3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o hotelach

7,7

8,3

• Ocena dodana: 28 marca 2024

• Pokój typu Sol

Przy hotelu był remont obiektu sportowego, co było uciążliwe i hotel nie miał własnego parkingu.

• Ocena dodana: 17 lutego 2024

Było git

Rozwodnione soki i budowa

Lokalizacja, czystość, widok, personel, duży wybór podczas śniadania

• Ocena dodana: 9 lutego 2024

Przyjemny
    • Pokój typu Sol

Brak czajnika w pokoju, słaba dostępność wrzątku na kawę bądź herbatę. Za mała liczba gniazdek z pokoju.

• Ocena dodana: 28 stycznia 2024

Udany

Brak czajnika w pokoju

Pyszne śniadania, bardzo dobra lokalizacja, widok z hotelu na ocean

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

Fajny hotel blisko plaży w rozsądnej cenie
    • Pokój Sol z widokiem na morze

Pokoje i łazienki w nich mogłyby zostać odświeżone ale wtedy hotel byłby droższy, więc w tej cenie nie ma się do czego przyczepić.

Blisko plaży, widok na ocean z pokoju, całkiem dobre jedzenie, miła obsługa, przestronne pokoje, czysto.

• Ocena dodana: 27 grudnia 2023

• Pokój typu Sol

Zdziwił mnie brak lodówki w pokoju. Mała ilość gniazdek, żeby ładować dwa telefony na raz musieliśmy odłączyć telewizor albo jeden musiał się ładować w łazience. Przydałoby się odświeżyć pokoje.

Obsługa bardzo na plus. Bardzo dobra lokalizacja. Łatwo zaparkować w okolicy. Widok z balkonu bez zarzutu, z jednej strony widok na ocean, z drugiej na Teide. Śniadania smaczne, ale w zasadzie codziennie to samo.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 1 listopada 2023

Puerto de La Cruz to najlepsza baza wypadowa do zwiedzania Teneryfy, zielono i słonecznie.
    • Pokój typu Sol

Hotel jest niestety stary i przekonałem się na własnej skórze skąd pojawiają się tak różne komentarze (od skrajnie pozytywnych do negatywnych). To zależy od tego jaki pokój dostaniemy. Część pokoi ma wejścia jak do motelu (z zewnętrznych tarasów, a nie z wewnętrznych korytarzy hotelowych) i te są chyba stare - pierwszy pokój który dostałem nie wyglądał najlepiej, do tego okazało się że nie działa klimatyzacja. W nocy było około 30 stopni, niestety zameldowałem się dopiero około godziny 21-22, a usterkę odkryłem jeszcze później także przemęczyłem się jedną noc. W łazience był jakiś wywietrznik/okno na zewnętrzny taras, który wyglądał jakby ktoś zakrył dziurę deskami, znalazłem tam też czyjeś niedopałki.. meble jak z lat 70. W tym momencie chciałem wystawić hotelowi ocenę 2/10, ale kolejnego dnia z samego rana zmieniono mi pokój na nowy ze względu na brak możliwości naprawy klimatyzacji i mimo iż pokój był trochę mniejszy i miał trochę słabszy widok za oknem to ten był wyremontowany, ze sprawnym nowym klimatyzatorem i oceniłbym już w tym momencie hotel na 7/10 jak za tę cenę. W związku z powyższym - ten hotel jest ok, jeśli dostaniecie dobry pokój, ale trzeba uważać bo są też stare(!). Przy okazji, nie polecam brać pokoi z widokiem na ocean - pomiędzy hotelem, a plażą od tej strony trwa budowa basenu miejskiego i generalnie widok żaden a może być głośno.

