2. Dánsko hodnocení hotelů

3. z 128 hotelů v destinaci Kodaň

9,5

• Hodnocení napsáno: 14. května 2024

• Kapslový pokoj Hub

Nemáme k našemu pobytu žádné váhrady.

Čisté, útulné, pohodlné. Dobrá lokalita.

• Hodnocení napsáno: 6. května 2024

Snídaně mimo hotel

• Hodnocení napsáno: 3. května 2024

• Kapslový pokoj Hub

Místo super.v dochazkove vzdalenosti do centra.odhlucnene kapsle.Dostupna rychlovarná konvice,lednice ale i paninovač.vše super

• Hodnocení napsáno: 1. května 2024

Velmi spokojeni

Nic

Milí personal, pohodlí

• Hodnocení napsáno: 24. dubna 2024

Perfektní na dovolenou s kámoši

Nic

Nechybělo žádné vybavení, dokonalá čistota, žádný ruch z vedlejších buněk, skvělá společná místnost:)

• Hodnocení napsáno: 8. dubna 2024

Vše bylo v pořádku.

Vše v pořádku, ubytovaní čisté, plně dostačující. Snídaně probíhaly mimo ubytovaní, na recepci je nutností si vyzvednout žeton, který pak lze uplatnit v blízkých podnicích, se kterými má ubytovaní dohodu. My jsme si vybrali podnik s ovesnou kaší GROD a byli jsme moc spokojeni. Mají speciální nabídku pro hosty Hostelu.

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2024

• Dvoulůžkové ubytování Hub s oddělenými postelemi

Jediné, co nám na ubytování chybělo byl nedostatek háčků a jiných různých držadel v kojí, jsou zde zcela nevyužité stěny a přitom není kam pověsit mokrý ručník. Stejně tak bych doporučila vyměkčit hranu, když se člověk zvedá ze spodní postele, je velice ostrá a nejen, že to bolí, ale také může téct i krev.

Naprosto nám vyhovovala velikost kóje i to jak bylo celé ubytování zařízené, je zde vše, co člověk potřebuje. Koupelny jsou čisté a stejně tak kuchyň.

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2024

Vyjímečné ubytování a skvělý zážitek
    • Kapslový pokoj Hub

Ubytování bylo naprosto vyjímečné. Velmi příjemné a přátelské prostředí. Veškeré zařízení velice čisté. Personál maximálně vstřícný a přátelský. Skvělá lokalita (metro, vlak - spojení na letiště). Společné sociální zařízení bylo po celý den velmi čisté a současně dostatečně prostorné. Způsob ubytování "kapsle" zcela vyhovující.

• Hodnocení napsáno: 31. března 2024

Vše bylo v pořádku.

Skvělá lokalita. Centrum v docházkové vzdálenosti. Nedaleko obchodní dům Fotex. Metro 10 minut (s jedním přestupem na letiště). V kapslích je čisto. Ve společné koupelně je vše, co potřebujete. K dispozici je i dobře vybavená kuchyňka. Pro úschovu zavazadel před check-in nebo check-out můžete využít uzamykatelné boxy. Vše mají velmi dobře promyšlené. Pokud je již Vaše kapsle dostupná, můžete se ubytovat před stanoveným časem.

• Hodnocení napsáno: 31. března 2024

• Dvoulůžkové ubytování Hub s oddělenými postelemi

Ze společně lednice mi byla odcizená celá plastová krabice s 5 káviary a 3,sýry,tohle mne velmi zklamalo,,,a pokazilo celou úžasnou atmosféru tohoto hotelu

Milý personál,přátelská atmosféra,super kosmetika V společných koupelnach

• Hodnocení napsáno: 20. března 2024

Originální ubytování! Moc hezky zařízené, čisté a klidné. Super dostupnost, blízko autobus i metro.
    • Kapslový pokoj Hub

Naprosto originální ubytování, klidné a pěkné prostředí. Společné prostory moc hezky a prakticky zařízené.

• Hodnocení napsáno: 4. března 2024

není

Ubytování velice skvělé, čisté a moderní. Kapslový systém je velmi praktický a opravdu dostačující. Krásné, prostorné koupelny s možností sauny.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 8. února 2024

Perfektní

Nic mě nenapadá :)

Bylo k dispozici snad vše, co bych mohla potenciálně potřebovat. Útulné pokojíky, čisté koupelny, kuchyňka, samoobslužný bar, hangout místnost a hlavně skvělý personál. Všichni zaměstnanci zde byli moc sympatičtí a velmi ochotní s čímkoliv pomoct/ poradit/ doporučit.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 25. ledna 2024

• Kapslový pokoj Hub

Vše bylo čisté a personál byl moc milý

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 23. prosince 2023

• Kapslový pokoj Hub

Malý prostor na přípravu rychlého jídla.

