3. Ήπειρος κριτικές ξενοδοχείων

8,3

• Υποβολή σχολίου: 20 Φεβρουαρίου 2024

Εξαιρετικό
    • Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Χρεωθήκαμε ένα μπουκάλι νερό που στο δωμάτιο έγραφε ότι είναι δωρεάν παροχή του ξενοδοχείου

Εξαιρετική τοποθεσία με φανταστική θέα. Πολύ καλή εξυπηρέτηση με πολύ φιλικό προσωπικό. Το πρωινό της κυρίας Ανθούλας πραγματικά ξεπερνούσε τις προσδοκίες μας

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 4 Ιανουαρίου 2024

• Superior Τρίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό, τα δωμάτια καθαρά και το πρωινό ήταν πλούσιο. Η θέα ήταν επίσης τρομερή

Έμεινε: Δεκέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 3 Ιανουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Απίστευτη θέα! Άψογη εξυπηρέτηση! Το πιο τέλειο πρωινό!

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 3 Δεκεμβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Μια εξαιρετική επιλογή!!! Ολα ήταν υπέροχα!! Ο ιδιοκτήτης και ο γιος του πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί. Το δωματιο πεντακάθαρο, άνετο και ζεστό με θαυμάσια θέα στη λίμνη. Το κρεβάτι πολύ άνετο και καθ όλη τη διάρκεια της νύχτας ήταν πάρα πολύ ήσυχα. Το πρωινό σπιτικό, άφθονο, πεντανοστιμο και για όλα τα γούστα. Παρκιγκ δωρεάν σε χώρο του ξενοδοχείου. Εξαιρετική σχέση ποιότητας - τιμής Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Θα σας επισκεφτουμε σίγουρα ξανά!! Σας ευχαριστούμε για τη φιλοξενία!!

Έμεινε: Δεκέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 20 Νοεμβρίου 2023

«Αγνάντιο σημαίνει απολαυστική θέα.»
    • Επαγγελματικό ταξίδι
    • Μεγάλο Δίκλινο Δωμάτιο

Ένα ξενοδοχείο το οποίο εκφράζει απόλυτα την ελληνική οικογένεια και φιλοξενία με πάρα πολύ σωστές παροχές σε ένα φανταστικό σημείο με απίστευτη θέα η οποία σου χαρίζει ονειρικές εικόνες των Ιωαννίνων. Η λέξη φιλοξενία έχει όνομα και ονομάζεται Ιγνάτιο Δημήτρης. Το πρωινό το οποίο ετοιμάζεται από την οικογένεια είναι σπιτικό. Η καθαριότητα δέκα με τόνο. Η τιμή διανυκτέρευσης ανταποκρίνεται απόλυτα στις παροχές. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για ζευγάρια ή οικογένεια. Δέκα πέντε λεπτά από την πλατεία Μαβίλη. Μην ξεχάσετε να ζητήσετε συστάσεις για τοπική κουζίνα από τον Δημήτρη και τον Άγγελο. Μπράβο σας.

Έμεινε: Νοέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 20 Νοεμβρίου 2023

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Μεγάλα δωμάτια, εξαιρετική θέα, πεντακάθαρα, ήσυχα, πολύ καλό πρωινό με παραδοσιακά είδη.

Έμεινε: Νοέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 31 Οκτωβρίου 2023

«ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΦΘΩ ΞΑΝΑ»
    • Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Αρκετά τα σκαλοπάτια αλλά λογικό για το σημείο που βρίσκεται και σε αποζημιώνει η θέα του δωματίου και γενικότερα του ξενοδοχείου.

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ θέα. Πρωϊνό με σπιτική φροντίδα. Πολύ καλή εξυπηρέτηση από το Δημήτρη και τη σύζυγο του. Μεγάλοι οι χώροι του δωματίου. ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ..!

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 10 Σεπτεμβρίου 2023

• Μεγάλο Δίκλινο Δωμάτιο

Πολλές σκάλες μέχρι το δωμάτιο

Η θέα ήταν φοβερή Άνετο δωμάτιο και ευρύχωρο Φιλόξενοι οικοδεσπότες Πολύ καθαρά.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2023

8,0
    Πολύ καλό
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Έμεινε 1 βράδυ

Στο δωμάτιο που εμένα θα ήθελα λίγο μεγαλύτερη ντουζιέρα ή έστω να υπάρχει πλέξιγκλας κάλυμμα,διότι η κουρτίνα δεν κάνει και την καλύτερη δυνατή δουλειά!

