3. Ήπειρος κριτικές ξενοδοχείων

9,9

9,4

9,5

• Υποβολή σχολίου: 30 Οκτωβρίου 2023

«Σαββατοκύριακο του Οκτώβρη στην Πάργα!»
    • Παρέες φίλων
    • Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετικό, πεντακάθαρο και άνετο ξενοδοχείο. Υπέροχη θέα! Ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο το προσωπικό!!! Περάσαμε υπέροχα! Να είστε όλοι σας καλά!

• Υποβολή σχολίου: 16 Οκτωβρίου 2023

Ola uperoxa

Eksairetikh eksuphrethsh..uperoxo ksenodoxeio..polu kales paroxes..to prwino telio..h thea mageutikh

• Υποβολή σχολίου: 15 Οκτωβρίου 2023

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου είναι πολύ όμορφα διακοσμημένο. Το προσωπικό ευγενικό και με χιούμορ σε κάνουν να νοιώθεις ότι είσαι σπίτι σου. Τέλεια

• Υποβολή σχολίου: 6 Οκτωβρίου 2023

«Πολύ καλή διαμονή»
    • Οικογενειακό Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Η ηχομόνωση ήταν ένα μικρό θεμάτακι που όμως καλύφθηκε απο τις υπόλοιπες ανέσεις του ξενοδοχείου.

Ωραία τοποθεσία κοντά στο κέντρο.Μεγάλα δωμάτια καθαρά άνετα κρεβάτια!

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 5 Οκτωβρίου 2023

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο! Προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό, έτοιμο πάντα να βοηθήσει! Δωμάτια όμορφα, φωτεινά, καθαρά και με πανέμορφη θέα! Σίγουρα μια πολύ καλή επιλογή για κάποιον που θέλει να επισκεφτεί την όμορφη πόλη της Πάργας!

• Υποβολή σχολίου: 1 Οκτωβρίου 2023

Καθαριότητα Ευγενία Τοποθεσία

• Υποβολή σχολίου: 30 Σεπτεμβρίου 2023

• Οικογενειακό Δωμάτιο

Πάρα πολύ καλό ξενοδοχείο, το προσωπικό πολύ ευγενικό, από θέμα καθαριότητας εξαιρετικό, οι κοπέλες της καθαριότητας έμπαιναν στο δωμάτιο κάθε μέρα και εκτός από το καθαρισμό του δωματίου, συμμάζευαν και τυχόν δικά μας πράγματα. Το οικογενειακό δωμάτιο παρά πολύ μεγάλο. Το ξενοδοχείο είχε καθαρούς και άνετους χώρους και ο παιδότοπος και η παιδική πισίνα ήταν ότι έπρεπε για οικογένεια με παιδιά. Το πρωινό πολύ καλό και αξιοπρεπέστατο. Είναι δεύτερη φορά που επισκεπτόμαστε την Πάργα, σε περίπτωση που την ξανά επισκεφθούμε, ξέρουμε πλέον που θα μείνουμε.

• Υποβολή σχολίου: 23 Σεπτεμβρίου 2023

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Ολοκαίνουριο περιβάλλον, άψογες εγκαταστάσεις, πρωινό υπερπλήρες, και το προσωπικό και ο ιδιοκτήτης, ευγενικοτατοι και εξυπηρετικοί στα πάντα. Προτείνεται ανεπιφύλακτα.. Ευχαριστούμε για όλα!

• Υποβολή σχολίου: 17 Σεπτεμβρίου 2023

-----

Πάρα πολυ καλό δωμάτιο, πολυ καθαρό, το ξενοδοχείο γενικά ήταν σε όλα άψογο. Καινούργιες εγκαταστάσεις, άψογη εξυπηρέτηση, καλό βασικό πρωινό, πολυ φιλόξενο και εξυπηρετικό προσωπικό. Ήσυχη περιοχή κοντά στο κέντρο.

• Υποβολή σχολίου: 14 Σεπτεμβρίου 2023

«ΤΕΛΕΙΑ ΔΙΑΜΟΝΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.»

ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ.

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΜΑΣ. ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΛΥΜΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΤΑΛΥΜΜΑ ΜΕ ΟΜΟΡΦΗ ΘΕΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ. ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.

• Υποβολή σχολίου: 11 Σεπτεμβρίου 2023

• Γκρουπ

Φιλικό περιβάλλον.... ευγενικό προσωπικό

• Υποβολή σχολίου: 9 Σεπτεμβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Όλα ήταν υπέροχα, ευχαριστούμε πολύ για τη φιλοξενία.

• Υποβολή σχολίου: 8 Σεπτεμβρίου 2023

• Οικογενειακό Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Μπαίνοντας μέσα στον Golden Lion, καταλαβαίνεις αμέσως Ότη πρόκειται για έναν ιδιαίτερο χώρο στον οποίο δεν έχουν γίνει εκπτώσεις,τοσο υπέροχο ξενοδοχείο, με τελεια θεα, τόσο ορεα γούστα. Φιλιξενο και ευγενικό ΚΑΙ ΑΜΕΣΙ ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ. Αξίζει πέντε αστέρια σε ολα!!!!επικοινωνία με την ιδιοκτήτη Παπτης Δονατος ήταν τόσο ζέστη, οικογενειακά. Ότι και να πω είναι λίγο!!!περάσαμε φανταστικά. ΤΟ ΑΔΙΚΟΎΝ ΤΑ ΤΡΊΑ ΑΣΤΈΡΙΑ, ΦΟΒΕΡΑ ΔΩΜΆΤΙΑ, ΤΕΛΕΙΑ ΠΙΣΊΝΑ ΓΙΑ ΜΕΓΆΛΟΥΣ, ΥΠΈΡΟΧΗ ΠΙΣΊΝΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΎΣ. ΓΕΝΙΚΆ ΠΌΛΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΌ ΠΕΡΙΒΆΛΛΟΝ. Τέτοια καταλύματα ανεβάζουν την πήχη και η πήχη πρέπει να ανέβει.Θα έρχωμαστε πάλι ΓΚΆΡΟΙ ΚΡΙΣΤΙΝΑ

• Υποβολή σχολίου: 31 Αυγούστου 2023

Εξαιρετικό

Ολα καλά

Ένα βράδυ μείναμε και όλα ήταν μια χαρά

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2023

«Υπέροχη θέα-Μοντέρνο ξενοδοχείο και πολύ καθαρό-Αριστο προσωπικό,ολοι τους με το χαμόγελο!!!»
    • Superior Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Δεν υπήρχε κάτι αρνητικό για να αναφερθούμε σε αυτό. Ήταν όλα άψογα!!!

Θα ξεκινήσω με την υπέροχη τοποθεσία μέσα στη φύση με θέα τη θάλασσα.Δύο υπέροχες πισίνες για μεγάλους και μικρούς και μια παιδική χαρά κοντά στην πισίνα για να μπορούν οι γονείς να ξεκουράζονται. Το πρωινό ήταν μπουφές και όλα φρέσκα και γευστικά.Το ξενοδοχείο πολύ μοντέρνο και τα δωμάτια πεντακάθαρα.Κι επειδή τα κτίρια από μόνα τους είναι άψυχα όσο όμορφα κι αν είναι, οφείλω να πω ότι το εν λόγω ξενοδοχείο ήταν καλόγουστο και όμορφο από το υπέροχο προσωπικό του.Συγκεκριμένα θα γνωρίσετε την αξιολάτρευτη κυρία Αγγελική με το υπέροχο χαμόγελό της.Τον Χρήστο και το Νίκο, τα απίστευτα παιδιά που είναι πρόθυμα με την ευγένεια τους να σε εξυπηρετήσουν και να σε κάνουν να νιώσεις σαν να είσαι στο σπίτι σου. Αξίζει να αναφερθεί πως την περίοδο που επιλέξαμε να επισκεφτούμε την Πάργα , ο τουρισμός ήταν πολύς και τα αυτοκίνητα πολλά.Επομένως ήταν δύσκολο το βράδυ να βρεις να παρκάρεις το ΙΧ σου, στο κέντρο της πόλης. Το Golden Lion μερίμνησε και γι αυτό λοιπόν και από καλή θέληση, μας παρείχε κι αυτήν την μετακίνηση με τον Νίκο στο κέντρο της Πάργας χωρίς καμία δυσκολία και δίχως επιπλέον επιβάρυνση.Επίσης θα μιλήσω και για τον γλυκό κύριο Δονάτο με την αστείρευτη ζωντάνια του και την θερμότητα του.Όταν φτάσαμε στο υπέροχο ξενοδοχείο μας περίμενε για δωρό ένα μπουκάλι κρασί για το καλοσώρισμα. Γευστικότατο. Επίσης η μικρή μας ξετρελάθηκε από τα καθημερινά ζαχαρωτα και γλειφιτζούρια που της έδινε η γλυκίτατη κυρία Αγγελική. Την αγάπησε πολύ. Έπίσης την τελευταία ημέρα μας περίμενε κι αλλό ένα δώρο.Φεύγοντας μας προσφέρανε και μια σακούλα με τα τοπικά καλούδια της περιοχής. Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για τις μέρες που μείναμε σε έσας και κάνατε τις διακοπές μας ακόμη πιο όμορφες ευχάριστες και ξεκούραστες. Για όσους διαβάζετε το σχόλιο που αφήσαμε,χωρίς δεύτερη σκέψη, κάντε την κράτηση σας στο Golden Lion και θα με θυμηθείτε.. BAZOYME ΆΡΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝΟ.Συγχαρητήρια σε όλο το προσωπικό!!!

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2023

• Οικογενειακό Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Πεντακάθαρα και άνετα δωμάτια. Ωραίο πρωινό. Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό, άριστη εξυπηρέτηση.

