3. Baleary – opinie o hotelach

Nr 30 z 158 hoteli w mieście Port d'Alcudia

8,5

8,3

• Ocena dodana: 8 maja 2024

Pełne naładowanie baterii z tym hotelem

Śniadania, pokoje, wieczorne granie

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

Polecam, plus za FANTASTYCZNE śniadania
    • Loft

Bardzo ładne i przestronne pokoje, wygodne łóżka, WYŚMIENITE śniadania, lokalizacja blisko plaży, duży hotelowy basen. Bardzo polecam

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2024

Dobry hotel blisko plaży.
    • Loft

Największy mankament dla mnie: brak wyciszenia w stosunku do tego, co się dzieje na zewnątrz (bardzo głośne nocne animacje z innych hoteli, muzyka, krzyki, ruch uliczny), słaba izolacja akustyczna miedzy pokojami oraz między pokojem a korytarzem. Generalnie, jeśli ktoś ma problemy ze snem, czy nie lubi hałasu w nocy, lepiej wybrać inne zakwaterowanie. Poza tym, wszystko było w porządku.

Dobry hotel, personel uprzejmy, pokoje Loft wygodne, śniadania przyzwoite, spory wybór. Dobre położenie, blisko do plaży i na stare miasto Alcudia.

• Ocena dodana: 2 października 2023

Jak za tą cenę było bardzo dobrze, ale mogło być super.
    • Loft

Niska prędkość internetu jak na obecne czasy i klasę hotelu, zimna woda w basenie, stan wind w hotelu, nieadekwatny do standardu hotelu, serwowane owoce morza były niedoczyszczone.

Bliskość do plaży, obsługa w hotelu, przyjemny zapach w hotelu od wejścia, czystość w hotelu, widok z balkonu, klimatyzacja oraz sposób w jaki działała, standard pokoju, wyciszenie pokoju, urozmaicenie posiłków.

• Ocena dodana: 28 września 2023

Na pewno wrócę:-)
    • Loft z widokiem na basen

Bardzo dobra lokalizacja, 5 minut od plaży. Wkoło pełno sklepów i knajpek. 3 minuty do przystanku autobusowego, autobus m.in. do przepięknej starówki w Alcudii. Wygodne łóżka. Porządne zaciemniające zasłony. Pokój może nie zjawiskowy, ale wygodny, wszystko było, co potrzeba, nawet mikrofalówka. Plaża prześliczna.

• Ocena dodana: 20 września 2023

• Loft

Kolacje zaczynały się zbyt późno (od 19:30), kolacja o tej godzinie dla dziecka oznaczała pojscie spać przed 22. Brak placu zabaw dla dzieci/zabawek .Panie animatorki były bardziej dedykowane dla starszych dzieci powyżej 5lat-mogly z nimi tworzyć koszulki, figurki,maski. Dla maluszków niestety nic nie było odpowiedniego.

Styl aranżacji , miła obsługa. Lokalizacja

• Ocena dodana: 1 września 2023

• Loft z widokiem na góry

Wszystko na najwyższym poziomie. Świetny hotel ❤️

• Ocena dodana: 1 września 2023

• Loft z widokiem na morze

Piękny hotel, świetna lokalizacja, przemiła obsługa. Wszystko na TAK !

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

świetny pobyt
    • Pokój typu INNSIDE

przepełniona jadalnia, hałas, biegające, krzyczące dzieci, leżaki na basenie zajęte przed godziną 10, koszt wypożyczenia roweru 15€/day

dobra lokalizacja, śniadania smaczne, wygodne łóżko, szybkie wifi, porządna suszarka, wieczorne muzyczne show

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2023

Nie mam zastrzeżeń.

Hotel, jedzenie wyśmienite, basen, atrakcje dla dzieci, codziennie wieczorem koncert, lokalizacja, ogólnie wszystko super.

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

Wszystko super

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

• Loft z widokiem na morze

niestety obiekt jest potężny a basen malutki, o godzinie 11 nie było szans na leżak jeśli od 8 rano nie zostawiło się ręczników co jest tragiczną praktyką ale przy dzieciach staje się koniecznością. przy kolacji dodatkowa opłata za napoje, w tym również za wodę to świństwo.

lokalizacja jest w porządku, restauracje, sklepy (trochę wiejski bazar ale poręczny), wylot na autostradę, akceptowalna odległość od dużej piaszczystej plaży, personel bardzo pomocny i uprzejmy, pokoje sprzątane dokładnie każdego dnia, lodówka uzupełniania na bieżąco. dobre jedzenie, opcja half-board świetnie się sprawdzała

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

• Pokój typu INNSIDE

Brak wody w pokojach, niezbyt dokładnie sprzątane pokoje.

Basen, silownia, dużo miejsca do wypoczynku i pracy. Miła obsługa w recepcji i barach.

• Ocena dodana: 14 lipca 2023

• Loft

Adres podany na booking nie prawidłowy, problem ze znalezieniem.

• Ocena dodana: 11 lipca 2023

• Loft

Powinny być bardziej szczekne okna - hałas od ulicy przy rondzie) ale zatyczki do uszu załatwiły temat.

Piękną area, wypoczynki przy basenie, wygodne sofy,pufy,świetnny klimat, muzyka w tym na żywo, dla dzieci fajny miniklub i zajęcia w nim. Baseny i dużo leżaków.

• Ocena dodana: 11 lipca 2023

Smaczne

• Ocena dodana: 5 lipca 2023

Majorka super, lokalizacja super,a hotel to 4 gwiazdki
    • Loft z widokiem na góry

Brak wody w pokojach, brak wody do kolacji( trzeba placic za napoje) drogie bardzo. Bo Coca-Cola 3€,a w barach i restauracjach taniej. Monotonia z jedzeniem.

Obsługa,a dokladnie Pani Ewa-)

• Ocena dodana: 25 czerwca 2023

Bardzo polecam

Łóżka niestety średnio wygodne

Hotel Bardzo ładny I zadbany, przepyszne śniadania, kids club, duży basen dla dorosłych,

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

• Loft z widokiem na lagunę

Wieczorami było trochę głośno - z okolicznych hoteli słychać było glośną muzykę.

Czysty, przestronny pokój. Bardzo miły personel. Śniadania z bardzo szerokim wyborem potraw. Klimatyzacja działała bez zarzutu.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2023

• Loft

Brak możliwości przedłużenia doby bezpośrednio przez recepcję w cenie rezerwacji jaką mieliśmy.

Miejsca ogólnodostępne, pyszne śniadania, wieczorne występy na żywo, piękna plaża oraz okolica. Pokój super.

• Ocena dodana: 5 czerwca 2023

• Loft (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

pościel nie była zmieniana codziennie

modern stail

• Ocena dodana: 1 maja 2023

Miły personel, czystość, pyszne wegańskie i bezglutenowe śniadania
    • Loft

Polecam INNSiDE zarówno parom jak i rodzinom z dziećmi! Recepcja bardzo pomocna i miła, świetne śniadania (ogromny plus za opcje wegańskie i bezglutenowe - pieczywo, serki, wędliny, napoje roślinne), czysty basen (był otwarty w kwietniu), regularne sprzątanie pokoju i serdeczna obsługa. Z chęcią wróciłabym do tego hotelu ponownie.

• Ocena dodana: 17 listopada 2022

wszystko super, oprócz obsługi w restauracji hotelowej…
    • Loft

wszystko byłoby ok gdyby nie sytuacja w restauracji hotelowej. w skrocie, zostaliśmy oskarżeni o niezapłacenie za kolację i drinki poprzedniego dnia. my z mężem braliśmy wszystko na pokój a znajomi zapłacili gotówką. dopiero kolejnego dnia wieczorem (mimo ze przez cały dzien kilka razy przechodziliśmy przez restaurację) zostaliśmy zaatakowani przez kelnerkę (przy innych gościach), ze nie zapłaciliśmy poprzedniego wieczoru. próbowaliśmy wytłumaczyć sytuację, jednak kelnerka i menager upierali się przy swoim. kiedy poszłam na recepcję i dostałam wydruk naszego zamówienia na pokój z moim podpisem to wersja kelnerki się zmieniła i twierdziła ze tylko nasi znajomi nie zapłacili (około 30euro).a płacili przy barze składając zamówienie. nalegalismy na obejrzenie zapisu z kamer ale wtedy menager twierdził ze on nam wierzy jeśli mówimy ze na pewno zapłaciliśmy. była to bardzo nieprzyjemna sytuacja. bardzo chcieliśmy żeby pokazano nam zapis z kamery, żeby udowodnic ze kolega płacił gotówką, ale się to nie udało (chyba nie maja kamer skierowanych na bar/kasę). do końca pobytu nie korzystaliśmy już z restauracji. brak profesjonalizmu załogi. poczuliśmy się jak złodzieje i bezpodstawnie nas oskarżono…

za sam hotel i udogodnienia dałabym 10 punktów. niestety zawiodła trochę obsługa restauracji (o tym poniżej). hotel piękny! może z zewnątrz nie wyglada zachwycająco, ale po wejściu do środka jest bardzo ładnie. obsługa na recepcji miła i pomocna. bardzo duże pokoje z dużym balkonem. wygodne łóżko. hotel blisko plazy (max 5min spacerem). fajne baseny. bardzo duży wybor na śniadaniach (jedynie czasem obsługa nie nadążała ze sprzątaniem stolików). bardzo ładny wystrój całego hotelu. polecam!

• Ocena dodana: 11 października 2022

wspaniałe
    • Loft z widokiem na lagunę (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

płatne napoje do obiadokolacji

duży wybór jedzenia na śniadaniu oraz obiadokolacji, wszystko smaczne. Pokoje duże, przestronne, miejsce na odzież, czyste sprzatane codziennie wymieniane ręczniki, pościel. przesympatyczny personel, wspaniała lokalizacja. hotel czysty,. wyremontowany wszystko nowe 🙂 polecam