3. Θεσσαλία κριτικές ξενοδοχείων

8,8

• Υποβολή σχολίου: 3 Ιουνίου 2024

«Εξαιρετικό»
    • Budget Δίκλινο Δωμάτιο

Δεν υπήρξε κάτι που να μην μου άρεσε

Πολύ καθαρό ίσως το μόνο ξενοδοχείο που το αδικούν οι φωτογραφίες από το σαιτ μας υποδέχτηκαν πολύ φιλικά λες και μας ήξεραν χρόνια όλα ήταν τέλεια

Έμεινε: Ιούνιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 2 Ιουνίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Άριστοι οικοδεσπότες και πολύ φιλόξενοι!νιώσαμε σαν το σπίτι μας!η θέα από το δωμάτιο εκπληκτική και πεντακάθαρο δωμάτιο!θα επιστρέψουμε σίγουρα!!ευχαριστούμε πολύ!

Έμεινε: Ιούνιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 29 Μαΐου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Για να "ανέβεις" στην πλατεία του χωριού έχει σκαλοπάτια και λίγη ανηφόρα, σε καμία περίπτωση κάτι φοβερό αν είσαι προετοιμασμένος.

Πολύ όμορφος χώρος σε ανακαινισμένο παλιό αρχοντικό, άνετα κρεβάτια, φωτεινά δωμάτια. Η τοποθεσία βολική με το parking να είναι ιδιαιτέρως εκτιμητέο! Το πρωινό υπέροχο σε ένα "μπαλκόνι" με μαγευτική θέα, ιδανικό για χαλάρωση τόσο το πρωί όσο και τις απογευματινές ώρες. Για τους οικοδεσπότες δεν έχω παρά κολακευτικά λόγια, ευγένεια, οικειότητα και διάθεση για εξυπηρέτηση με χαμόγελο! Πολλά μπράβο!

• Υποβολή σχολίου: 29 Μαΐου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Το μόνο αρνητικό ήταν ο θόρυβος του καλοριφέρ ο οποίος δεν ήταν συνεχόμενος αλλά ανα διαστήματα.

Πολύ όμορφη διακόσμηση όλου του συγκροτήματος. Από το παράθυρο του δωματίου είχε εξαιρετική θέα. Ο χώρος του πρωινού πανέμορφος σε ένα τέλειο μπαλκόνι με θέα στην φύση και την θάλασσα. Το προσωπικό πολύ φιλικό και ευγενικό μας καλωσόρισε και μας έκανε να νιώσουμε άνετα. Το κατάλλυμα είναι πολύ κοντά με τα πόδια από την κεντρική πλατεία του χωριού και διαθέτει ένα πανέμορφο μπαλκόνι ταράτσα στην οποιά απολαύσαμε μια όμορφη πρακτική Yoga με τους ήχους της φύσης.

• Υποβολή σχολίου: 19 Μαΐου 2024

«Υπέροχη.»
    • Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο

Ο Θανάσης και η Βούλα εξεταστικοί οικοδεσπότες και φιλικοί. Το κατάλυμα ήταν υπέροχο και με υπέροχη θέα. Το πρωινό πολύ ωραίο και τα δωμάτια όπως στις φωτογραφίες.

• Υποβολή σχολίου: 14 Μαΐου 2024

• Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο

Η τοποθεσία με την υπέροχη θέα, το ευγενικό προσωπικό, το πάρκινγκ (απαραίτητο) και το πρωινό! Όλα δηλαδή!!!

• Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο

Προσωπικό ευγενέστατο Τοποθεσία εξαιρετική για ηρεμία και χαλάρωση Πρωινό πλούσιο και με τρομερή εξυπηρέτηση.

• Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο

Εξαιρετικό! Η Βούλα και ο Θανάσης πολύ ευγενικοί και βοηθητικοί! Με την πρώτη ευκαιρία θα τους επισκεφτούμε ξανά!

• Budget Δίκλινο Δωμάτιο

Παρά πολύ καλό ξενοδοχείο..το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικοί. Το δωμάτιο πολύ καθαρό και το πρωινό πλούσιο!!

• Υποβολή σχολίου: 12 Μαΐου 2024

• Budget Δίκλινο Δωμάτιο

Αν εξαιρέσουμε τον καιρό που ήταν λιγάκι "εναντίον" μας, όλα τα άλλα ήταν πολύ ωραία. Οι οικοδεσπότες πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί, πάντα με χαμόγελο και διάθεση να μας βοηθήσουν ή να μας κάνουν να νιώσουμε άνετα. Σας ευχαριστούμε πολύ. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!!!

• Υποβολή σχολίου: 11 Μαΐου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετική τοποθεσία, πολύ καλό πρωινό ευγενέστατοι και πολύ εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες.

• Υποβολή σχολίου: 10 Μαΐου 2024

• Γκρουπ

Η θεα

• Υποβολή σχολίου: 9 Μαΐου 2024

8,0
    Πολύ καλό
    • Γκρουπ
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το ένα από τα δωμάτια ήταν πολύ σκοτεινό καθώς υπήρχε μόνο ένα πολύ μικρό παραθυράκι.

Η θέα ήταν μαγευτική και το πρωινό πολύ καλό !!

• Υποβολή σχολίου: 8 Μαΐου 2024

• Deluxe Στούντιο με Κρεβάτι King Size

Όλα ήταν υπέροχα! Οι ιδιοκτήτες πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί!

