2. Франція: відгуки про готелі

9,5

• Відгук від 12 листопада 2023

Ми ще повернемось
    • Стандартний двомісний номер

Персонал дуже ввічливий, склалось враження, що тобі хочуть догодити у всьому. зручне розташування, тихо і затишно, хороша звукоізоляція, поруч чудові кафе. Подарунки при заселенні та виїзді. Дуже зручно, що є ліфт, нам було дуже актуально бо дружина вагітна. Можна набирати питну воду газовану та не газовану безкоштовно. Зручно доїхати транспортом, поруч декілька станцій метро

• Відгук від 7 липня 2022

• Стандартний двомісний номер

Виселення передбачено до 11 години ранку , але о 9.30 ранку в сусідньому номері почали робити дуже шумні ремонтні роботи. Це дуже зіпсувало враження, бо ми гуляли допізна по чудовому Монмартру, де розміщено отель, та мали намір спокійно поспати до 10-ї. Просипатись від шуму перфоратора було дуже неприємно.

чудове розташування, дуже приємний персонал, дуже чисто. Номер невеликий але дуже ергономічний та зручний. Ми добре відпочили після довгої прогулянки. При заселенні нас чекала пляшка холодного шампанського, а також ми отримали невеличкі приємні сюрпризи при виселенні.

Дата проживання: Липень 2022

• Відгук від 18 серпня 2023

Затримка з поверненням залогових коштів, знятих при бронюванні готелю через сервіс Booking.com нівелює всі приємні враже
    • Стандартний двомісний номер

Відсутність безкоштовних сніданків. При бронюванні з мене зняли 191€ попередньої оплати. При виїзді з готелю 11.08.2023 о 10:01 з моєї картки зняли ще повну суму за проживання 385.78€. 191€ попередньої оплати обіцяли повернути протягом 7 днів. Сьогодні 18.08.2023 , повернення коштів немає. Це неподобство

Приємний персонал, гарний і чистий номер, смачна кава.

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: