2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach

8,4

7,6

• Ocena dodana: 14 listopada 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Classic

Nieszczelne okna, przez które do pokoju dostawały się odgłosy z ulicy, Śniadania obfite, ale bardzo ciężkie

Dobra lokalizacja, obfite śniadanie w angielskim stylu, czyściutko

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

• Pokój Jednoosobowy typu Classic

Trudny dojazd do centrum. Hałas z ulicy w pokojach z oknem na drogę.Napoje w barze mogłyby być tańsze.

Bardzo wygodny, stylowy hotel. Obfite, angielskie śniadania dają energię na resztę dnia. Okolica zaciszna, chociaż, mając okno na ulicę, słyszałem przejeżdżające samochody. Fajny ogród, salon wypoczynkowy z wygodnymi kanapami. Dobrze zaopatrzony, chociaż niezbyt tani bar. Bliskość terenów zielonych, m.in. Greenwich Park i ogromna łąka, zamieszkała przez dzikie gęsi.

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

• Rodzinny apartament typu Suite

Drzwi od łazienki się nie domykały

Każdy coś dla siebie znajdzie

• Ocena dodana: 1 lipca 2023

• Rodzinny apartament typu Suite

Drzwi od łazienki nie można było domknąć, furtyna w drzwiach wypaczona.

Dobre śniadania w stylu typowo angielskim, każdy mógł wybrać coś dla siebie. Cicha lokalizacja, pokój codziennie sprzątany. Bardzo dogodne położenie, blisko kolejki którą szybko można było szybko dojechać do centrum Londynu. Generalnie pobyt oceniam pozytywnie, wróciłabym w to samo miejsce.

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Classic

Śniadanie bardzo dobre, brakuje jedynie żółtego sera w ofercie. Reszta super.

• Ocena dodana: 8 maja 2023

• Pokój typu Classic z 2 łóżkami pojedynczymi

Sniadania

• Ocena dodana: 8 maja 2023

Daleko od centrum.

Wygodne łóżka. Śniadania obfite, typowo angielskie. Dobre połączenie z centrum Londynu.

• Ocena dodana: 4 maja 2023

Bardzo dobry hotel, dobrze połączony z centrum Londynu i świetnym serwisem
    • Pokój Jednoosobowy typu Classic

nic, serio

Wspaniały serwis, ludzie z uśmiechem i bardzo pomocni - wielkie dzięki! Śniadanie w angielskim stylu z fajnym skrętem w stronę roślinną, więc vege ludzie też coś spoko znajdą dla siebie np. słynna fasola w pomidorach, pomidory i ziemniaki zapiekane oraz vege "biełbaski". Nie ma też problemu z mlekiem roślinnym, tylko trzeba o nie poprosić. Fantastyczna lokalizacja, 5min od stacji kolejowej ze świetnym połączeniem z metrem. Cicha okolica i tego właśnie szukałem będąc w Londynie, więc dla mnie lokalizacja super z bardziej przystępną ceną niż w centrum Londynu. Wygodne łóżko i po 23:00 robi się już na prawdę cicho.

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2023

Rodzinne zwiedzanie Londynu
    • Pokój Czteroosobowy

Zepsute drzwi do łazienki - nie dało się ich zamknąć. Brak przejściówek w gniazdkach na urządzenia europejskie.

Bardzo dobra lokalizacja, smaczne i obfite śniadania, miły personnel, parking.

• Ocena dodana: 10 marca 2023

Hotel z klimatem, pomocną obsługą, przyzwoitym śniadaniem w angielskim stylu.
    • Pokój Czteroosobowy

Pozytywnie zaskoczył mnie koncert jazzowy i bogatsza niż przeciętnie oferta śniadaniowa dla wegetarian. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum Londynu.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 28 lutego 2023

Świetna relacja ceny do jakości w korzystnej lokalizacji.
    • Pokój Czteroosobowy

Śniadanie typu 'english breakfast' bardzo pożywne, dobrze zorganizowana sala, ale przydałyby się jakiekolwiek świeże warzywa lub owoce na śniadaniu, a nie tylko fasola, jaja i bekon ;) Szkoda że w pokojach nie ma ani jednego gniazdka europejskiego i należy kupić na recepcji przejściówkę.

Lokalizacja świetna - blisko terenów zielonych oraz parku Greenwich. Blisko do kolejki (Blackheath) i autobusów. Pokoje bardzo czyste, nowocześnie wyposażone, pomimo że dość ciasne (ewidentnie wciśnięte ponadnormatywne łóżka) to stosunek jakości do ceny wyjątkowo dobry jak na Londyn. Dobre śniadanie, niezła cena, możliwość przechowania bagażu wcześniej.

• Ocena dodana: 30 grudnia 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Crown

Pub

Dobre, urozmaicone śniadania. Dobra komunikacja z centrum. Wygodne łóżka.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2022

Pobyt bardzo udany, hotel super. Polecam

Zdecydowanie WiFi

• Ocena dodana: 3 lipca 2022

• Pokój typu Classic z 2 łóżkami pojedynczymi

Obsługa bardzo pomocna i życzliwa.Sniadanie w formie bufetu z naciskiem na styl angielski. ( dla mnie rewelacja). Hotel minute drogi od lini autobusowej do centrum Londynu ( połączenie do lini metra Elisabeth.)Dworzec kolejowy 5 min od hotelu.

