2. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων

• Υποβολή σχολίου: 7 Απριλίου 2024

2,0
    «ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΙΑΣΑΜΕ»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Πήγαμε στη Λυών για να μείνουμε αρκετές μέρες και επιλέξαμε να δοκιμάσουμε για μια μέρα τον ξενοδοχείο ώστε αν είναι ικανοποιητικό να μείνουμε περισσότερες μέρες . Επιλέγουμε φινετσάτα και μοντέρνα ξενοδοχεία . Με το που μπήκαμε κάνανε εργασίες αλλά και εξωτερικά καθαρίζανε / φτιάχνανε ένα διάδρομο με αποτέλεσμα να έχει πολύ θόρυβο και σκόνη . Παρότι φαινόταν ότι το ξενοδοχείο δεν είχε πολύ κόσμο δεν μας δώσανε το δωμάτιο νωρίτερα όπως γίνεται στα περισσότερα ξενοδοχεία αλλά μας είπανε να περάσουμε στις 3 μμ . Όταν το μεσημέρι πήγαμε στο δωμάτιό μας ο θόρυβος από τις εργασίες μας πήρε το μυαλό , πονοκεφαλιάσαμε και δεν μπορούσαμε να ηρεμήσουμε . Πήγαμε μετα στη reception για να μας αλλαξουνε δωμάτιο αλλά με δυσκολία να καταλάβουνε ότι μεσημεριατικα δεν κανουνε δουλειές που ενοχλούνε τους πελάτες . Αντι να μας ζητησουνε συγγνωμη που πονοκεφαλιάσαμε από δικιά τους αδιαφορία , τους ενδιέφερε αν χρησιμοποιήσαμε το δωμάτιο . Σε ένα σχεδόν άδειο ξενοδοχείο μας δώσανε αλλο δωμάτιο που ήτανε δίπλα σε χωρο που βαζανε τα πραγματα για το ξενοδοχειο . Από τις 8 το πρωί χτύπαγε συνέχεια η διπλανη πορτα για να περνουνε πραγματα και γινότανε φασαρία από τις καθαρίστριες . Θα πρεπει να καταλάβουνε ότι πρέπει να σεβονται τους πελάτες που τους επιλέγουν , θα πρέπει να σέβονται ότι έρχονται να ξεκουραστούν και να ηρεμήσουνε . ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 13 Μαΐου 2024