2. Španělsko hodnocení hotelů

8,2

8,9

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2024

• Postel v 8lůžkovém společném pokoji

Hrozné vedro a to jsem tam spal v dubnu. Nevím jestli klima nestíhala, ale peřinu jsem nepoužil. Sprcha vždycky vypne za pár sekund a je to dost otravné. Doporučuji si vzít vysavi visací zámek.

Recepce 24 hodin. Pohodlná matrace. Čistě prostředí. Nebyl problém cokoliv za peníze domluvit. Narazil jsem na slušné lidi.

• Hodnocení napsáno: 26. prosince 2023

Snídaně byly dostačující.

• Hodnocení napsáno: 15. listopadu 2023

Pobyt byl opravdu skvělý! Doporučuji pro mladé! až na jeden incident s nepříjemnou pani z personálu, která neuměla angli
    • Rodinný pokoj s vlastní koupelnou (6 osob)

Jediné co bylo trochu nepříjemné byla pani, která jednu noc stála na chodbě a španělsky začala říkat, že si nemůžeme vzít žádné pití na pokoj, na což jsme odpověděli, že chápeme a zda si můžeme nechat tašku s věcmi u ni že se jdeme jen převléct, neodpověděla a pak už jen protáčela oči.

Ubytování bylo skvělé, lokalita na pláži pár minut od nočního života, ale zároveň u hostelu v noci nebyl prakticky žádný hluk. Vybavení v pořádku, hezké a čisté. Snídaně za 8€ se za nás nevyplatí, je to prakticky jen pečivo a bábovka, v okolí je dost hezkých podniků kam si zajít na snídani 😁

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 5. února 2023

Dobrá voľba
    • Čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou

- malé a veľmi neprakticky riešené umývadlo na izbe, nebolo možné si normálne umyť ruky ani zuby, pretože voda tiekla veľmi silno a krátko, navyše teplota sa ovládala samostatnou pákou na stene - nepáčil sa mi dizajn hostelu s holým betónom a akoby nedokončenými stenami bez omietky - pomerne ďaleko od letiska, nutné 2 prestupy

- dobrá kľudná lokalita blízko centra, pláže aj stanice metra a vlakov - nová moderná budova - priestranná izba, veľké okná, pohodlné postele - vlastná kúpeľňa - príjemný personál

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 3. února 2023

Skvělí hostel, jednoduchý, moderní a čistý. Ideální místo k přespání v Barceloně ve výborné lokalitě kousek od pláže.
    • Postel v 8lůžkovém ženském společném pokoji.

- umyvadla v pokojích - proud byl tak průdký, že kdykoliv si někdo v noci myl ruce, probudilo to - málo otevíratelných oken

- čistota - jednoduchost - úložný prostor na osobní věci - zásuvka hned u postele - skvělá lokalita

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 11. ledna 2023

• Postel v 8lůžkovém ženském společném pokoji.

Až se ubytuji znova, tak si dám požadavek, že chci postel dole.Pro mě jako 62 letou bylo obtížné se dostávat na horní patro postele, ale to nepovažuji za to, že se mi neco nelíbí.

Ochotný personál,dobrá lokalita,čisto.Urcite se ubytuji znova.

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 20. listopadu 2022

• Postel v 8lůžkovém společném pokoji

uvitala bych zaclonky u kazde postele pro pocit soukromi, kdyz nekdo svitil celiu noc, tak to nebylo prijemne. koupelna a WC nebyla oddelena dvermi, takze opet to rusilo ty, co chteli spat. ale dve noci se to dalo snest. vlastne bych to mozna vydrzela klidne dyl, ale hodne lidi chrapalo a bylo to bohuzel slyset i pres spunty do usi

Na fotkach to vypada luxusne a prostorne, je to dobre nafocene, ale porad je to dormitory, ikdyz nemuzu rict nic spatneho na hostel. Prijemny personal i servis. Snidane vypadaly skvele, ale nemela jsem cas ochutnat. Postel cista, WC a koupelna uchazejici. chvalim spolecenskou mistnost!

• Hodnocení napsáno: 6. října 2022

• Služební cesta
    • Postel v 8lůžkovém společném pokoji

Uklid koupelen se mi nezdálo v poradku, na to, ze v každém pokoji je koupelna a spi tam osm lidi, tak bych si predstavoval lepší peci o toaletu i sprchu. o rozbitych toaletách nemluvím.

