2. FR - komentarji o hotelih

7,4

• Brezplačen WiFi

7,8

100% preverjena mnenja

Resnični gosti. Resnična bivanja. Resnična mnenja.

Preberite več- odpre pogovorno okno
Napiši komentar

• Skupina prijateljev
    • Soba z enojnima posteljama
    • Bivanje 6 noči
    • Poslano iz mobilnika

1. kreditna kartica mi na recepciji ob plačilu ni delovala, medtem pa je v ostalih trgovinah in lokalnih delovala normalno 2. dvigalo ne deluje 3. na hodniku ni luči. zelo temno. svetila sem si s telefonom. 4. stene so zelo tanke. v sobo se sliši zunanje dogajanje, hkrati pa tudi budilke iz sosednjih sob ter njihove pevske vaje izpod tuša 5. 2 luči od 3 ne delata 6. televizija ne dela, je zgolj dekorativni element 7. če v kopalnici ne pustiš prižgane luči, vtičnica v kopalnici ne deluje 8. število vtičnic v sobi nasploh je premajhno. izklopiti sem morala tv in majhen hladilnik 9. hotel si ne zasluži 3 zvezdic in ni vreden svoje cene, kljub temu da je za pariz nizka 10. v kopalnici voda občasno kaplja, še posebej v večernih urah. pipa v kadi in tušu ne deluje pravilno, ker teče iz obeh lukenj hkrati 11. naročila sem sobo z dvema enojnima posteljama, dobila pa eno skupno posteljo 12. ko sem preizkusila sef, se je neprodorno zaklenil (preizkusite preden vanj date svoje dragocenosti) 13. objavljene slike so lažne (vrta, ki ga hotel oglašuje na slikah, ne boste našli) 14. za uporabo fena v kopalnici so potrebni močni prsti, ker je za prižig potrebno neprestano držati gumb 15. izjemno slab wifi

1. lokacija 2. prijazno osebje 3. recepcija je odprta 24/7 in omogoča hranjenje ključa 4. je čisto! brisače se dnevno menjajo

Datum bivanja: september 2021

Rezultati 1 – 2

Mi izenačimo ceno
Mi izenačimo ceno
Nizke cene • Brez stroškov rezervacije • Ste našli cenejšo? Povrnemo vam razliko!