• Ocena dodana: 2 maja 2022

• Pokój Trzyosobowy Crown

Miejsce zgodne z opisem i zdjęciami. 300 m do kolejki, którą można dojechać do większych dzielnic Londynu. Śniadania typowo angielskie, wykończenie hotelu także. Spokojna okolica. Ogólnie polecam..

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 14 maja 2024

• Pokój Czteroosobowy

Bardzo ładny hotel, w którym jest czysto, są wygodne łóżka i bardzo dobre śniadanie a obsługa bardzo miła. Hotel jest położony 5 min od stacji kolejowej gdzie można dostać się do centrum Londynu. Polecam ten hotel bo było naprawdę przyjemnie się w nim przenocować. Spędziliśmy tylko 1 noc i nawet żałowaliśmy że nie zostaliśmy dłużej. Uważam że cena za noc jest bardzo dobra w dodatku można zjeść pyszne brytyjskie śniadanko.

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2024

No

Hotel, jedzenie, obsługa

• Ocena dodana: 16 marca 2024

• Pokój Czteroosobowy

Świetna lokalizacja dobra komunikacja zarówno autobusowa jak i koleją blisko przystanki bardzo smaczne śniadania typowo angielskie i powtarzalne ale przez 5 dni nic mi się nie znudziło

• Ocena dodana: 27 lutego 2024

Świetny hotet w dobrej lokalizacji z prywatnym parkingiem!
    • Pokój jedno- i dwuosobowy typu Crown (3 osoby)

---

Pyszne śniadania w formie bufetu. Doskonała lokalizacja. Szybki dojazd do ExCeL Londyn

• Ocena dodana: 16 lutego 2024

Udany wypoczynek z rodziną.
    • Rodzinny apartament typu Suite

Hotel w angieskim stylu, ładnej okolicy 2/3 strefa Londynu. Dookoło duża ilośc zieleni. Ładny widok na ogród. Obsługa bardzo miła i pomocna.

• Ocena dodana: 27 lipca 2023

W Londynie lepiej wybierać hotele bliżej centrum :(
    • Pokój Czteroosobowy

Najbardziej personel. Był bardzo miły, jednak niezbyt skuteczny. Przyjechaliśmy 2 godziny wcześniej, taki mieliśmy lot. Ostrzegano nas, że na pokój przed czasem mamy szanse, tylko jeśli będzie wolny. Okazało się, że jest wolny, ale go nie dostaniemy, bo trwa sprzątanie. Ale nikt poprosił personelu, żeby zaczęli sprzątanie od naszego, bo jako jedyni czekamy. Jak po jakimś czasie jak dopytałem, to poszli sprawdzić, okazało się, że nadal nic. Musieliśmy czekać do samego końca. Potem okazało się, że w pokoju nie ma pilota do tv. Schodząc na śniadanie poprosiliśmy o niego, pani powiedziała, że oczywiście zaraz go dostarczą, no i tyle. Łącznie prosiliśmy 3 razy i czekaliśmy 2 dni. Jak w końcu ostatniego dnia dostaliśmy pilota, to podczas sprzątania zabrali nam mydło i znów musieliśmy chodzić do recepcji po prośbie ... Co do śniadania to raczej średnie, typowo angielskie fasole, kiełbaski, jajka. Najgorsza jajecznica z proszku jaką jadłem w życiu. Prawie biała. Jeden rodzaj wędliny, Kilka serów, ale w jednorazowych paczkach. Brak normalnego pieczywa, tylko tostowe. Dojazd niestety trwa długo, Metro do 3 strefy (drogo) i spacer. Albo metro do 2 strefy (też nietanio) i autobus (wersja dłuższa). Najtaniej samymi autobusami, ale trzeba mieć wtedy duuużo czasu.

Potrzebowałem 4-osobowego pokoju, to rzadkość w Londynie, a tu mieli. Okolica fajna, wokół tereny rekreacjne, domki, jak w małym miasteczku na prowincji. W miarę dobry dojazd ze Stansted, nie żeby krótki, bo swoje trwa, ale wystarczy jeden autobus z dworca Stratford, do którego jeżdżą lotniskowe autobusy

• Ocena dodana: 18 czerwca 2023

• Rodzinny apartament typu Suite

Fantastyczne miejsce! Świetna lokalizacja, fantastyczne restauracje obok, bliskość terenów zielonych oraz świetna komunikacja z centrum miasta. W hotelu typowo brytyjski klimat i restauracja z widokiem na piękny ogród. Na pewno wrócimy.

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2022

Dobra baza wypadowa na zwiedzanie Londynu.
    • Pokój Dwuosobowy typu Crown

Wszystko było OK.

Bardzo dobre angielskie śniadania, codzienna wymiana ręczników, przyjazna obsługa, blisko do stacji kolejowej, z której można dojechać do centrum Londynu w 30min, blisko Greenwich Park, z którego widać ładną panoramę Londynu.

• Ocena dodana: 30 maja 2022

Super pobyt rodzinny
    • Rodzinny apartament typu Suite

Brakowało warzyw na śniadaniach. Za małe umywalki w łazienkach.

Czystość, obsługa i lokalizacja. Świetny bar na dole otwarty do późna. Śniadania smaczne.

Pobyt: maj 2022