2. Comentarii despre hoteluri în Danemarca

10,0

• Comentariu trimis pe 12 mai 2024

• Călătorie de afaceri
    • Casă de vacanță cu 9 dormitoare

Plata se face cu mult timp în avans și în cazul neprevăzute acesta este un impediment dar noi avem mobilitatea stabilită a fost în regulă. Se percep taxe suplimentare pentru așternuturi prosoape energie căldură apă și o garanție din care se opresc acești bani! Este în regulă dar aceste sume nu apar în prețul inițial deci atenție când vă faceți calculele. Cu toate acestea raportul calitate preț este unul extraordinar!

Cazarea în conacul nobil a fost cu adevărat impresionantă, cu o mulțime de obiecte vechi bine întreținute, un decor excepțional și o atmosferă care ne-a făcut să ne simțim extraordinar. Bucătăria era extrem de bine echipată, iar livingul imens cu loc de relaxare și masă de biliard a adăugat un plus de distracție experienței noastre. Curtea cu gazon impecabil tuns, aproape de malul apei, iar camerele erau extrem de curate, oferindu-ne tot confortul necesar pentru o ședere plăcută. Terasa generoasă cu grătar! Loc de parcare în curte!

Sejur în mai 2024