3. Chania hodnocení hotelů
  4. Almirída hodnocení hotelů
Řecko Almirída Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Almyrida Village & Waterpark Průměrné hodnocení: 7,4

„Opravdu skvělé prostředí areálu hotelu.“

• Elena Apartments Průměrné hodnocení: 9,4

„Dobře zařízená kuchyň poskytuje možnost běžných příprav všech jídel. Snídaně i občasné večeře jsme si podávali vždy na balkoně s částečným výhledem na moře. Ukládacího prostoru a míst na pověšení věcí, stejně jako domácích pomůcek (žehlička, prkno apod.) je v apartmánu dostatek. Klimatizace jsou dokonce dvě, jedna v kuchyni a druhá v ložnici. Příjemná je i možnost posezení na terase před apartmánem a parkování ve dvoře. Skvělá paní Maria prováděla úklid každý den, nicméně tuto možnost, stejně jako nabízené výměny ručníků jsme ale odmítli a nechali Marii uklidit jednou za 4 dny.“

• Aloe Boutique Hotel & Suites - adults only Průměrné hodnocení: 9,1

„Pěkný hotel hned u pláže, kde bylo spoustu restaurací.“

• Salty Colours Apartments Průměrné hodnocení: 8,9

„Apartmán byl ve 2. patře vilky. U moře i hlavního dění- obchody, restaurace, od hlavní ulice jakoby ve dvoře. Kromě cikád a mňoukacích koček byl krásný klid. Majitele jsme neviděli- self check in/out. Ale byli kdykoliv na telefonu. Apartmán krásný, moderní, velmi čistý. V koupelně základní kosmetika. Při příjezdu v lednici chlazený džus a nějaké sušenky, což bylo velmi příjemné. Apartmán byl primárně pro dva. Náš 185 cm vysoký syn měl na přistýlce lehce problém. V kuchyňce jsme postrádali jen struhadlo, ale téměř jsme nevařili. Manželské postele pohodlné. Uvítala bych výměnu ručníků v polovině pobytu (byli jsme na týden). Na začátku pobytu byly krásně bílé, měkké a voňavé...bohužel z písečné pláže si nějaký písek odnesete vždy. Odpadkový koš jsme si vynášeli sami. Popelnice byla ve dvorku apartmánů. Na řecké poměry nadstandardní bydlení.“

• Almyrida Sands Průměrné hodnocení: 9,8

„Ubytování super, domácí Cecil a Jannis příjemní ,starali se na 100 %“

• Manos Apartments Průměrné hodnocení: 9,3

„Krásné místo, nádherný výhled, apartmán pro čtyřčlennou rodinu pěkný, čistý. Pan Manos byl moc milý a ochotný, měli jsme ho rádi!“

• Elena Apartments Průměrné hodnocení: 9,4

„Čistý, pohodlný apartmán s potřebným vybavením na vaření. Pláž se nachází naproti, cca 1-2 minuty chůze od apartmánu. Úklid proběhl po 2 dnech s výměnou ručníků. Na místě ke kuchyni k dispozici olivový olej, lahvičky rakije a přípravek na mytí nádobí. Za nás naprosto vše v pořádku, i z pohledu ceny a kvality.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Almirída