3. Αττική κριτικές παραθεριστικών κατοικιών

9,7

9,7

• Υποβολή σχολίου: 29 Απριλίου 2024

• Deluxe Διαμέρισμα

Τρομερή τοποθεσία και πολύ καλή εξυπηρέτηση. Το συνιστώ!

Έμεινε: Απρίλιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 9 Μαρτίου 2024

«Πολύ καλό!!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Βρισκόταν σε τέλεια τοποθεσία ένα βήμα από τα μαγαζιά ήταν πολύ καθαρό και οικοδεσπότης ευγενικός με πρόθυμο πνεύμα να μας εξυπηρετήσει σε όλα το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 29 Φεβρουαρίου 2024

• Deluxe Διαμέρισμα

Ενα ευρύχωρο σπίτι, καθαρό και εξοπλισμένο με οτι μπορεί να χρειαστείς! Πολυ καλή τοποθεσία, κοντά στο κέντρο, δίπλα σε όλα τα καφέ, εστιατόρια αλλά και εμπορικά καταστήματα. Ο οικοδεσπότης πολυ ευγενικός!

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 8 Νοεμβρίου 2023

• Deluxe Διαμέρισμα

Πολύ εύκολη πρόσβαση, το διαμέρισμα πολύ καθαρό και λειτουργικό που έκανε τη διαμονή ευχάριστη. Ο κύρος Γιάννης ευγενέστατος, κατατοπιστικός και άξιος οικοδεσπότης. Ευχαριστώ πολύ θα σας επισκεφτούμε πάλι σύντομα.

Έμεινε: Νοέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 20 Οκτωβρίου 2023

Εξαιρετικό
    • Έμεινε 1 βράδυ

Λίγο το στρώμα του υπνοδωματίου και η μυρωδιά στην ντουλάπα (είχε μέσα αρκετά αρωματικά)

Καθαριότητα, ωραίο μπαλκόνι, κεντρικότατο με όλες τις ανέσεις. Πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός ο ιδιοκτήτης. Υπήρχε και ένα μπουκάλι κρασί στο τραπέζι. Το πάρκινγκ μπροστά είναι λίγο δύσκολο, αλλά βρίσκεις στους παρακείμενους δρόμους.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 5 Οκτωβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Απόλυτη ενημέρωση και φιλοξενεία. Το διαμέρισμα ήταν πολύ άνετο, καθαρότατο, και πολύ ευχάριστο για διαμονή. Ευχαριστούμε για την φιλοξενία.

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 2 Οκτωβρίου 2023

• Superior Διαμέρισμα

Τέλεια διαμονή!!! Εξαιρετικό διαμέρισμα,πεντακάθαρο και σε φοβερή θέση!!! Ο κ Γιάννης ευγενεστατος ,φιλόξενος και με διάθεση να μας δώσει κάθε πληροφορία για το σπίτι!! Άριστη εντύπωση μας έκαναν και τα κεράσματα που υπήρχαν !! Φρούτα, μπουκάλι κρασί , αναψυκτικά,κάψουλες καφέ γενικά είχαμε ότι χρειαζόταν για τη διαμονή μας! Σίγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε!!!!!

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 24 Σεπτεμβρίου 2023

• Deluxe Διαμέρισμα

Πολύ καλή τοποθεσία.πολυ καλή εξυπηρέτηση

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 3 Ιουλίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετικο διαμερισμα , καλυψε με το παραπανω με τις προσδοκιες μας. Ο ιδιοκτητης ειναι εξαιρετικος!

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 13 Ιουνίου 2023

«Άνετη διαμονή, με πολλές παροχές και ωραία αύρα στο διαμέρισμα!!»
    • Γκρουπ
    • Deluxe Διαμέρισμα

Η τοποθεσία ήταν απίστευτα βολική για τις μετακινήσεις μας! Ο χώρος πολύ άνετος και οικείος! Το διαμέρισμα είχε τα πάντα. Δεν μας έλειψε τίποτα. Η διακόσμηση ήταν πολύ όμορφη! Επίσης, το μπαλκόνι ήταν μεγάλο και με ωραία θέα!