Hostel je nadprůměrně utulny a hezky. Moderní a v dobre lokalitě. Matrace a vybavení místa je skvěle.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 29. září 2022

• Postel v 8lůžkovém společném pokoji

Na můj vkus materiál styl až moc - na schodišti jak na stavbě. Umyvadla přímo na pokoji ok, ale ne regulovatelný proud vody může budit ostatní. S tím souvisí časově spínače na všem, voda světlo... ve sprše je to zvlast otravné, když to zhasne. Snídaně od půl osmé byla pozdě, přišel jsem o 7 euro (od sedmi by bylo lepší). Výtahem jen s kartou - moje nefungovala, než se sami přesvědčili, nevěřili mi....

Ubytování v Barceloně je fakt drahé, takže 47 euro i se snídaní je na její poměry výborná cena. Výborná poloha - blízko plažím, na Sagradu pěšky 30 minut Cistota 24 hod. recepce Malé zakrytí palandy - trocha soukromi Palandy absolutně nevrzou Soukromá toaleta pro každý pokoj Nejširší toaleťák, co jsem viděl :)

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 15. září 2022

Všechno!

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2022

Nevymění povlečení

Kdybychom se tam dostali, určitě by byla dobra

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 17. července 2022

• Postel v 8lůžkovém společném pokoji

v noci bylo na pokoji hodne teplo a umyvadla v pokoji rusi pri spani

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 17. března 2024

Kladné hodnotim
    • Postel v 8lůžkovém společném pokoji

Umístění Hostel , služby strava . Personální v pořádku. Rad se vrátím a hostel dopiručim.

• Hodnocení napsáno: 9. ledna 2024

5,0
    Pro mladé ideální, levnější ubytování, všude kousek.
    • Čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou

Strašná byla umyvadla s baterií bez jakékoliv regulace na pokoji hned za vstupními dveřmi. Voda tekla po zmačknutí tlačítka jak někde na pisoárech a tak obrovským proudem že bylo vše mokré. Sprcha pouze ze stropu, takže skoro nemožnost se umýt bez bez namočení hlavy (hlavně pro ženy problém). Měli jsme snídaně, ale je zbytečné si je brát na všechny dny. Každý den vše stejné. Zase na druhou stranu v poměru cena výkon je to naprosto dostačující. Jde se tam jen přespat.

Lokalita byla super, všude kousek k hromadné dopravě, pláž byla také kousek stejně tak centrum. V hotelu byla jedna velká místnost pro relax což bylo fajn.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 12. srpna 2023

6,0
    Dostačující
    • Rodinný pokoj s vlastní koupelnou (6 osob)

pokoj má pouze klimatizaci, bez možnosti otevřít okno. v "jídelně" nedostatek nádobí a není vroucí voda na čaj a kafe (není konvice, automat na vodu nefunkční)

lokalita, výhled z pokoje, dostupnost (metro cca 10min, bus před hotelem)

• Hodnocení napsáno: 30. května 2023

Super hostel v Barcelone
    • Postel v 8lůžkovém ženském společném pokoji.

Pokud chcete něco ušetřit, vemte si svůj zámeček na skříňku a ručník. Ale všechno je někde v podmínkách, pokud je celé přečtete :)

Super lokalita, čisté pokoje,na sdíleném pokoji je sprcha i WC a 2 separátní umyvadla. Snídaně za 8 eur obsahovala všechno. Doporučuji si ji ale zaplatit dodatečně (stačí si koupit na recepci žeton na kdy chcete), když byste chtěli někam jinam na brunch.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 23. listopadu 2022

Výborná lokalita blízko pláže a cca 25 min pěšky k Sagrada Familia.
    • Čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou

Snídaně za 7,70 euro byla dostačující. Výběr sladké, slané, čerstvé ovoce, džusy, káva, čaj, variace sýrů, šunky.

• Hodnocení napsáno: 18. listopadu 2022

5,0
    Ucházející
    • Postel v 8lůžkovém ženském společném pokoji.

Koupelna je jedna velká mokrá místnost se záchodem, žádný sprchový kout, voda teče až ke dveřím, odtékání moc nefungovalo, zem v koupelně byla špinavá, tudíž po vykoupání máte stejně špinavá chodidla. Personál také nebyl moc příjemný. Na odložení svých věcí musíte mít vlastní zámek, pokud nemáte, musíte si ho koupit na recepci za 5€. Bydlela jsem už v hodně hostelech po celé Evropě a tento byl zatím nejhorší.

Pohodlné matrace

• Hodnocení napsáno: 11. května 2023