Ένα όμορφο ξενοδοχείο σε ένα πολύ όμορφο και μικρό χωριουδάκι πολύ κοντά στην πόλη των Ιωαννίνων!Απίστευτη θέα της πόλης και της λίμνης μέσα από τα δωμάτια που υπάρχουν.Καθαρα δωμάτια,παρέχουν ότι θα ήθελε κάποιος για τις μέρες διαμονής του εκεί!Θα ξαναπήγαινα!!

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 9 Ιουνίου 2023

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Για εμάς τίποτα το αρνητικό.

Όλα ήταν εξαιρετικά. Η τοποθεσία και η θέα από τα δωμάτια καταπληκτική, έβλεπες όλη την πόλη των Ιωαννίνων. Πεντακάθαρο και μεγάλο δωμάτιο. Ευγενέστατο προσωπικό πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει κάθε στιγμή. Το δε πρωινό δεν υπάρχει, εκτός του μπουφέ μας ετοίμαζαν κάθε μέρα 4 πεντανόστιμα πιάτα. Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά.

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 5 Ιανουαρίου 2023

8,0
    «Πολύ καλή σχέση ποιότητας τιμής»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το γεγονός ότι δεν υπήρχε ασανσέρ. Η σκάλα για το δωμάτιο ήταν μάλλον κουραστική και απαγορευτική για τις μεγαλύτερες ηλικίες. Να προσθέσω βέβαια πως ο ιδιοκτήτης μας πρόσφερε την επιλογή δωματίου ένα όροφο πιο κάτω σε καλύτερη τιμή, την όποια απορρίψαμε για χάρη της θέας, και μετέφερε τις αποσκευές μας στο δωμάτιο. Επίσης η ηχομόνωση δεν είναι και η καλύτερη, γεγονός το οποίο δυσχεραίνει τον ύπνο και θα ήθελα μερικές διακοσμητικές πινελιές να "διασκεδάσουν" λίγο παραπάνω την διαμονή στο κατάλυμα.

Η θέα από το μπαλκόνι ήταν καταπληκτική παρόλο που η πόλη των Ιωαννίνων ήταν μέσα στην ομίχλη. Προσφερόταν για ατμοσφαιρικές φωτογραφίες. Επίσης το δωμάτιο ήταν πολύ λειτουργικό και είχε όλα τα απαραίτητα. Στα συν το πρωινό με τις φρέσκες τηγανιτες, την ομελέτα και τα pancakes μεταξύ άλλων, όπως επίσης και η εξυπηρέτηση. Φαίνονται να αγαπάνε αυτό που κάνουν, γι'αυτό άλλωστε τα σχόλια μου γίνονται με την καλύτερη πρόθεση.

Έμεινε: Ιανουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 3 Ιανουαρίου 2023

Εξαιρετικό
    • Έμεινε 1 βράδυ

Basic διακόσμηση, δεν ήταν ζεστό όταν φτάσαμε, στενή μπανιέρα.

Αψεγάδιαστα καθαρό, φανταστική θέα, ευγενέστατο προσωπικό, ωραίο πρωινό.

Έμεινε: Ιανουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 14 Δεκεμβρίου 2022

• Superior Τετράκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Όλα πολύ καλά

Απίστευτα κάθαρο.Επίσης αφού φύγαμε συνειδητοποιήσαμε ότι η κόρη μου είχε ξεχάσει πίσω ένα παραμύθι ,χωρίς να τους πάρω εγώ μου το έστειλαν σε 48 ώρες με δικά τους έξοδα .

Έμεινε: Δεκέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 3 Νοεμβρίου 2022

• Superior Τρίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Όλα ήταν πραγματικά υπέροχα! Δεν ξέρω από πού να αρχίσω! Η τοποθεσία καταπληκτική, πάνω στο βουνό και με απίστευτη θέα! Ολόκληρη η λίμνη ήταν πραγματικά κάτω από το μπαλκόνι μας! Σε ένα ήσυχο χωριουδάκι, αλλά πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης, το Αγνάντιο μας έκανε να ηρεμήσουμε και να ξεκουραστούμε. Ο οικοδεσπότης είναι πραγματικά υπέροχος, πολύ ευγενικός και φιλόξενος! Φαίνεται η αγάπη και το μεράκι του γι' αυτό που κάνει! Μας επέτρεψε ο ίδιος να διαλέξουμε το δωμάτιό μας και μας βοήθησαν με τις αποσκευές μας. Το δωμάτιο ήταν πολυ όμορφο, ζεστό, άνετο και καθαρό. Η θέα ήταν υπέροχη, είχαμε όλες τις απαραίτητες και μη παροχές και κάθε μέρα μας έφερναν καθαρές πετσέτες. Αξίζει σίγουρα να σημειωθεί το εκπληκτικό πρωινό! Οι οικοδεσπότες μας ετοίμαζαν καθημερινά πέντε πεντανόστιμα και φρέσκα πιάτα, ενώ μπορούσαμε να πάρουμε και ο, τι άλλο θέλαμε από τον μπουφέ. Αυτό το "συστημα" ήταν κάτι που δεν είχα ξανασυναντησει και με εξέπληξε πολυ θετικά, ενώ απάντησε και στην απορία μου γιατί όλοι έγραφαν για το πρωινό στις κριτικές που είχα διαβάσει πριν επισκεφτώ το ξενοδοχείο. Δεν μπορώ να βρω κανένα αρνητικό για αυτό το κατάλυμα, πραγματικά αυτό το ξενοδοχείο μας έδωσε τη ζεστή φιλοξενία και τη ξεκούραση που χρειαζόμασταν και σίγουρα θα το επιλέγαμε ξανά! Αξίζει να το επισκεφτείτε!