• Υποβολή σχολίου: 26 Αυγούστου 2023

«Η διαμονή μου στο ξενοδοχείο σας ήταν μια εξαιρετική , άριστη καθαριότητα και ευγενικό προσωπικό.»
    • Γκρουπ
    • Οικογενειακό Δωμάτιο

Λίγη παραπάνω ιδιωτικότητα στο ισόγειο.

Χαίρομαι που έχω την ευκαιρία να μοιραστώ την εξαιρετική μου εμπειρία από τη διαμονή μου στο υπέροχο ξενοδοχείο σας. Αυτή η εμπειρία ήταν πραγματικά μοναδική και μείνανε αξέχαστες εντυπώσεις. Ξεκινώντας με την τοποθεσία, δεν θα μπορούσα να είμαι πιο ευχαριστημένος. Η επιλογή του ξενοδοχείου σας σε μια τόσο κεντρική περιοχή ήταν ιδανική, καθιστώντας εύκολη την πρόσβαση σε όλα τα σημεία ενδιαφέροντος. Είχα την ευκαιρία να απολαύσω την πανοραμική θέα και τονίζω πόσο εντυπωσιασμένος ήμουν από την προνομιακή αυτή τοποθεσία. Όσον αφορά την καθαριότητα, δεν έχω καμία παρατήρηση να κάνω. Το δωμάτιο μου ήταν αψεγάδιαστο και η καθαριότητα διατηρήθηκε με συνέπεια καθ' όλη τη διάρκεια της παραμονής μου. Ήταν εμφανές ότι η ομάδα καθαριότητας επιδίδεται σε μεγάλες προσπάθειες για να διατηρήσει τα πάντα λειτουργικά και φροντίζει για την άψογη εμπειρία των επισκεπτών.

• Υποβολή σχολίου: 24 Αυγούστου 2023

• Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Οικογενειακό Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Όλα ήταν υπέροχα, θα ξανά πήγαινα ευχαρίστως!

• Υποβολή σχολίου: 24 Αυγούστου 2023

«Καταπληκτική»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στην Πισίνα

Όλα ήταν υπέροχα!!! Από το καλωσόρισμα μέχρι την αποχώρηση με μια ζεστή αγκαλιά απο την κυρία Αγγελική σαν ειμασταν οικογένεια της!!! Η μικρή Γιολάντα ακόμα θυμάται την αγκαλιά!!!!

• Υποβολή σχολίου: 23 Αυγούστου 2023

«Εξαιρετικό!!!!!»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στην Πισίνα

Υπέροχο ξενοδοχείο !!Το προσωπικό εξαιρετικό και ευγενικό!!Το δωμάτιο μας ήταν άνετο και πεντακάθαρο με εύκολη πρόσβαση στην πισίνα!! Σίγουρα θα ξαναεπισκεφτουμε!!

• Υποβολή σχολίου: 23 Αυγούστου 2023

«Όλα ήταν εξαιρετικά !»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Ήταν όλα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ από το πρωινό(πεντανόστιμο)με αρκετή ποικιλία από εδέσματα,το δωμάτιο(πεντακάθαρο),η τοποθεσία του ξενοδοχείου(μια ανάσα από την Πάργα),η πισίνα ο χώρος του πάρκινγκ που διαθέτη το ξενοδοχείο και πάνω από όλα ο επαγγελματισμός του προσωπικού με χαρά να σε εξυπηρετήσουν!!! Αν ξανά βρεθούμε Πάργα θα σας ξανά προτιμήσουμε σίγουρα!! Συγχαρητήρια συνεχίστε έτσι !!!!

• Υποβολή σχολίου: 22 Αυγούστου 2023

«Υπέροχο διήμερο»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Τρομερές εγκαταστάσεις, καινούργιες και πεντακάθαρες. Τα δωμάτια ευρύχωρα καθαρά και όμορφα . Το πρωινό απλό αλλά ήταν ότι πρέπει . Τέλος, το προσωπικό ήταν τρομερά φιλικό και βοηθητικό . Όλοι ήξεραν την δουλειά τους και προσπαθούσαν για την καλοπέραση του επισκέπτη . Η φιλοξενία Τ-Ρ-Ο-Μ-Ε-Ρ-Η

• Υποβολή σχολίου: 21 Αυγούστου 2023

Όλα ήταν υπέροχα!!

• Υποβολή σχολίου: 20 Αυγούστου 2023

«Υπέροχη διαμονή!!!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το ξενοδοχείο είναι καινούργιο και πεντακάθαρο. Το δωμάτιο πολύ περιποιημένο με υπέροχη θέα προς τη θάλασσα. Το προσωπικό ευγενέστατο και φιλικό μας πρόσφεραν και δωράκι αποχαιρετισμού εκτός από το κρασί καλοσωρίσματος που μας είχαν στο δωμάτιο.Υπήρχε πλούσιο πρωινό σε μπουφέ . Απολαύσαμε ιδιαίτερα την πισίνα. Όλα ήταν υπέροχα!!Σας ευχαριστούμε για την φιλοξενία .Θα είστε η πρώτη μας επιλογή όταν ξαναβρεθούμε στη Πάργα.