Čistota, vybavení, sauna.

• Hodnocení napsáno: 19. prosince 2023

Nic mě nenapadá.

Hotel je na dobrém místě, kde si lze také posedět v mnoha hospůdkách v okolních ulicích a nasát atmosféru města, a to i v zimě, stanice metra je asi 10 minut chůze, centrum dostupné metrem také asi za 10 minut. Hotel je moderně koncipován spíše pro turisty zvyklé na studentské ubytování. Pokud se s touto alternativou ztotožníte, bude se vám tu líbit. Není možno srovnávat s klasickým hotelem. Na krátký pobyt je to zajímavá zkušenost. U vchodu je vždy nějaký CityHost, který vám ochotně poradí, pomůže např. s Check in ... Je možno si tu dát z automatu za dobré peníze kávu, čaj, pivo,... ohřát si své vlastní jídlo, posedět s přáteli, zahrát si nějakou hru. Wifi na pokoji fungovala dobře. Společné oddělené sprchy s wc jsou několikrát za den čištěny. Asi 100 od hotelu jsou 2 malé útulné restaurace, kde je možno začít den příjemnou snídaní.

• Hodnocení napsáno: 12. prosince 2023

• Dvoulůžkové ubytování Hub s oddělenými postelemi

Skvěle řešené, prakticke ubytování za dobrou cenu, celý koncept dokonale promyšlený, společné prostory funkční a pohodlné

• Hodnocení napsáno: 19. listopadu 2023

• Kapslový pokoj Hub

Pokoje jsou sice opravdu malé, ale vše je moderní a čisté a to včetně koupelen. Velmi nás potěšil samoobslužný bar ve společné místnosti, kde je velká nabídka nápojů. Lokalita 10/10 - vše, co potřebujete je do pěti minut chůze (metro, jídlo atd.)👍🏻 P.S. vezměte si s sebou pantofle do sprchy.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 6. listopadu 2023

• Kapslový pokoj Hub

Styl buněk. Nastavení světla. Repráky zabudované v posteli. Sauna. Společná hala. Prostě skvěle vymyšlené ubytování hlavně pro solo cestovatele. Skvělý zážitek a určitě se sem vrátím.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 26. října 2023

• Kapslový pokoj Hub

Skvělé,krásně čisto,příjemná atmosféra. Kuchyň a koupelna i když byly společné byly krásně čisté a pohodlně využitelné. V buňce bylo překvapivě ticho. Jako plus beru že je to z ubytovani kousek na metro i k některým turististickym atrakcim. Určitě využijeme znovu :)

• Hodnocení napsáno: 25. října 2023

• Kapslový pokoj Hub

Bylo to trochu dal od centra, nez jsem cekal a panske pisoary trochu smrdely (byly to totiz ty nesplachovaci).

Ciste a pohodlne. Bal jsem se hluku z chodby, ale vyspal jsem se krasne.

• Hodnocení napsáno: 19. října 2023

• Kapslový pokoj Hub

Naprosto skvěle ubytování v poměru cena výkon, až další cesta tak opět budeme bydlet tady

• Hodnocení napsáno: 4. října 2023

Moc všem doporučuji, skvělý!!!
    • Kapslový pokoj Hub

Vstupní prostor působil útulně a přátelsky. V buňkách nebylo slyšet okolní spolubydlící. Skvělé osvětlení, které lze přes aplikaci měnit nebo nastavit na určitou hodinu jako “budík”. Potěšily ručníky i látkové župany. Držák na stěně na mobil pro selfie je skvělá vychytávka.

• Hodnocení napsáno: 21. září 2023

• Kapslový pokoj Hub

Všechno bylo super, jen bych uvítala možnost úpravy teploty v buňce. Ventilace udržuje stálou teplotu, která je na spaní příjemná, ale když jsem v buňce jen seděla delší dobu bylo mi po chvíli chladno. To je ale spíše můj subjektivní pocit...bývám zmrzlík. Vše ostatní bylo skvělé

Ubytování bylo naprosto skvělé. V buňce je dostatek prostoru, všechno bylo krásné a čisté. Líbila se mi možnost sauny. Toalety a koupelny rovněž čisté. Velmi ochotný personál. Super systém náramků, který vše usnadňuje. V lobby je bar s příjemným posezením. Možnost koupit kávu, drobné občerstvení, nápoje. K dispozici je i vybavená kuchyňka. Nemám co bych vytkla. Pobyt tam jsem si moc užívala :-)