2. Estonia – opinie o hotelach

9,3

9,1

• Ocena dodana: 14 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic

Dla nas materac był za miękki ale to kwestia przyzwyczajenia. Pokoik bardzo malutki i wiele walizek się tam nie zmieści. Ale to zupełnie nie problem, chyba że ktoś tam mieszka dłużej.

Personel super, czystość naprawdę na wysokim poziomie, dosłownie nie było kurzu nawet na lampie - a wykończenia są czarne. Pościel ręczniki toaleta -super czyste. Łazienki nie ma jako takiej w pokoju: z jednej strony pokoju jest po prostu nowoczesny prysznic a z drugiej nowoczesna toaleta. Wszystko malutkie ale kompaktowe i wygodne, łącznie z zaskakującą lodóweczką w szufladzie. Pokój na dole do pracy - fenomenalny. Śniadania są tak podane i do tego pyszne, że przeszło nasze oczekiwania. Wybór przeogromny wszystkiego. Byliśmy zaskoczeni stosunkiem ceny do jakości. Lokalizacja fantastyczna. Tak blisko morza że spacerować można w każdej chwili, 10 min autem od starówki.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

Pewniak w bardzo dobrej cenie
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic

Brak jajecznicy z jajek;-)

Nowoczesny, czysty, ergonomiczny i funkcjonalny hotel. Ma wszystko czego potrzeba aby wygodnie i bezpiecznie przespać kilka nocy w trakcie zwiedzania Tallina i Helsinek. Pokoje optymalnie przestronne, bardzo widne ze szczelnymi zasłonami co pozwala długo spać bez słońca w oczy, duży telewizor z wewnętrznym wifi co pozwala połączyć się z telefonem i oglądać swoje fimy itp, Łóżka bardzo wygodne, pościel czysta, kołdry ciepłe poduszki również wygodne nie za twarde, łazienka nowoczesna i sucha. Śniadania bardzo bodre, urozmaicone, wszystko świeże i wysokiej jakości. Dużo owoców, warzyw, mięs, ryb, serów. Kawa z ekspresu, herbaty, woda, soki, kefiry, mleko itd. Jedynie brak prawdziwej jajecznicy z jajek a nie omletopodobna zapiekanka ale to znak naszych czasów niestety. Dobre bistro po południu, bar i wliczone w cenę pobytu ujęcie wody gazowanej i zwykłej dla każdego gościa hotelowego. Obsługa, uprzejma i pomocna. Duży wliczony w cenę pobytu parking, wystarczy zarezerwować. Odległość na starówkę około 45 minit pieszo do nowego centrum i portu 35 minut. Zasadniczo piętrowy parking Terminala D- 5 minut samochodem cena 6 euro za 24h najtaniej w Tallinie aplikacja EuroPark. Ogólne wrażenie bardzo dobre - polecamy.

• Ocena dodana: 7 marca 2024

• Pokój typu Classic z 2 łóżkami pojedynczymi

Świetny hotel, pyszne śniadania. Personel bardzo pomocny. Dobra lokalizacja hotelu

• Ocena dodana: 23 lutego 2024

Zdecydowanie polecam pobyt w tym miejscu, na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Dosyć małe pokoje. :)

Śniadanie bardzo dobre, świeże produkty i duży wybór. Najbardziej zaskoczył mnie łosoś, nie sądziłem może smakować tak dobrze, muszą mieć naprawdę dobrego dostawcę. :) Dosyć blisko do centrum, jakieś 40-50 min na nogach, cena za nocleg jest śmiesznie niska w porównaniu do tego co hotel oferuje. :) Poza dosyć małymi pokojami nie mam większych zastrzeżeń.

• Ocena dodana: 20 listopada 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Classic

Nowoczesny i przyjemny hotel, pyszne śniadania i miła obsługa.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2023

• Pokój typu Classic z łóżkiem typu king-size

Do miasta daleki spacer, ok 40 min ale sa autobusy pod hotelem.

Czysto, bardzo wygodne lozka, klimatyzacja. Duzy wybor na sniadania. Blisko do plazy.

• Ocena dodana: 2 lipca 2023

Magda i Marcin
    • Pokój typu Classic z łóżkiem typu king-size

Nowoczesny obiekt, pokoje jasne i czyste. Śniadanie pyszne i urozmaicone. Hotel zlokalizowany w odległości 10 minut spacerem do morza, a 40 minut do centrum. Miejscówka godna polecenia.

• Ocena dodana: 5 maja 2023

• Pokój Trzyosobowy typu Standard

Jedynie czego mi brakowało to siłownia.

Bardzo dobry hotel.Miły i pomocny personel. Darmowy parking na duży plus. Super lokalizacja. Jest restauracja (bistro),która otwarta do 22. Polecam.

• Ocena dodana: 1 grudnia 2022

Gorąco polecam i zachęcam do korzystania z hotelu
    • Pokój Trzyosobowy typu Standard

Rewelacyjny hotel, w stosunkowo przystępnej cenie, bardzo czysty z przemiłym presonelem.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 27 września 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Odległość do Starego Miasta. Niezbędne skorzystanie z autobusu bądź taxi. Spacer zajmuje około 40 minut.

Bardzo ładny hotel, ciekawie urządzony. Dobre śniadania.

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2022

Super hotel, bardzo polecam.
    • Pokój Trzyosobowy typu Standard

Śniadanie znakomite ! Na najwyższym poziomie! bardzo smaczne, wybór różnych smakołyków, soki , mus z owoców. Hotel bardzo czysty, wygodny. Mieliśmy trzy osobowy pokój z trzema normalnymi łóżkami a nie z rozkładaną kanapą - bardzo to doceniamy!

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2022

Nasze ulubione miejsce w Tallinie:)
    • Pokój typu Business

Śniadania były bardzo urozmaicone, łóżka wygodne, pokoje bardzo czyste - bez zapachu chemii:) Przestrzeń do pracy. To nasz kolejny pobyt w tym hotelu i jakość od dwóch lat jest zachowana.

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2022

Było pięknie!
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Hotel jest niesamowity, pięknie wykończony. Śniadania na najwyższym poziomie - wszystko świeże i smaczne (szczególnie łosoś był rewelacyjny). Obsługa pomocna i miła. Na korytarzu puszczana kojąca muzyka - świetnia współgrała z ekologicznym charakterem hotelu.

• Ocena dodana: 18 lipca 2022

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 17 maja 2022

Bardzo polecam
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo pomocny personel. Wcześniejsze zakwaterowanie i fajne sniadanie

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 17 września 2021

• Pokój dwuosobowy typu Hub

Hotel nie jest w samym centrum Tallina, do Starego Miasta jest ok. 20 minut spokojnym spacerem, do wybrzeża morza ok. 10 minut. Hotel jest położony przy dosyć ruchliwej drodze, ale nam hałas nie przeszkadzał. Pokój czternastometrowy dla dwóch osób na dłuższy pobyt może okazać się niekomfortowy, tzn. po prostu zbyt mały. W dodatku prysznic i toaleta znajdują się za przesuwanymi drzwiami, które nie gwarantują prywatności, stąd pokój może okazać się mało komfortowy dla dwójki znajomych/przyjaciół, raczej polecałabym taki rodzaj pokoju dla pary. Pokój był bardzo czysty, nowocześnie urządzony, łóżka wygodne. Personel miły i uprzejmy. To, co jest wyjątkowym plusem, to przepyszne śniadania, ogromny wybór, naprawdę extra! Przed hotelem znajduje się spory parking, co również jest dużym plusem dla osób podróżujących samochodem.

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2021

• Pokój Trzyosobowy typu Standard

Bardzo dobry hotel, dobra lokalizacja w cichej okolicy, bardzo miła obsługa. Hotel nowoczesny, bardzo czysty, gustownie urządzony. Śniadanie perfekcyjne, duży wybór, smaczne. Polecam w 100%

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2021

• Pokój dwuosobowy typu Hub

Śniadanie trochę nietypowe: dużo dań ciepłych, mało wędlin i serów, dużo warzyw, owoców i słodyczy. Kawa z ziaren (ekspres). Minimalny metraż zawierał wszystko (naprawdę byłem pełen podziwu), co potrzebne do wygodnego spędzenia nocy. Niezbyt wygodny na dłuższy pobyt, idealny na jedną noc, szczególnie w biznesie, gdyż oferował miejsca do pracy w lobby.

• Ocena dodana: 25 lipca 2021

• Pokój dwuosobowy typu Hub

polecam zwrócić uwagę przy rezerwacji na wielkość pokoju, bo ja się zagapiłam. a za dosłownie 4 euro mogłam mieć pokój 4 metry większy, co byłoby dosyć istotne, bo ten który miałam ma naprawdę malutką łazienkę z prysznicem w pokoju jak ibis buget.

bardzo fajny design hotelu, miła i pomocna obsługa. super śniadania z dużymi kubkami na kawę czy herbatę-tego mi często w hotelach brakuje. polecam!

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 16 lutego 2024

4,0
    lepiej poszukać coś innego
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic

małe pokoje, brak wody w pokoju, za oknem bardzo ruchliwa ulica (chałas)

• Ocena dodana: 26 września 2022

Znośny
    • Pokój dwuosobowy typu Hub

Pokój niezgodny z opisem , bardzo mały , trudno było się rozpakować , prysznic osobno od ubikacji , brak umywalki . Na pewno nie zasługuje na cztery gwiazdki .

lokalizacja , obsługa i śniadanie było Ok.

• Ocena dodana: 7 lipca 2022

3,0
    Nie polecam korzystania z takiej usługi, pokoje bardzo ciasne.
    • Pokój dwuosobowy typu Hub

Nastąpiła zmiana w godzinach wyjazdu, zakończenia pobytu i chcieliśmy wycofać opłatę za śniadanie. Personel odpowiedział, że przygotuje śniadanie w godzinie wcześniejszej, bardzo nam to odpowiadało. Ogromnym zaskoczeniem dla nas był fakt gdy rano dowiedzieliśmy się, że zmiennik nic o śniadaniu nie wie. nie wycofaliśmy kosztu śniadania i nie otrzymaliśmy posiłku. osoby nas obsługujące były bardzo młode i podchodziły do nas bardzo lekceważąco. Pokoje bardzo ciasne, toaleta również, jak w wojsku. mały komfort podczas korzystania z prysznica. Prosimy o pomoc w odzyskaniu kosztów 4 śniadań.

• Ocena dodana: 16 września 2023

Nie warto przepłacać za głośny pokój typu „superior”
    • Pokój typu Superior z łóżkiem typu king-size

Uwaga, pokoje na IV piętrze 401, 402, 403 są bardzo głośne - duży ruch uliczny nawet po północy. W pokoju jak i na korytarzu zaduch. Brak windy na IV piętro. Brak czajnika do zaparzenia herbaty. Brudne plamy w łazience, w pokoju pająk. Jeśli przez pomyłkę nie wybierzesz opcji ze śniadaniem, recepcjonistka zaproponuje ci takie za opłatą 15 EUR (gdy na booking możesz dokupić za 9).

Całodobowa recepcja. Parking.