3. Katalonia – opinie o obiektach B&B i zajazdach

8,2

8,5

• Ocena dodana: 23 maja 2024

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Miejsce ok. Personel uśmiechnięty i pomocny chociaż nie rozmawia po angielsku. Rano wczesny wyjazd więc śniadanie przygotowane w formie kanapek. Pokój czysty ale mikroskopijny.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Świetny hotel na kilkudniowy i udany pobyt w Barcelonie.
    • Pokój trzyosobowy

Standard pokoju i łazienka - raczej niski.

Hotel dla osób nastawionych na zwiedzanie, z bardzo miłą rodzinną obsługą, przyjazną atmosferą, pysznymi i urozmaiconymi śniadaniami. Położenie świetne: bezproblemowy dojazd z lotniska (kolejka R2N a następnie Linia L2 metro, stacja 100m od hotelu, linia L2 dowozi pod samą Sagradę Familię czy Passeige de Gracia, pod szczyt Monjuick. Wokół hotelu dobrze zaopatrzone i tanie sklepy spożywcze. Pokój malutki, ale jest wszystko co potrzeba, dostęp do pralki, żelazka.

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Skrzypiące łóżko i drzwi, wszystko słychać przez drzwi. Zasłonięte drzwi balkonowe co w efekcie zostawiło nas ze słabo usytuowanym oknem, z widokiem na czyjś taras. Telewizor bez żadnych kanałów i zablokowanym dostępem do internetu. Ciasno, zwłaszcza w łazience.

Miła obsługa, dobre śniadanie, blisko metra

• Ocena dodana: 28 lutego 2024

Ciemny pokój blisko metra
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

- bardzo cienknie ściany przez co wszystko słychać - mój pokój (203) nie miał okien.

+ bliskość metra linii L2 + miły personel + śniadania

• Ocena dodana: 1 lutego 2024

Pobyt bardzo udany.
    • Pokój trzyosobowy

Niezwykle sympatyczni, otwarci i pomocni właściciele. Dobre, domowe śniadanie.

• Ocena dodana: 27 grudnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo miła i uprzejma obsługa. Codziennie zmieniane ręczniki. Bardzo czysta podłoga.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 30 października 2023

Świetna lokalizacja, przemiła obsługa, polecam!
    • Pokój trzyosobowy

Świetna lokalizacja. Bez problemu można dotrzeć z lotniska. Metro 100m od Hostelu bardzo ułatwia przemieszcznie się i zwiedzanie Barcelony. Personel bardzo przyjazny i pomocny. Świetne śniadanie i kawa:))

• Ocena dodana: 1 września 2023

Bardzo dobry punkt startowy do zwiedzania Barcelony
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Pokój dość ciasny (szczególnie łazienka); nieco wolne wi-fi.

Niezwykle mili gospodarze (zawsze chętni do pomocy, nie tworzący żadnych problemów, odpowiadający na potrzeby gości); bardzo dobra lokalizacja obiektu (blisko stacji metra i przystanku autobusów, market z niezbędnymi produktami po drugiej stronie ulicy); smaczne śniadania w cenie; pokój ze wszystkimi podstawowymi udogodnieniami (klimatyzacja, mała lodówka, sejf).

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

• Pokój trzyosobowy

Bardzo skrzypiące łóżko i minimalne okno, w środku słonecznego dnia było ciemno jak w piwnicy.

Blisko metro, śniadanie różnorodne z przewagą słodkości. Uprzejmy i pomocny personel, choć porozumieć się można tylko po hiszpańsku. Codziennie świeże ręczniki i pościelone łóżka.

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2023

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Mały rodzinny hotelik. Wszystko co potrzebne do krótkiego pobytu było dostępne. Smaczne śniadania. Pokój malutki ale czysty. Dobra lokalizacja wypadowa

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2023

• Pokój trzyosobowy

Zdaję sobie sprawę, że to hostel, a nie hotel, który służy temu, aby się przespać, więc w zasadzie nie mam się do czego przyczepić

Zaangażowanie właścicieli. Bardzo się starali

• Ocena dodana: 16 listopada 2022

Bardzo pomocny personel!
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Hotel znajduje się nad małym barem więc nie tak łatwo go znaleźć. Słychać wszystkich pozostałych gości.

