2. Francie hodnocení hotelů

7,4

7,8

• Hodnocení napsáno: 29. října 2023

• Pokoj Classic

V hotelu jsme byli ubytovany na konci rijna,kdy uz bylo venku chladno.Na pokojich se bohuzel jeste netopilo.Byla nam tam velka zima.Pokojicky malinke..starsi nabytek.Chudsi snidane.

Hotel byl v klidne ulici nedaleko Eiffelovy veze.V blizke vzdalenosti bylo i metro a autobus.V okolnich ulicich hodne restauraci.Ochotny mily personal.

• Hodnocení napsáno: 5. srpna 2023

• Pokoj Classic

Byli jsme spokojeni, nic mě nenapadá.

Poloha blízko věže ( cca 2 ulice), moc ochotný personál, jen neporadil s jizdenkami na veřejnou dopravu, ty jsme komplikovaně doptávali a sháněli v metru. Snídaně dobrá, ale jen nápoje, pečivo, kuličky, marmelády, medy ap. Nic čerstvého ( sýry, uzeniny, ovoce, zelenina), ale v poměru k ceně asi ok. Vše doplňovali i ještě těsně před koncem snídaně. Je to menší hotel. Pokoj čistý, malý, útulný. Prázdná malá lednička, která je uváděna jako minibar. Na recepci nám půjčili deštník zdarma. Moc se nám tam líbilo. Ideální poloha, u Eiffelovky jsme byli během 4 dní 5x, je opravdu za rohem. Pěšky jsme došli k Invalidovně cca za hodinu, prohlídka lodí je možná zakoupit/nastoupit hned pod Eiffelovkou. Zastávka na vlak do Versailles také kousek od hotelu, jen teď měl výluku. Je dobré mít k dispozici stránky s veřejnou dopravou. My nepoužívali data, takže problém. Na Sacré Coeur ca pul hodky autobusem, k Notre-Dame cca 15min busem, Louvre metrem cca 15min.

• Hodnocení napsáno: 16. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Hotel má pouze základní vybavení, ale kdo by zůstával v Paříži na hotelu, že? Hodila by se lepší klimatizace.

Hotel má skvělou polohu v rámci města a v okolí je spousta dobrých restaurací, skvělá pekárna i obchod. Zastávka autobusu je za rohem, metro blízko.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 9. května 2023

Vše bylo naprosto vyhovující. Cítili jsme se v hotelu dobře a bezpečně.
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Hotel stojí v rušnější ulici, ale to se dalo vzhledem k poloze v centru očekávat. Při zavřených oknech to nebyl problém.

Skvělá lokalita v centru města, milý a usměvavý personál, pohodlný malý pokoj na přespání, v hotelu byl klid.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 25. března 2023

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

V blízkosti Eiffelovky, v uličce, kde na vás dýchá běžný život - potraviny, ovoce&zelenina, masna, pekárna, kavárna, restaurace, přitom klid a ticho...personál milý a ochotný. Děkujeme

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 24. března 2023

6,0
    Dostačující
    • Pokoj Classic

Skvěle dostupné místo, kousek od Eiffelky. Přesto klidná část k odpočinku.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 8. června 2022

předražena ubytovna,majitele využívají blízkosti Eifellovi veze,jinak personal vstřícný a milý,spíše chyba managementu n
    • Pokoj Classic

snídaně strašne,nic takového jsme ještě nezažili,protékající záchod,pokoj bez skříni a bez vybavení minibaru

dostupnost centra

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 23. března 2024

5,0
    Recenze hotelu de l’Alma
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Vybavení hotelu. Upřímně řečeno, hotel nebyl úplně nejlevnější a za ty peníze to nestálo. Vybavení na pokoji už to má to nejlepší za sebou. V koupelně jsem se bála, protože ve sprše to nejdříve vypadalo, že je nějaká plíseň (a bylo tam při příjezdu pár brouků), nakonec se ukázalo, že je to oloupaná barva. Ve sprše to velice klouzalo, nejednou se nám tam rozjeli nohy tak, že jsme se málem udeřili hlavou. A nakonec to nejhorší byla postel. Měli jsme pokoj s oddělenými posteli a byla to jedna velká hrůza. Postel extrémně nepohodlná. Matrace tak měkká, že záda vám zapadla dovnitř, ale hlavu a nohy jste měli stále nahoře. Nakonec jste se propadli na nějaké tvrdé prkno, na kterém to opravdu bolelo. Snídaně jsme nevyužili, tak nemohu soudit. Snídaně v hotelu stála 9€/osoba, my chodili do jedné ze dvou patisserie v ulici a byla to skvělá volba. V hotelu jsme sice jen přespávali, ale spánek byl pro nás to nejdůležitější. Bylo to peklo. 3 noci byly opravdu maximum.

Lokalita ubytování je strategická! Do deseti minut chůze dojdete ke dvěma stanicím metra a jedné stanice vlaku (u zastávky nahoře doporučuji kavárnu Pierre Hermes). K Eiffelově věži jste pěšky do 5 minut. Invalidovna do cca 10 minut chůze. Pěšky se z této lokality dá dojít v podstatě ke všem památkám (i na Mortmartre). My díky této lokalitě opravdu metro téměř nevyužili a na všechna místa chodili pěšky. Ulice, kde se hotel nachází je opravdu bezpečná. Je to očividně nějaká vyhlášená čtvrt, protože bydlíte mezi restauracemi s Michelinskými hvězdami a jak vlevo, tak vpravo jsou absolutně úžasné patisserie. Pozitivum, co mohu o hotelu říct je personál. Velice milí a ochotni recepční. Paní uklízečka každý den pokoj uklidila, vyměnila ručníky, vynesla koše. V pokoji jsme měli velké okno, které šlo otevřít a viděli jsme hned do hlavní ulice v hotelu.

• Hodnocení napsáno: 8. května 2024

• Služební cesta