3. Katalonia – opinie o obiektach B&B i zajazdach

8,2

8,5

8,5

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2024

Pobyt bardzo udany. Polecamy.
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Nic o czym warto wspominać w podsumowaniu naszego pobytu.

Wspaniała lokalizacja, doskonale skomunikowana okolica. W pobliżu wiele atrakcji turystycznych, barów, kafejek. Okolica bezpieczna, spacerując wieczorami nigdy nie czuliśmy zagrożenia . Kamienica, w której znajduje się Ally's jest stara przez to posiada swój indywidualny klimat, którego próżno szukać w nowych budynkach. Niedogodności, o których czytałem w innych komentarzach, wynikają z zabytkowego charakteru budynku nie były dla nas problemem. Pani, która zajmuje się gośćmi b. miła, pokój i jego otoczenie czyste. Cały pobyt oceniamy b. pozytywnie.

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Śniadania trochę monotonne. Poranny hałas z ulicy, ale są zatyczki na wyposażeniu pokoju:)

Bardzo dobre położenie. Wszędzie blisko. Czysto i miło. Pościel i ręczniki zmieniane codziennie.

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

Smaczne śniadanie

• Ocena dodana: 23 stycznia 2024

Świetna lokalizacja , czysty apartament , śniadanie wystarczające polecam

• Ocena dodana: 14 maja 2024

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Lokalizacja , czystość, przestronność, super otwierania komórką wszystko. Pokoje , wyjście , bramę

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2024

Barcelona jest piękna! Przyjadę jeszcze raz :)
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Bardzo dobra lokalizacja. Czysto, przyjemnie i miło. Śniadania naprawdę smaczne, dwa rodzaje chleba, masło, wędlina, pomidory, ser, płatki śniadaniowe, dżem, jogurt, owoce, jajko, , ciasto, mleko, kawa i herbata. Pani, która podawała śniadanie przesympatyczna. Bardzo blisko metra oraz przystanku autobusowego. Spacerkiem 20 min do Sagrada Familia i innych atrakcji.

• Ocena dodana: 4 kwietnia 2024

Miły pobyt w pięknym mieście
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Być może dla niektórych okolica będzie trochę za głośna - obiekt mieści się przy ruchliwej drodze, a na dole jest bar tapas, jednak dla nas nie stanowiło to problemu. Ważniejsza była lokalizacja i dostępność atrakcji turystycznych.

Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości nie mam zastrzeżeń. Dla rodziny 2+1 mieliśmy pokój z balkonem i prywatną łazienkę. Metraż nie był ogromny, jednak dla nas pokój był jak najbardziej wystarczający. Bardzo dobra lokalizacja obiektu - kilka minut piechotą od Sagrady, wokół stacje metra, sklepy i restauracje. Bardzo wygodne materace na łóżkach - dawno tak wygodnie nie spałem. Kolejny plus to śniadania - nam niczego nie brakowało. Miły i pomocny personel, co ważne bezproblemowy kontakt w języku angielskim. Ciekawym doświadczeniem było również otwieranie drzwi poprzez stronę internetową - nie spotkałem się z tym wcześniej :)

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2024

Na pewno tam wrócimy. Wspaniale wypoczęliśmy i bedziemy wszystkim polecać.
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Wspaniała i pomocna obsługa. Bardzo czysto, a wszystko zgodne z opisem obiektu a nawet lepsze. Super lokalizacja.

• Ocena dodana: 7 marca 2024

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Komfortowy, codziennie sprzątany pokój wyposażony we wszystko co potrzeba, dodatkowo balkon. Doskonała lokalizacja blisko Sagrada Familia i Casa Mila oraz stacji metra. Hostel znajduję się przy dość ruchliwej ulicy więc jest trochę głośno za oknem ale tak jest wszędzie w tej okolicy. Bardzo sympatyczny i pomocny personel, szybko reagujący w razie problemów technicznych nawet w środku nocy. Nie ma problemu w zostawieniu walizek w przypadku wcześniejszego przyjazdu podobnie jak późniejszego wyjazdu. Dziękujemy za przyjemny pobyt

• Ocena dodana: 29 lutego 2024

3,0
    Słaby
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i prywatną łazienką w wewnętrznej części obiektu

- ciemny pokoj, z mala lazienka. Na pewno osoby otyłe bądź niepełnosprawne mogły by mieć problem z korzystania z łazienki - z udogodnień była tylko suszarka do włosów i tv. - łóżko bardzo niewygodne, codziennie budziliśmy się z bolącymi plecami - w nocy słychać każdy ruch i jest bardzo głośno - po otwarciu okien śmierdzi.. - śniadanie, pozostaje wiele do życzenia.. do wyboru m.in: chleb tostowy, szynka konserwowa, ser topiony w plastrach, troche owocow, jajka.. wszystko w ograniczonych bardzo ilościach. Ludzie brali na przyklad pół jajka, bądź małego pomidora żeby starczyło dla innych. Jestem bardzo rozczarowana ceną do jakości, tym bardziej, że za tą cenę korzystałam już w barcelonie z o wiele lepszych hoteli. Maksymalnie ile mogłabym zapłacić za nocleg to 25euro. Nie polecam

- lokalizacja

• Ocena dodana: 10 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z prysznicem

Bardzo miła i pomocna obsługa.Pokoje czyste,sprzatane codziennie.Bardzo blisko Sagrada Familia i inne atrakcje oraz stacja metra.Przy wyjsciu z hotelu dwie świetne,niezbyt drogie knajpki z pyszną sangrią i świetnymi tapas

• Ocena dodana: 3 lutego 2024

Super miejsce, bardzo miła obsługa, smaczne śniadania. Polecam!

• Ocena dodana: 24 listopada 2023

3,0
    Takie pensjonaty istniały w Polsce 20-25 lat temu.
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Takie pensjonaty istniały w Polsce 20-25 lat temu. Opis pokoju na bookingu jest niezgodny z rzeczywistością. Arogancka obsługa, Pani wyznacza miejsca gdzie usiąść podczas śniadania, gdzie i jak odstawić termos itp Kłóci się z gośćmi w języku angielskim po czym brzęczy pod nosem po hiszpańsku. Pokój miał mieć 20m2 w rzeczywistości miał jakieś 12m2 dla 3 osób. Łazienka jest mikro. Nie da się korzystać z WC w normalny sposób bo człowiek 165cm się nie mieści. Śniadanie - jeden mały talerz do owoców i kanapek, jeden mały kubek do kawy i herbaty. Wszystko jest ściśle określone przez Panią z obsługi. W pokoju kartki - "do toalety wrzucaj tylko papier toaletowy", "nie zmywaj makijażu ręcznikiem". GŁOŚNO to mało powiedziane. Okna są stare i nieszczelne. Jak inni goście brali prysznic to myślałam, że woda leje się nam do pokoju. Brak zestawu do parzenia kawy / herbaty - wszystko zamknięte w szafkach na klucz. Nasz samolot miał opóźnienie ze względu na strajk we Francji - (poinformowałam hotel) odpisano że jeżeli będziemy za późno będzie nas to kosztować 37€.

Wszędzie jest dość czysto powiedziałabym, że pozornie czysto. Podłoga czysta, codziennie zmieniane są ręczniki ale np na kablach, rurkach itp jest spora warstwa kurzu. Plusy to lokalizacja, hotel ( to nie jest hotel,a pensjonat) jest bardzo blisko sagrady, dworca, metra, autobów itp. Przy pensjonacie są miejsca gdzie można zjeść, zrobić zakupy. Bardzo uprzejmy i pomocny Pan na dole budynku. Balkonik - fajnie wieczorem usiąść.

• Ocena dodana: 15 listopada 2023

Jest bardzo duża szansa, że jeszcze tu wrócę.

X

Wynajmując pokój w Ally`s Bed & Breakfast nie spodziewałem się, że pokój oraz łazienka będą codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane i łóżko ścielone. Obsługa bardzo miła i pomocna udzielała pełnej i dokładnej odpowiedzi na każde pytanie. Śniadanie były świeże choć przydało by się trochę więcej warzyw. Były sery, wędliny i owoce. Przez cały dzień bez ograniczeń do dyspozycji lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa, herbata, cukier oraz słodzik fit. Dodatkowym udogodnieniem była możliwość pozostawienia bagażu po wymeldowaniu a przed początkiem podróży powrotnej do domu (dostaliśmy klucze od bramy i drzwi wejściowych na wypadek, gdyby obsługa była zajęta i nie mogła oddać nam toreb).

• Ocena dodana: 12 listopada 2023

ZNAKOMITY!
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Apartament był fantastyczny, duży, bardzo wygodne łóżka, uroczy balkon. Śniadania przepyszne i bardzo obfite. Codziennie sprzątany, wymieniane ręczniki. Pani na recepcji przemiła i bardzo pomocna! Dziękujemy za wszystko i polecamy z całego serca!

• Ocena dodana: 3 listopada 2023

Świetny pobyt
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Osoby z lekkim snem mogą mieć problem ze względu na obecność w budynku restauracji/baru otwartej do późnych godzin nocnych. Dobrze wie o tym obsługa hotelu, bo na powitanie otrzymaliśmy korki do uszu:) Nam to nie przeszkadzało, bo wraz z mężem po całym dniu zwiedzania mieliśmy twardy sen.

Hotel położony w bardzo dobrej i ładnej lokalizacji, 3 minuty od stacji metra Verdaguer, z której można dojechać m.in. do Barcelonetty. Śniadania na pierwszy rzut oka skromne, ale naprawdę całkowicie wystarczające. Możliwość skorzystania z lodówki i mikrofalówki, kawa, herbata kakao cały czas dostępne. Pokój sprzątany codziennie, ręczniki codzinnie wymieniane. Wszystkie Panie na recepcji bardzo miłe i pomocne.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

• Ocena dodana: 28 lutego 2024