Cudowni gospodarze!!!! Bogate śniadania, w pokoju wszystko co potrzeba, klimatyzacja. Czysto i przyjemnie. Wspaniali ludzie, bardzo uprzejmi i pomocni! Blisko do stacji metra.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 15 maja 2024

Świetne miejsce na bazę wypadową w Barcelonie

Czasami połączenie WiFi wolno działało

Uroczy hostel, w dobrej lokalizacji - kilka kroków od metra, które dojeżdża pod Sagrada Família w 15min. Bardzo blisko sklepy spożywcze. Smaczne i różnorodne śniadania na miejscu, z dnia na dzień pojawiały się różne potrawy do wyboru. Właściciele niezwykle mili i przyjaźni, widać, że bardzo troszczą się o komfort gości - dostaliśmy nawet prowiant na drogę powrotną! Dzięki atmosferze miejsca czułam się, jakbym przyjechała na wakacje do rodziny. Pokoje są bardzo czyste: codziennie była nam zmieniana pościel i ręczniki, podłoga codziennie zmiatana i mopowana. Klimatyzacja działa bez zarzutu. Pokoje nie są zbyt duże, ale tak jak w przypadku mojego wyjazdu - na dwie osoby akurat. Na korytarzu dostępne jest żelazko. Za opłatą można skorzystać z pralki i suszarki na ubrania. Mój pobyt w hostelu trwał tydzień i jestem bardzo zadowolona z wyboru tego miejsca na bazę wypadową do zwiedzania Barcelony, na pewno będę wszystkim polecać!

• Ocena dodana: 15 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo miła obsługa,super przygotowane śniadanie

• Ocena dodana: 14 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo życzliwi i pomocni ludzie

• Ocena dodana: 6 marca 2024

Good stay for the price
    • Pokój dwuosobowy

Dobra lokalizacja, wejście do metra tuż za rogiem, obfite śniadania, uprzejmy personel.

• Ocena dodana: 15 grudnia 2023

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Mały rodzinny hotelik z przemiła obsługą. Łatwo tutaj dotrzeć z lotniska linią L9 (z przesiadkami, w ramach karty Hola Barcelona). Stacja metra linia fioletowa tuż pod hostelem. Właściciel, choć mówił po chińsku, dokładał wszelkich starań, aby go zrozumieć, co w większości przypadków się udawało ;-). Mieliśmy opóźniony lot i właściciel zaczekał na nas, aby nas zameldować (byliśmy bardzo późno), dał nam banany i ciastka oraz wodę mineralna, bo wszystkie sklepy były już zamknięte. W dniu wyjazdu spakował nam śniadanie na wynos, a jak zobaczył nas na dole, jak wychodziliśmy, to zaparzył nam jeszcze szybką kawę i usmażył jajka (!). Śniadania były smaczne i był na nich duży wybór potraw. Pokoik mały i skromny, łazienka wymagałaby lekkiego remontu, jednak było bardzo cicho, czysto i łóżka były bardzo wygodne! Codziennie wymieniano nam ręczniki.Biorąc pod uwagę cenę hostelu i jego lokalizację oraz czystość i uprzejmość właścicieli, pobyt należy ocenić jako bardzo udany.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2023

Bardzo pomocni i mili właściciele

Sniadania byly bardzo dobre

Bardzo pomocni i wyjatkowo mili wlasciciele

• Ocena dodana: 11 maja 2023

• Pokój Czteroosobowy

Bardzo miła obsługa. Codziennie świeże ręczniki. Smaczne śniadania :)

• Ocena dodana: 19 marca 2023

Gorąco polecam ten hostel
    • Pokój trzyosobowy

Po przyjeździe właściciele przywitali nas kawą. Śniadania bardzo smaczne, różnorodne produkty do wyboru (m.in. jajka sadzone, bagietki, tortilla de patatas, croissant, jogurty, owoce, soki, kawa). Specjalnie dla nas dostosowano godziny śniadania. Pokoje przytulne i czyste. Przemiła i bardzo pomocna obsługa. Na uwagę zasługuje fakt, że podczas pobytu właściciel zaprosił nas na przepyszną rozgrzewającą zupę. Świetna lokalizacja- 3 minuty pieszo do stacji metra, skąd można szybko dojechać do każdej największej atrakcji turystycznej Barcelony.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 4 marca 2023

Chętnie tam wrócimy
    • Pokój Czteroosobowy

Tyle plusów że minusów brak lub wiele ich nie czujesz

czyste i zadbane pokoje w dobrej cenie. Do metra 200m i 20min do centrum Barcelony. idealny punkt wypadowy na całodzienne zwiedzanie. Rewelacyjni gospodarze. Super śniadania! polecamy

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 5 lutego 2023

3,0
    Słaby
    • Pokój dwuosobowy

Słaby pokój, słaba łazienka ,zero wentylacji w pokoju,brak możliwości otworzenia okna, słabe śniadania -(w 90% na słodko)

Bardzo mili gospodarze.Blisko stacja metra i Lidl.

• Ocena dodana: 18 listopada 2022

Znośny
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

na zdjęciach pokoje i obiekt wyglądają lepiej.

Bliska odległość do metra. Życzliwość właścicieli. Dla osób szukających taniego noclegu bez luksusów.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 1 listopada 2022