2. Francja – opinie o hotelach
  3. Ile de France – opinie o hotelach
  4. Paryż – opinie o hotelu
Francja Paryż Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra lokalizacja obiektu - dosłownie dwie minuty od metra linii nr 6 i 8, którymi można dostać się do najważniejszych atrakcji Paryża (ok. 0,5 h). Wokół kawiarnie, bary i restauracje, sklepy spożywcze. Hotel położony w cichym miejscu. Czysto, pokoje codziennie sprzątane. Smaczne śniadanie, chociaż przydałoby się więcej warzyw. Wygodne łóżka, aczkolwiek pokoje mogłyby być lepiej wyciszone (słyszelismy rozmowy i telewizor z pokoju obok). Bardzo miły personel, mówiący świetnie po angielsku.”

• „Bardzo miła obsługa, doskonała lokalizacja”

• „Cudowne śniadania. Personel miły, a czystość zachowana na najwyższym poziomie”

• „Pokój od cichej strony. Hotel zlokalizowany bardzo blisko metra.”

• „Dobra cena, w miarę blisko do metra”

• „Hotel z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, sądząc po ilości naszych rodaków jest często przez nas wybierany. Położony kilka minut spacerkiem od metra, skąd można dojechać do wszystkich najważniejszych atrakcji Paryża. Nie było problemu i zameldować się mogliśmy godzinę wcześniej gdyż pokój był już gotowy. Mieliśmy pokój 4-osobowy z aneksem kuchennym co w zupełności wystarczyło na kilka dni. W holu hotelu automat z dobrymi kanapkami lokalnymi i gotowymi daniami do podgrzania. Pokój czysty i sprzątany codziennie, nawet nieraz paniom sprzątaczkom chciało się pozmywać naczynia. Łóżka wygodne z twardym materacem. Śniadanie fajne, francuskie, bardzo smaczne, świeże aczkolwiek totalnie monotonne. Małe croissanty wypiekane na miejscu rewelacja, nadrobiły wszystkie braki :-). Pyszna kawka z automatu.”

• „Cisza mimo tego, że to centrum”

• Hotel de l'Aqueduc Ocena: 7,2

„Mogliśmy zamienić pokój na taki co ma otwierane okna.”

• „Przyjemny hotel w cichej okolicy. Blisko metro, sklepy i restauracje.”