Dobra lokalizacja, dosłownie kilka minut pieszo od najfajniejszej plaży na północy Teneryfy (na której można się bezpiecznie kąpać). Hotel bardzo blisko dworca autobusowego Titsa z którego można dojechać na dobrą sprawę w każdy zakątek wyspy wliczając w to różne szlaki górskie. Bardzo blisko Loro Park i dojście do głównej promenady w PDLC. Stosunek ceny do jakości też ok, jeden z tańszych hoteli w okolicy, ładny widok na Teide lub na miasto. Śniadania jak dla mnie w porządku, nie wiem czemu ludzie narzekają. Jak na Hiszpanię to śniadania były zróżnicowane, chociaż wolałbym mniej deserów, jogurtów, ciast i owoców, a może ciut więcej potraw na ciepło :)

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2023

Ładny widok, fajny personel, blisko plaży
    • Pokój Sol z widokiem na morze

Bardzo słabe śniadania, jedzenie wyglądało słabo, smakowało jeszcze gorzej.

Blisko plaży

• Ocena dodana: 16 grudnia 2022

Słabe śniadania

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 4 lipca 2022

Piękny pobyt w Puerto de la Cruz
    • Pokój Sol z widokiem na morze

Hałas z budowy na przeciwna ale to nie wina hotelu.

Ogromnym plusem hotelu jest bliskość do plaży. Przepiękna okolica i dużo restauracji w okolicy oraz sklepów. Pokoje ładne ale bez szału. Śniadania monotonne ale da się najeść. Piękny widok z balkonu. Cena za pobyt adekwatna do jakości hotelu.

• Ocena dodana: 10 czerwca 2022

Gorąco polecam hotel, wyżywienie i miły personel.
    • Pokój typu Sol

Bardzo smaczne i różnorodne śniadania. Obsługa bardzo miła i pomocna.Polecam

• Ocena dodana: 30 października 2021

Przyjemny
    • Pokój Sol z widokiem na morze

Widok z balkonu na ocean byl by super gdyby nie budowa przed hotelem . Halas codziennie ok 7:30 poniewaz budowlancy zaczynali prace .

Hotel bardzo czysty , obsluga bardzo mila , jedzenie przepyszne , lokalizacja hotelu super

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 30 maja 2024

4,0
    • Pokój Sol z widokiem na morze

1 gniazdko (z jednym wejściem) w pokoju i 1 gniazdko w łazience to zdecydowanie za mało na taki duży pokój Meble w pokoju miejscami zakurzone - podobnie balustrada na balkonie. Ściany obskurne - z lekkimi dziurami. Niepełne wyżywienie w cenie - a do kolacji jakikolwiek napój (w tym zwykła woda) dodatkowo płatna - cennika nigdzie nie ma oczywiście. Niektóre dania wyglądały i smakowały jakby były przygotowane przynajmniej dzień wcześniej. Przychodząc na śniadanie/kolację po godzinie od ich rozpoczęcia trzeba mieć szczęście na coś świeżego (np. jajka sadzone czy pancakes) i wyczekać się trochę bo to co jest potrafi dość długo już leżeć, a też podgrzewacze nie dają rady i stygnie trochę to jedzenie.

Blisko dworzec autobusowy i plaża.

• Ocena dodana: 25 kwietnia 2024

• Pokój typu Sol

Suszarka do włosów była w takim stanie że strach w ogóle ją było brać do ręki. Nie wiem czy spełniała jakiekolwiek wymogi BHP Stara, rozpadająca się i brudna

Może nie jest to najnowocześniejszy obiekt ale w dobrej lokalizacji. Jedzenie smaczne Personel pomocny Jakość adekwatna do ceny

• Ocena dodana: 4 marca 2024

Bardzo dobra opcja. Zapewne wrócę ponownie!
    • Pokój Sol z widokiem na morze

Bliskość do plaż, czystość, basen.

