3. Andaluzja – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Marbella – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  5. Opinie o obiekcie El Tio Mateo

El Tio Mateo – opinie 1-gwiazdkowy

Carretera Cádiz-Málaga Nacional 340, km 183 (junto al Arco de Marbella), 29600 Marbella, Hiszpania

8,3

8,5

8,2

8,4

7,9

9,3

• Ocena dodana: 21 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Fantastyczne śniadanie. Personel pierwsza klasa przyjazny i pomocny. Polecam.

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2024

Paweł z rodziną
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Hałas od strony ruchliwej ulicy.

Bardzo przyjaźni i pomocni gospodarze oraz cały personel Hostelu. Smaczne śniadanie, przygotowane na miejscu przy zachowaniu odpowiedniego stosunku ceny do jakości (kilka opcji do wyboru). Pokoje czyste, komfortowe z klimatyzacją, łazienka ok. Było to miejsce wypadowe na okoliczne miejsca i atrakcje i spełniło moje oczekiwania.

• Ocena dodana: 2 marca 2024

Na plażowanie - świetny!
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo blisko plaży. Hotel to typowy pensjonat, nie mieliśmy wygórowanych oczekiwań, ale Pan w recepcji który nas powitał - poziom hotelu 5-gwiazdkowego! Ładny widok na góry Ręczniki, szampon i mydła. Sprawna klimatyzacja Duży balkon

• Ocena dodana: 25 września 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Super pomocny rodzinny personel, blisko wszędzie, dobre śniadania, widok na morze, duży taras i pokój

• Ocena dodana: 25 września 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Brak szklanek w pokoju Tylko jeden czajnik na wszystkich gości który trzeba włożyć do mikrofalówki - dziwne rozwiązanie Zamówiłem pokój z jednym łóżkiem małżeńskim, dostałem z dwoma pojedynczymi

Lokalizacja - do plaży jest ok 200m, wystarczy przejść przez ulicę. Do centrum ok 15min na piechotę. Lodówka ogólnie dostępna na każdym piętrze Restauracja w której można wypić kawę czy zjeść śniadanie Widok z okna na góry i prywatny taras Dość przestronny pokój Darmowy parking Codzienne sprzątanie - wymiana ręczników i pościeli, wyniesienie śmieci. Miło by było gdyby podłogi też były odkurzane. Miła i pomocna obsługa hotelowa Hotelowe przyjazne koty

• Ocena dodana: 24 września 2023

Okolica przemysłowa.

Na recepcji pracuje bardzo sympatyczny i pomocny Czech. Mówi też po polsku. W hostelu można korzystać ze wspólnej lodówki, mikrofalówki i żelazka, które znajdują się w holu. Codziennie sprzątane. Blisko do plaży. We wrześniu pogoda idealna, a na plaży bardzo mało ludzi. Do starówki około 20 minut pieszo. W poniedziałki targ obok sklepu Mercadona, do który jest 15 minut. Parking na terenie.

• Ocena dodana: 31 maja 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Stosunek ceny do jakości, pokój czysty z dużym balkonem, bardzo blisko plaży, niby obrzeża Marbelli ale idzie się przyjemnie do centrum, także dla.nas to nie stanowiło żadnego problemu.

• Ocena dodana: 25 marca 2023

parking na terenie ,obok przystanek autobusowy 5 min do starego miasta ,pieszo Ok 20 minut ,do plaży przez ulice 5 minut

śniadanie

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2022

było bardzo przyjemnie
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

bardzo dobry hotel jako baza do zwiedzania Andaluzji i plażowania. wygodne łóżka, czysty pokój z łazienką i klimatyzacją oraz balkonem. super pomocny i miły personel

• Ocena dodana: 28 września 2021

Sympatyczne miejsce :)
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Bardzo blisko plaży! :) Bezpłatny, prywatny parking przy hostelu, dobry dojazd samochodem, my mieliśmy pokój z małym prywatnym tarasem. Śniadanie można zjeść na miejscu za dodatkową opłatą. Na każdym piętrze była też ogólnodostępna lodówka, dla tych, którzy mają swoje zapasy :) Przemiły personel.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 31 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Dobra lokalizacja, darmowy parking, pyszne śniadania i przemiła obsługa. Na wielki plus również bliskość pięknej i niezatłoczonej plaży. Serdecznie polecam.