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 22 Μαΐου 2023

«Πολύ άνετη η διαμονή»
    • Superior Διαμέρισμα

Το διαμέρισμα ήταν πολύ καθαρό και η τοποθεσία είναι εξαιρετική. Ο οικοδεσπότης πολύ φιλόξενος.

Έμεινε: Μάιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 2 Μαΐου 2023

«Υπεροχο»
    • Superior Διαμέρισμα

Η περιοχη που ειναι το διαμερισμα ειναι στο πιο κεντρικο σημειο (οχι φασαρια) της γλυφαδας. Πεντακαθαρο και ολα μεσα στο διαμερισμα πολυ προσεγμενα. Ο ιδιοκτητης ευγενεστατος και σου δινει πληροφοριες για οτι ζητας. Το ιντερνετ παρα πολυ καλο, δεν κολλουσε. Σιγουρα οταν ξαναπαμε γλυφαδα θα κοιταξουμε να παμε στο ιδιο διαμερισμα.

Έμεινε: Μάιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 21 Απριλίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Όμορφο και ευχάριστο διαμέρισμα με ωραία βεράντα σε εξαιρετική τοποθεσία. Η φιλόξενη υποδοχή και οι παροχές του συμβάλλουν στην άνετη διαμονή.

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 3 Απριλίου 2023

«Ιδανική διαμονή στη Γλυφάδα»
    • Deluxe Διαμέρισμα

Η διαμονή μας ήταν εξαιρετική σε κάθε της λεπτομέρεια. Ωραίο, ζεστό και πεντακάθαρο διαμέρισμα με άμεση πρόσβαση σε ό,τι μπορούσαμε να χρειαστούμε. Η τοποθεσία υπέροχη, σε ένα ήσυχο δρόμο με εύκολη στάθμευση. Ο οικοδεσπότης ήταν ευγενέστατος με άμεση ανταπόκριση σε όποια ανάγκη μας!

• Υποβολή σχολίου: 3 Απριλίου 2023

Όλα οκ

Πολύ καλή θέση ,άνετο και καθαρό διαμέρισμα, με πολύ καλές παροχές,άψογος οικοδεσπότης.Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 27 Μαρτίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Ένας πεντακάθαρος, ζεστός, ήσυχος και φωτεινός χώρος στην καρδιά της Γλυφάδας. Ο ιδιοκτήτης του, ο κ. Γιάννης, με περίσσιο χαμόγελο και μοναδική φιλοξενία, πάντα έτοιμος να βοηθήσει. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Του βάζω άριστα δέκα με χίλιους τόνους!

• Υποβολή σχολίου: 27 Μαρτίου 2023

«Η καταλληλοτερη επιλογη για το κεντο της Γλυφαδας»
    • Deluxe Διαμέρισμα

Πολλες φορες διαβαζεις μια κριτικη και νομιζεις πως ειναι υπερβολικη η ψευτικη, μα οτι γραφω ειναι απολυτως αληθινο. Δεν εχουμε συναντησει τετοια οργανωση σε ενοικιαζομενο σπιτι, Μπραβο! Το σπιτι εχει τα παντα, χωρις υπερβολες. Δεν χρειαζεται να φερετε τιποτα εξτρα εσεις. Ειναι στο κεντρο κ διπλα σου, εχεις τα παντα. Εχει μεγαλους, περιποιημενους χωρους και ενα πολυ ομορφο μπαλκονι με ωραια θεα στον υμηττο! Για το check-in μας περιμενε ο κ.Γιαννης να μας δωσει τα κλειδια, και μας κατατοπισε για καθε μερια του σπιτιου. Ειχε ετοιμο ενα φακελο οπου περιεχει οτι μπορει να χρειαστεις για την περιοχη και την Αθηνα (εστιατορια, δρομοι, μετρο κτλ). Οταν ζητησαμε βοηθεια για το που να φαμε ή που να κανουμε μια βολτα, μας αφιερωσε εξτρα χρονο και μας εδωσε αρκετες επιλογες για το τι αξιζει να δουμε και που να παμε στον ελαχτιστο χρονο που ειχαμε διαθεσιμο, μιας και επισκεφτηκαμε την περιοχη για δουλεια. Επιπλεον, αν και το καταλυμμα δεν εχει πρωινο, μας ειχε προσθεσει στο ψυγειο δωρεαν, αναψυκτικα, κρασι, μπυρες, νερα (που πολλοι δεν το κανουν). Το συστηνω ανεπιφυλακτα!