• Ocena dodana: 28 stycznia 2024

1,0
    miejski okropny hotel otoczony blokowiskiem i hałaśliwą budową
    • Pokój typu Sol

Hotel otoczony ulicami oraz blokami mieszkalnymi. Od strony morza, bezpośredno przy ulicy, sąsiaduje z boiskiem piłkarskim (codzienne hałaśliwe mecze do wieczora, przy oświetleniu jupiterów wpadającym do pokoju) oraz sąsiaduję z budową basenu miejskiego - od 6:30 hałasy budowy do popołudnia. Pokoje z lat 90tych, zniszczone, okna nie zatrzymują hałasu, budynek ma 8 pięter. Basenik jest od strony ulicy i bloków mieszkalnych. Miejsca parkingowe dla aut tylko w publiczne, przy ulicach. Śniadania i obiadokolacje wyglądają na obfite i różnorodne (stół szwedzki), ale nie są smaczne, nie są doprawione. Soki oszukane wodą, kawa z koncentratu w ekspresach. Wygląd restauracji przypomina stołówkę, znajduje się ona w podpiwniczeniu. Obsługa hotelu o godz 8:00 puka do drzwi i chce sprzątać. Następnie o godzinie 9:00 powtórnie puka i chce sprzątać. Drzwi na kartę. W holu znajduje się "klubokawiarnia" z barem płatnym - duże pomieszczenie z tzw. muzyką na żywo wieczorem - jeden pseudomuzyk gra na instrumentach klawiszowych i próbuje śpiewać. Dramatyczny poziom artystyczny. Przed pobytem pytałem mailem recepcję hotelu, czy wspomniana budowa basenu nadal jest i czy jest hałaśliwa - otrzymałem odpowiedź, że budowa nie funkcjonuje, brak hałasów i to zaważyło na podjęciu decyzji o wyborze tego obiektu. Okazało się inaczej. Czuję niesmak, niezadowolenie własne oraz córki, z którą podróżowałem.

bliskość miasta

• Ocena dodana: 13 grudnia 2022

Bardzo polecam
    • Pokój typu Sol

Hotel czysty, łóżka wygodne, codzienne sprzątanie. Mieliśmy pokój na 7 pietrze z jednej strony z widokiem na Teide a z drugiej na ocen. Lokalizacja w ścisłym centrum, 5 minut na plaże i do różnych knajp. Śniadania bardzo smaczne i duży wybór.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 1 listopada 2022

Super!
    • Pokój typu Sol

Skrzypiące łóżko i hałas zamykanych drzwi sąsiadów ale to wszystko jest do poprawy :)

Lokalizacja, jedzenie, basen. Widok z balkonu na Teide, ocean, plażę, Loro Park, palmy i basen zarazem! Room nr 513!

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2022

• Pokój typu Sol

Parkowanie jest bezpłatne, ale często trudno znaleźć miejsce

Śniadania i obiadokolacje pyszne bardzo różnorodne. Na śniadania były np. omlety smażone na bieżąco, jajka sadzone, naleśniki lub gofry, ponadto jajecznica, jajka, dżemy, czekolady, parówki, hiszpańskie szynki, sery, jogurty, drożdżówki i inne ciasta, owoce, bakalie, mleka, płatki, różne rodzaje pieczywa, soki, świeże i pieczone warzywa itd. Przy kolacji napoje były dodatkowo płatne. Basen i fajne miejsca do odpoczynku. Pokój sprzątany był codziennie. Obsługa miła i pomocna. Lokalizacja hotelu była doskonała Wygodne łóżko. Dobrze działające Wi-Fi

• Ocena dodana: 18 maja 2022

• Pokój typu Sol

Liczyłem na lodówkę i jedno podwójne łóżko dla pary. Niestety nie było tego.

• Ocena dodana: 4 maja 2022

Znośny
    • Pokój Sol z widokiem na morze

Obok budują hotel i nie dają spać. Hotel swoje lata ma już za sobą

Blisko centrum

• Ocena dodana: 4 maja 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Bardzo dobre śniadanie, duży wybór. Pokój czysty, komfortowy. Mógłby być czajnik :) polecam to miejsce.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2021

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Widać, że hotel nie jest najnowszy, ale wszędzie czysto

Duży wybór jedzenia, czystość, lokalizacja.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 6 kwietnia 2024