2. Франція: відгуки про готелі

7,8

• Відгук від 10 вересня 2023

Все супер
    • Двомісний номер

Не вистачило чайника, чаю та кави в номері

Чисто, зручне ліжко, є шампунь і гель для душу, телевізор працює, тихо, все супер

• Відгук від 8 липня 2023

Добре
    • Двомісний номер

По-перше, розетка біля ліжка має дуже незручне розташування, треба відсунути тумбочку, і вже потім ввімкнути зарядний пристрій для мобільного. По-друге, в ванній кімнаті раковина та кран розташовані так, що якщо будеш чистити зуби, чи вмиватися, обовʼязково вдаришся головою об полицю над раковиною. В самому душі немає полиць для косметики, вважаю це також недоліком, тому що часто гості беруть у поїздку свою косметику, и її треба кудись ставити, коли йдеш в душ, тож нам довелось ставити її просто на підлогу. По-третє, розташування готелю зручне для тих, хто подорожує без авто. Поряд знаходиться залізничний вокзал. Та якщо ти на авто, припаркувати його поруч наряд чи вдасться, вулиця вузька, це звичайний житловий квартал. Нам вдалося поставити авто поруч з готелем, під знаком заборонене паркування з 7 ранку до 19.00 вечора, тому наступного дня ми прокинулися дуже рано, щоб встигнути поснідати і поїхати далі, ми зупинялися всього на одну ніч. Й наостанок, так як там поруч вокзал, район досить небезпечний ввечері, тому не раджу гуляти там пізно або поодинці.

У цілому готель відповідає своїй категорії. Не зважаючи на те, що це стара будівля, всі номери добре відремонтовані, мають стильний вигляд, та окремо хочу відмітити наявність ліфту всередині. Коли сходи досить круті, не дуже зручно підійматися на другий, або третій поверх з валізою. В номері є кондиціонер, це приємний бонус влітку) ліжко досить просторе для двох. Сніданок ми замовляли окремо вже на місці, вартість 11€ за людину. Непогана шведська лінія, є ручна соковижималка, можна одразу зробити свіжий апельсиновий сік, хто полюбляє) також готель пропонує омлет звичайний та з беконом, не в усіх готелях такого класу сніданок включає омлет чи яйця взагалі. В нас було пізнє заселення об 23.00, проблем з цим не виникло.

• Відгук від 14 квітня 2023

Добре
    • Тримісний номер

Заклад ‚Перестройка‘, який є частиною цього комплексу. Нажаль при виборі закладу я нічого про це не знала

Це чистий та затишний готель в пішій доступності від центру

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 9 серпня 2023

6,0
    Старий номер, гарне розташування
    • Тримісний номер

Номер був малий, номер не відповідав зображенню та був дещо старий. Вид з номеру був не гарний

Гарне розташування, хороший персонал.

• Відгук від 27 грудня 2021

недоліків ми не виявили

дуже зручне місце розташування, все, в тому числі, вокзал, у 5-10 хв доступності пішки. Смачні сніданки, обов’язково треба замовляти, ціна цілком варта сніданку. Гарний румсервіс.

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 26 липня 2022