Έμεινε: Οκτώβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 31 Οκτωβρίου 2022

Θέα, καθαριότητα, πρωινό, επικοινωνία, ρεσεπτιόν 24 ώρες, πάρκινγκ

Έμεινε: Οκτώβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 24 Σεπτεμβρίου 2022

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Εξαιρετική τοποθεσία με υπέροχη θέα, όλα πολύ καθαρά και περιποιημένα, πολύ φιλικά και φιλόξενα όλα τα πρόσωπα της οικογενείας και φυσικά η φανταστική κυρία Ανθούλα με το απίστευτο σπιτικό πρωινό και το χαμόγελο της!!

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 2 Ιουλίου 2022

«ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ .»
    • Έμεινε 1 βράδυ

ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΠΡΟΣΙΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΑΚΟΜΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.

ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΗΤΑΝ ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ. ΗΘΕΑ ΜΑΓΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΥΝΔΥΑΖΕ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΠΡΑΚΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΗΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΗΤΑΝ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΙ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙ Α ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ.

Έμεινε: Ιούλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 17 Ιουνίου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Δεν Νομίζω να Υπάρχει κάτι που να μην μου Αρεσε!Λίγο μόνο η Διαδρομη έως να φτάσεις!!Αλλά ΑΞΊΖΕΙ!!

ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ! ΘΑΥΜΆΣΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΠΩς ΜΑς ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΉ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΙΚΕΙΟΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΊ ΠΟΥ ΣΕ ΚΕΡΔΙΖΑΝ ΑΜΈΣΩΣ!!👏ΕΝΑ ΜΕΡΟς ΗΣΥΧΟ ΜΕ ΘΕΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ !ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΑ !!!ΟΤΙ ΚΑΛΎΤΕΡΟ!!!👌👏

Έμεινε: Ιούνιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 1 Μαΐου 2022

«Εξαιρετικο δωμάτιο .πρωινό πολύ κάτω του μετριου»

Η ποιότητα του πρωινου

Κάτω του μετρίου.

Έμεινε: Απρίλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 23 Απριλίου 2022

ευγενικό προσωπικό

Έμεινε: Μάρτιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 7 Μαρτίου 2022

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Καταπληκτική τοποθεσία με θέα τη λίμνη και την πόλη των Ιωαννίνων. Πολύ κοντά στην πόλη, ευγενέστατο και πρόθυμο προσωπικό. Καλό πρωινό, θυμίζει σπιτικό.

Έμεινε: Μάρτιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 8 Ιανουαρίου 2022

• Superior Τρίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Φανταστική θέα,πολύ ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό, καθαριότητα, άνετο δωμάτιο

Έμεινε: Ιανουάριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 26 Σεπτεμβρίου 2021

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο, υπέροχη τοποθεσία με θέα που κόβει την ανάσα. Το πρωινό ήταν πλούσιο και ο ιδιοκτήτης πολύ ευγενικός!! Θα το ξαναπροτιμησουμε!!

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 22 Αυγούστου 2021

«Αναπάντεχη εμπειρία!»
    • Superior Τρίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Λίμνη

Το απέραντο αγναντεμα ταξιδεύει το μυαλό και την ψυχή σε μονοπατια ήρεμα, ειρηνικά, τόσο που θυμάσαι ξανά πόσο υπέροχος είναι τούτος ο κόσμος! Συγχαρητήρια για την ευγένεια, την εξυπηρέτηση, την καθαριότητα, το υπέροχο πρωινό, τα αδολα χαμόγελα.

Έμεινε: Αύγουστος 2021

Οι επισκέπτες σχολίασαν και αυτά τα καταλύματα: