2. Spanyolország hotelértékelések

8,3

• Ingyenes WiFi

7,8

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 7

• 2024. május 12. az értékelés napja

7,0
    Ajánlom gyors szállásra
    • 1 éjszakára szállt meg

Igazából csak 1 éjszakát voltunk itt, de arra jó volt. Nem tudom, hogy általános, de viszont ameddig ott voltunk nagyon nagy volt a tömeg május elején, a liftre szinte mindig várni kell igy inkább lépcsőzés volt. A szállás 3 csillagos volt, de később voltunk a 3 csillagosban még ugyan itt, de ez annál rosszabb volt. A padlón hatalmas folt ütött kopott dolgok.

Elfogadható a szállás, az ágy kényelmes volt és hatalmas. Szép volt a kilátás kb 4-5 medencét láttunk.

2024. május a tartózkodás időszaka

• 2023. november 16. az értékelés napja

7,0
    Jó ár érték arány, közel van a tengerhez és Port Aventurához valamint a busplana megállóhoz is. :)
    • Pár
    • 6 éjszakára szállt meg

Nem tetszett, hogy a szoba kicsit koszos volt. Az utolsó nap induláskor vettük észre, hogy az egyik ágy alsó sarka fekete penészes volt alul. Biztos vagyok benne, hogy ha korábban jeleztük volna ezt, a hotel megpróbált volna valamilyen megoldást nyújtani. Mivel már indultunk haza, nem volt időnk ezt jelezni. Kicsit messze van a belvárostól.

Összességében jó élmény volt, a szobánk pont megfelelő méretű volt, a dupla ágy kétszer duplát jelentett, ami hatalmas volt. A svédasztalos reggelit és vacsorát vagy ebédet vettük igénybe (lehetett választani a két étkezés közül), ami nagyon változatos volt, mindig találtunk valami finomat. Mindenhez közel volt (vasútállomás, busplana, Port Aventura, tengerpart, kisvonat megálló).

2023. október a tartózkodás időszaka

• 2023. június 26. az értékelés napja

Modern, jól felszetelt
    • 7 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Egyféle szoba van 2 db 140es ággyal ami 2 felnőttnek hatalmas de 2 gyerekkel szűkös.

Szépen felújított jól felszerelt hotel. Reggeli finom , nagy a választék. Medence szép, mellette a bár kiváló.

2023. június a tartózkodás időszaka

• 2023. augusztus 10. az értékelés napja

4,0
    Ellátás nélkül vállalható
    • 7 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Étteremben higiéniai 0. Az asztalra kirakott poharak között alig lehet olyant találni, hogy ne legyen rászáradva egy kis narancs maradvány. Koszos az összes, tányérok úgyszintén. Egyik nap reggeli közben nagy sikogatás, egy hatalmas csótány szaladgált az étteremben. Szóval nem ajánlom senkinek, hogy ellátással vegye igénybe. Nagy csalódás volt számunkra.

Szépen felújított szobák. Rendszeresen takarítottak, törülközőt cserélték. Animátorok nagyon jók voltak, élvezték kicsik és nagyok.. Minden nap más programok. Tényleg jó helyen található. Közel a part és a Portaventura is.

2023. augusztus a tartózkodás időszaka

• 2023. október 17. az értékelés napja

Nagyszerű
    • 6 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Ehhez az értékeléshez a vendég nem tett megjegyzést.

2023. október a tartózkodás időszaka

• 2022. július 14. az értékelés napja

Nagyszerű
    • Pár
    • 4 éjszakára szállt meg

Ehhez az értékeléshez a vendég nem tett megjegyzést.

2022. június a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 7

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!