• Ocena dodana: 13 maja 2024

świetnie miejsce, polecam!!!
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Nie ma aspektów, które zawiodły, miejsce totalnie warte polecenia!

Wyjątkowe miejsce! Lokalizacja tuż obok plaży, wystarczy przejść przez ulicę. W obiekcie dostępny jest bezpłatny parking. Pokoje skromnie urządzone, ale czyste, z balkonem, poza tym codziennie sprzątane i wymieniane są też codziennie ręczniki. Na korytarzu lodówka i deska do prasowania ogólnie dostępna. Pyszne, tanie śniadania. Wspaniała, serdeczna, pomocna obsługa. Polecam wszystkim, na pewno tam wrócimy!:)

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z pobytu.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Jedyna niedogodność to bliskość bardzo ruchliwej ulicy. Pokoje od strony ulicy niestety nie maja ciszy tylko hałas samochodów. No ale coś za coś.

Polecam hostel El Tio Mateo ze względu na lokalizację . Blisko do morza jak również do zwiedzania zabytków Starego Miasta. Polecam przepyszne śniadania ze świeżo wyciśniętym sokiem z pomarańczy. Atmosfera jest bardzo rodzinna i przytulna. W hostelu jest spokój i cisza nikt sobie nie przeszkadza.

• Ocena dodana: 10 marca 2024

Andaluzja jest przepiękna!
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Dobra lokalizacja do wypadów motocyklowych, które były naszym głównym celem. Dobre i tanie śniadanka. Pyszny sok świeżo wyciskany! Avokado z własnego ogródka! Gorąca woda i wanna, zbawienie po motocyklowym dniu! Bardzo blisko do plaży i ścieżki pieszo rowerowej biegnącej wzdłuż plaży. Polecamy!

• Ocena dodana: 17 października 2023

Bardzo polecam to miejsce, właściciele bardzo mili, pomocni. Duży plus to bezpłatny parking. Pyszne śniadania i kawa.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Miła, przyjazna obsługa. Pyszne śniadanie.

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2023

Bardzo polecam
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Bardzo miły personel, pomocny, dostaliśmy dużo wskazówek np. gdzie można dobrze zjeść, do warto zobaczyć itd. Świetna lokalizacja, bardzo blisko plaży. Wszystko super :-)

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2023

cudowne klimatyczne miejsce z duszą

nic

klimat hostelu, bliskość pięknej plaży i balkon

• Ocena dodana: 3 marca 2023

Znośny
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo zimno w pokoju (w lutym).. Nie działało ogrzewanie. Trzeba było czekać co najmniej minutę za nim zaczęła spływać ciepła woda w kranie. Pod prysznicem trzeba było używać wody na maksymalnym strumieniu, inaczej zaczynał drgać wąż razem ze strasznymi odgłosami. A podczas używania maksymalnego strumienia brodzik nie dawał rady z odpływem. W pokoju ciemno. Widok owszem na góry, ale jednocześnie na magazyny.

Niedaleko centrum. Blisko plaża.

• Ocena dodana: 1 listopada 2022

Atmosfera i widok z balkonu :) Polecam serdecznie

• Ocena dodana: 3 września 2022

Koniec wakacji 😪

Hostal El Tio Mateo jest super 👌 bardzo miła obsługa, śniadania smaczne i w dobrej cenie , kiedy otwiera się drzwi do pokoju pachnie świeżością, pokoje są co dzień sprzątane zawsze czyste ręczniki i pościel. Super lokalizacja blisko piękna plaża i blisko spacerkiem do centrum miasta i do tego jeszcze bezpłatny parking . Wrócimy tam jeszcze 😊

• Ocena dodana: 27 lutego 2022

Bardzo miła obsługa

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 12 listopada 2021

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Hostel położony w super lokalizacji, zaraz przy wjeździe do Marbelli. Na miejscu bezpłatny parking. Piękna plaża po drugiej stronie ulicy. Przemiła obsługa, pokoje czyste i komfortowe. Piękny widok na góry z balkonów. Pyszne śniadanie w hostelowej restauracji. Serdecznie polecamy!

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 7 września 2021

Yes Yes Yes
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Jedyny problem to łączone łóżko zamiast jedno podwójne, które było rezerwowane

Bardzo blisko piękna piaszczysta plaża, serdeczna obsługa, otwarto nam po godzinach pracy, rano fajne śniadanko i super tanio jak na drogie miasto, najważniejsze to hostel ma swój własny parking ❤️...

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 25 maja 2024