος κηπος, υπέροχο πρωινό! Όχι απλώς συστήνεται, επιβάλλεται!! Lena you are just the best!

Έμεινε: Μάρτιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 27 Φεβρουαρίου 2023

«Υπέροχη διαμονή»
    • Δωμάτιο με Κρεβάτι Queen Size και Μπαλκόνι

Πολύ καλή τοποθεσία, ολο το σπίτι πανέμορφο, πολύ καθαρό μύριζε υπέροχα σε κάθε σημείο του. Η κυρία Λίνα τρομερή σε κερδίζει αμέσως κάνει ότι μπορεί για να νιώσεις σαν στο σπίτι σου και το καταφέρνει!! Το πρωινό του πολύ καλό.

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 12 Ιανουαρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Από τα καλύτερα καταλύματα που έχω μείνει. Ευγενέστατη υποδοχή και εξυπηρέτηση από το προσωπικό και πολύ όμορφα δωμάτια. Απλά εξαιρετικό. Θα το επέλεγα ξανά!

• Υποβολή σχολίου: 8 Ιανουαρίου 2023

«Κρατάμε την τοποθεσία για να το επισκεφθούμε ξανά!»
    • Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι

Η ιδιοκτήτρια πολύ ευγενική. Υπέροχο πρωινό. Νιώσαμε σαν να είμαστε σπίτι μας.

• Υποβολή σχολίου: 2 Ιανουαρίου 2023

• Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι

όλα πολύ ωραία!το πρωινό το προσωπικό η τοποθεσία!!

• Υποβολή σχολίου: 1 Ιανουαρίου 2023

«Ομορφο αρχοντικο!»
    • Δωμάτιο με Κρεβάτι Queen Size και Μπαλκόνι

Πολυ ομορφο αρχοντικο στο κεντρο της παλιας πολης! Η κυρια Λενα ηταν πολυ εξυπηρετικη και μας εκανε να νιωσουμε σαν στο σπιτι μας! Το δωματιο ειχε οτι χρειαζομασταν και ολα ηταν προσεγμενα και λειτουργικα! Θα το ξαναεπιλεψουμε σιγουρα!

• Υποβολή σχολίου: 30 Δεκεμβρίου 2022

• Γκρουπ
    • Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετικός παραδοσιακός ξενώνας στην καρδιά του Ναυπλίου! Ο,τι καλύτερο!

• Υποβολή σχολίου: 27 Δεκεμβρίου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο με Ιδιωτικό Μπάνιο

Δεν υπάρχει κάτι αρνητικό.

Όλα ήταν υπέροχα: η τοποθεσία, το δωμάτιο, το πρωινό, οι κοινόχρηστοι χώροι του καταλύματος. Και η Λίνα είναι φανταστική οικοδέσποινα, μας έκανε να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας!