2. Dania – opinie o hotelach

97B Vesterbrogade, Vesterbro, 1620 Kopenhaga, Dania

Nr 3 z 128 hoteli w mieście Kopenhaga

9,5

• Ocena dodana: 29 maja 2024

Pobyt w CityHub to świetne doświadczenie samo w sobie :)

brak

Czystość, wygoda łóżek, sauna, kosmetyki Rituals, przestrzeń wspólna, bar, klimat

• Ocena dodana: 27 maja 2024

• Kapsuła

Szkoda, że nie znajduje się odrobinę bliżej centrum, ale poza tym nie dostrzegłam żadnych wad :)

Bardzo komfortowy hostel. Czysta łazienka, duża ilość toalet i pryszniców- brak kolejek. Dobrze wygłuszone kapsuły, więc nie było słychać ludzi przechodzących obok. Około 20 minut pieszo do stacji metra. Przyjemna okolica, z dala od zgiełku. Miła i pomocna obsługa, łatwy check in i przydatna możliwość darmowego pozostawienia bagaży po wymeldowaniu się. Polecam i zdecydowanie wróciłabym drugi raz :)

• Ocena dodana: 26 maja 2024

Brak

• Ocena dodana: 24 maja 2024

Mega udany
    • Kapsuła

To,że niestety ktoś zabrał nam alkohol i napoje z lodówki(do połowy wypity 🤣),mimo że była na nich naklejka z nazwiskiem i nr kabiny i mimo rzekomej kamery 🤣

Wszystko było rewelacyjnie zorganizowane .

• Ocena dodana: 23 maja 2024

Gorąco polecam!
    • Kapsuła

Funkcjonalność, czystość, mnóstwo udogodnień. CityHub jest położone w super lokalizacji. Blisko metra jak również głównych atrakcji. Zapewnia dużo dodatkowych udogodnień: szlafroki, sauna, krem do rąk i ciała, pod każdym prysznicem szampon i żel pod prysznic. Prysznice tak zbudowane, aby móc wejść do środka ze swoimi ubraniami i ich nie zamoczyć. Duże łazienki. Cisza, spokój, bardzo czysto. Można po wymeldowaniu zostawić sobie bezpłatnie plecak w szafce. Check in był możliwy o kilka godzin wcześniej. Dostępna do użytku kuchnia i przestrzeń do odpoczynku na kanapie. Za taką cenę oferta robi wrażenie. Polecam :)

• Ocena dodana: 19 maja 2024

Rewelacyjne miejsce na wypad we dwoje do Kopenhagi.
    • Kapsuła

Nieco zbyt wydajna klimatyzacja w mojej kapsule - było nieco zbyt zimno.

Sauna. Łazienki. Pokój. Obsługa.

• Ocena dodana: 16 maja 2024

• Kapsuła

Rewelacyjne, bezpretensjonalne miejsce. Czysto, nowocześnie, no fuss. Wygodnie. W sam raz na krótki wypad. Sauna na koniec dnia - booooosko!

• Ocena dodana: 16 maja 2024

Ciekawe przeżycie w komfortowym miejscu
    • Pokój typu Hub z 2 łóżkami pojedynczymi

Brak miejsca wewnątrz, gdzie można by było zapalić wewnątrz elektrycznego papierosa

Wyjątkowe miejsce: czysto i cicho, nawet w przestrzeni wspólnej. Wyposażona kuchnia, w kapsule ręczniki i szlafroki. Wygodne łóżko i miejsce na rzeczy. Komfortowe łazienki z dobrymi kosmetykami. Przytulnie i bardzo miła obsługa w języku polskim :)

• Ocena dodana: 12 maja 2024

Super, chce jechac do CityHub Amsterdam i kolejnych
    • Kapsuła

Wszystko jest super, ale te suszarki w lazience - mozna by dac cos co dmucha, a nie wydaje tchnienia.

Wszystko, prawie. Super podejscie do nocowania w duzych miastach, nic wiecej nie potrzeba, czuc jakosc obiektu. I kapsula to niesamowita opcja do spania - jest cicho i bardzo wygodnie.

• Ocena dodana: 12 maja 2024

Bardzo polecam
    • Kapsuła

W hubach jest dosyć duszno.

Dobra cena, bardzo wygodny proces zameldowania i wymeldowania, czysto, cicho, sauna w cenie, przyjemna strefa wspólna.

• Ocena dodana: 9 maja 2024

Komfortowe miejsce, dogodne warunki.
    • Kapsuła

W kuchni jest trochę ciasno, bo jest to właściwie wnęka, a nie osobne pomieszczenie. Jak wewnątrz są 2 osoby, to już trzecia musi poczekać. Nie jest to jednak wielką przeszkodą.

Wygodna, przyjazna przestrzeń, w kuchni dostępne wszystko co potrzeba, w łazience żel pod prysznic, szampon, krem do rąk. Kapsuły są większe niż myślałam, wygodne i ciche. Bałam się, że będę słyszała przechodzących obok ludzi, ale nic takiego nie miało miejsca. Da się pieszo dojść do wielu atrakcji.

• Ocena dodana: 9 maja 2024

Urlop w takim miejscu był strzałem w 10!
    • Pokój typu Hub z 2 łóżkami pojedynczymi

Wszystko na bardzo wysokim poziomie, obsługa przemiła i pomocna mimo, iż przybyliśmy w godzinach nocnych. Fajnie, że po wymeldowaniu można pozostawić bezpiecznie bagaż w przechowalni bez opłat! :-) Plusem jest kuchnia i wielkie lodówki - każdy może przechować jedzenie i je sobie przygotować. Są ręczniki i szlafroki więc nie trzeba tego wozić w swoim bagażu. Polecam.

• Ocena dodana: 8 maja 2024

• Kapsuła

Lepszego noclegu nie znajdziesz ze te pieniądze w Kopenhadze. Czysto, cicho, a jednocześnie dużo przestrzeni do poznawania nowych ludzi

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Kapsuła

Bardzo pomocna i miła obsługa. Super miejsce, wszystko mega optymalne. Internet rewelacja.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

• Kapsuła

Lokalizacja, czystość, cisza, jasne zasady działania obiektu, przesympatyczny personel, niesztampowe rozwiązania technologiczne.

• Ocena dodana: 3 maja 2024

• Kapsuła

Magiczne miejsce, bardzo nam się spodobało i na pewno wrócimy!

• Ocena dodana: 3 maja 2024

Świetne miejsce na krótki pobyt
    • Kapsuła

Nie było nic takiego. Jeżeli mam się do czegoś przyczepić to brakuje trochę przestrzeni na zewnątrz, ogródka, gdzie można by było usiąść (lub jej nie znaleźliśmy). Dodatkowo w naszej kapsule były ochlapane drzwi, ale to akurat drobne niedopatrzenie.

Duże pozytywne zaskoczenie. Spodziewałem się, że będzie dobrze, ale zasadniczo było idealnie. Przez cały pobyt nie brakowało mi niczego. Pokoje są rozsądnych rozmiarów, można w nic powiesić kurtki, zostawić bagaż, w ogóle nie są klausteofobiczne jeżeli ktoś się tego obawia. Dobrze wyciszone, w hotelu jest też bardzo spokojnie, nie było żadnego problemu, żeby się wyspać. Łazienka duża, zawsze były wolne kabiny, żeby się umyć. Dobrej jakości kosmetyki są dodatkowym plusem, podobnie jak darmowa sauna, z której można skorzystać. Strefa jadalna pozwala też na przygotowanie i jedzenie własnych zapasów. Tutaj również nie było problemu z miejscem, chociaż siedzenia mogłyby być bardziej wygodne :) Obsługa dostępna 24 godziny na dobę, zawsze mili i pomocni. Mieliśmy się zameldować o 15, przyjechaliśmy o 8:30 zostawić bagaże i od razu przydzielili mam pokój, to było wielkie pozytywne zaskoczenie. Warto mieć na uwadze, że do hotelu trzeba wziąć swoje klapki, bo w pokoju znajdują się tylko ręczniki i szlafroki.

• Ocena dodana: 1 maja 2024

Super jakby takie obiekty były w każdym kraju
    • Kapsuła

Jedna duża kołdra, wolę dwie mniejsze ale to moje preferencje ;)

Wszystko zaczynając od pomocy hosta, całej organizacji hostelu samoobsługowej, kuchni, sauny, muzyki na Bluetooth i światła w kabinie, wygodne łóżko, czystość obiektu, kosmetyki rituals, dużo kabin prysznicowych i toalet bez czekania w kolejce, opaski :)

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2024

Bardzo fajne, nowoczesne miejsce

Zepsute suszarki

Super wyciszone kapsuły, fajna wspólna strefa, łazienki i kosmetyki

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2024

Polecam serdecznie
    • Pokój typu Hub XL

Czyściutko, fajne lobby, duże łazienki, bardzo blisko do centrum.

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2024

Pobyt pary w kwietniu
    • Kapsuła

Jeśli już się do czegoś przyczepic to kuchnia posiada jedynie 2 mikrofale i toster. Dlatego nie przygotujemy jakiś dan we własnym zakresie prócz takich do odgrzania w mikrofali czy zrobienia tostow. Z płyta indukcyjną czy piekarnikiem byłoby to miejsce idealne. Ale oczywiście taka kuchnia to kwestia indywidualna bo nie każdy chce samemu robić jedzenie i nie będzie mu to niezbędne. Natomiast my ograniczamy koszty właśnie robiąc własne zakupy i pezygotowujac posiłki samemu dlatego zwróciliśmy na to uwagę.

Super hostel. Pomysł na huby trafiony w 10. Może są one małe ale to nie przeszkadza w komfortowym pobycie. Dzięki temu mamy prywatność po powrocie np. że zwiedzania. W hubach potrafi panować totalna ciemność więc są to bardzo sprzyjające warunki do spania. Dodatkowo sauna dostępna bez dodatkowych opłat, super sprawa aby się wygrzać po calodniowym zwiedzaniu w skandynawskiej pogodzie. Bardzo fajna strefa wspolna gdzie można było skorzystać z automatów i kupić sobie alko, kawę czy coś do jedzenia. Za wszystko płacimy opaska otrzymaną na początku a przy wyneldowaniu uiszczają ostateczną płatność za całość. Łazienki bardzo duże, codziennie nienaganną czystość, dostępne żele, szampony czy balsam.

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2024

Sauna , muzyka i napoje

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

Miło spędzony czas.
    • Kapsuła

Zbierające się włosy pod prysznicem i brak słuchawki tylko deszczownica

Super miła obsługa, super nastrój przez ledy w kapsule. Na plus możliwość włączenia muzyki przez głośniki. Ręczniki, szlafrok w pokoju.