• Υποβολή σχολίου: 6 Μαΐου 2024

«Αξέχαστη εμπειρία!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το ότι δεν κανονίσαμε να μείνουμε περισσότερες μέρες! Χαχα! Ήταν όλα φοβερά δεν έχουμε αρνητικό σχόλιο! Βούλα σε λατρέψαμε!

Αν θέλετε να κλείσετε στο Πήλιο σε ορεινό χωριό, το κατάλυμα αυτό είναι ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ! Δεν ξέρω τι να πρωτοπώ για την όμορφη αυτή εμπειρία.. Πανέμορφα δωμάτια και καθαρά... Διακόσμηση με γούστο και χαρακτήρα, η οποία "παντρεύει" το μοντέρνο με το παραδοσιακό! Θέα εξαιρετική..Εύκολη πρόσβαση στην πλατεία του χωριού ακόμα και με τα πόδια. Το πρωινό μας εξέπληξε θετικά. Νιώσαμε γενικά σαν να είμαστε στο πατρικό μας σπίτι. Η Βούλα ίσως είναι η καλύτερη ιδιοκτήτρια ξενώνα που έχουμε συναντήσει! Θα ξανά επιστρέψουμε με την πρώτη ευκαιρία! 10 στα 10!!! Ευχαριστούμε για όλα!

• Υποβολή σχολίου: 1 Μαΐου 2024

• Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο

Ένας όμορφος χώρος με ΥΠΈΡΟΧΗ θέα! Ένα παραδοσιακό κτήριο αλλά ταυτόχρονα με μοντέρνες πινελιές. Το δωμάτιο ήταν άνετο, καθαρό, με θέα όλο τον Βόλο! Το πρωινό τόσο όσο χρειάζεται για να πάρεις δυνάμεις για να εξερευνήσεις το Πήλιο. Οι ιδιοκτήτες του καταστήματος ευγενικοί, ευδιάθετοι και μέσα στο χαμόγελο. Λόγο καιρού το βράδυ έβγαζε μια ψύχρα αλλά το δωμάτιο διέθετε τζάκι, το οποίο ανάψαμε, με αποτέλεσμα να κάνει την ατμόσφαιρα του δωματίου ακόμα πιο ζεστή και όμορφη. Απολαύσαμε όλους μας τους πρώιμους καφέδες με μια μαγευτική θέα και ηρεμία!

• Υποβολή σχολίου: 26 Απριλίου 2024

«Φανταστικό κατάλυμα, υπέροχη οικοδέσποινα, ονειρεμένη θέα»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το δωμάτιο ήταν υπέροχο και η θέα βγαλμένη από παραμύθι. Μας υποδέχτηκαν με το πιο όμορφο χαμόγελο! Ήταν όλα φανταστικά το προτείνουμε 100%

• Υποβολή σχολίου: 17 Απριλίου 2024

8,0
    Πολύ καλό
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το μόνο που θα ήθελα να είχαν πιο σκληρά μαξιλάρια κ στρώμα!

Όλα ήταν υπέροχα!!

• Υποβολή σχολίου: 1 Απριλίου 2024

«Φανταστική»
    • Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο

Το κατάλυμα ήταν καινούριο Η θέα ήταν όντως φοβερή Η τοποθεσία πολύ ωραια κ προσβάσιμη στη κεντρική πλατεία της μακρυνιτσας Η οικοδέσποινα ευγενέστατη. Το προτείνω ανεπιφύλακτα

• Υποβολή σχολίου: 30 Μαρτίου 2024

• Budget Δίκλινο Δωμάτιο

Το καλοριφέρ του δωματίου μας έκανε κάποιους ήχους αλλά όχι όλη την ώρα.Μικροπραγματα

Το δωμάτιο μας είχε θέα όλο τον Παγασητικό!Ξυπνούσες και άνοιγε το μάτι σου!Η αισθητική που έχουν δώσει είναι πραγματικά μια νότα φρεσκάδας στο μέρος.Το τζάκι στο δωμάτιο μας πλήρως λειτουργικό. Το πρωινό πολύ νόστιμο και καθόλου τετριμμένο, κάθε μέρα η Βούλα έβγαζε και κάτι διαφορετικό πέρα από τα καθιερωμένα πχ, λουκουμάδες,αυγοφετες κ.ο.κ Και οι δυο τους Βούλα κ Θανάσης πολύ εξυπηρετικοί και έξω καρδιά. Αν ξαναβρεθώ σε εκείνα τα μέρη σίγουρα εκεί θέλω να μείνω!!!!!!

• Υποβολή σχολίου: 25 Μαρτίου 2024

Ζεστό καθαρό δωμάτιο

• Υποβολή σχολίου: 24 Μαρτίου 2024

• Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο

Εξαιρετική τοποθεσία, τέλειο πρωινό, ευγενέστατοι και πολύ φιλόξενοι οικοδεσπότες Σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά

• Υποβολή σχολίου: 22 Μαρτίου 2024

«Περάσαμε ένα τέλειο τριήμερο.»
    • Δίκλινο Δωμάτιο

Όλα ήταν υπέροχα.

Η θέα ήταν εκπληκτική, το προσωπικό πολύ φιλικό και πάντα πρόθυμο να βοηθήσει, το πρωινό ήταν πολύ χορταστικό και νόστιμο.

• Υποβολή σχολίου: 11 Μαρτίου 2024

• Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο

Το ξενοδοχείο ήταν απίστευτα ομορφο με εξαιρετική διακόσμηση και πολυ όμορφη θεα. Οι οικοδεσπότες πολυ ευγενικοί, φιλοξενοι και πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν σε ο,τι χρειαζόμασταν. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!