• Υποβολή σχολίου: 8 Μαρτίου 2023

«ολα ηταν εξαιρετικα και θα το ξαναεπισκεφτουμε.»
    • Deluxe Διαμέρισμα

η τοποθεσια,το περιβάλλον ο οικοδεσποτης

• Υποβολή σχολίου: 4 Φεβρουαρίου 2023

• Deluxe Διαμέρισμα

Το κατάλυμα ήταν εξαιρετικό και παρά πολύ καθαρό! Πολύ ήσυχο, δίπλα στην αγορά. Ο κ. Γιάννης που μας υποδέχθηκε, ήταν πολύ καλός, και ότι χρειαστήκαμε μας εξυπηρέτησε κατευθείαν! Σίγουρα θα το ξανά προτιμήσουμε ! Ευχαριστούμε πολύ!!

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 17 Ιανουαρίου 2023

Ήταν ΟΛΑ ΑΨΟΓΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΎΛΑΚΤΑ ‼️

Η Τοποθεσία, Άριστο Διαμέρισμα, με πολύ ωραία βεράντα, είχε 4 μηχανές για ότι καφε ήθελες, φρούτα και κρασί υποδοχής πεντακάθαρο, είχε τα Πάντα ‼️‼️‼️

• Υποβολή σχολίου: 14 Ιανουαρίου 2023

• Deluxe Διαμέρισμα

Φανταστική τοποθεσία πολύ εξυπηρέτικος ιδιοκτήτης έχει όλα όσα χρειάζεται

• Υποβολή σχολίου: 12 Ιανουαρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Ευγενικος οικοδεσποτης ο κ.Γιαννης κ μας βοηθησε σε ολα!

• Υποβολή σχολίου: 28 Δεκεμβρίου 2022

«Ήταν όλα υπέροχα!!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Όλα ήταν άψογα! Το μόνο που θα μπορούσα να πω αν έψαχνα οπωσδήποτε κάτι να βρω είναι ότι ενώ ανοίγοντας την μπαλκονοπορτα ο κλιματισμός κλείνει (και πολύ καλά κάνει γιατί έτσι πρέπει) ίσως θα έπρεπε να υπάρχει ένα περιθώριο λίγων δευτερόλεπτων που να επιτρέπει αυτό το άνοιγμα - κλείσιμο πόρτας πριν κλείσει ο κλιματισμος.

Άψογη διαμονή ! Άριστη συνεννόηση με τον ιδιοκτήτη, πανεύκολη πρόσβαση στο διαμέρισμα, όμορφη τοποθεσία με τα πάντα γύρω σου και κοντά σου, έξτρα δωρεάν παροχές, καθαριότητα, τιμή δωματιου!!

Έμεινε: Δεκέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 31 Οκτωβρίου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Όλα ήταν υπέροχα !!!Τα λόγια είναι περιττά!!!!Ο κύριος Γιάννης μας εξυπηρέτησε και τον ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία !!!!!Θα το ξανά προτιμήσουμε σίγουρα !!!!!Ομορφο ,μοντέρνο και πεντακάθαρο διαμέρισμα !!!!!!

Έμεινε: Οκτώβριος 2022