2. Německo hodnocení hotelů

7,9

8,6

• Hodnocení napsáno: 27. dubna 2024

• Jednolůžkový pokoj se sdílenou koupelnou

Velmi dobrá lokalita, postel pohodlná, teplá peřina, krásně vybavený pokoj! Moc se mi zde líbilo. Sdílená koupelna velmi malá, pro většího člověka asi moc malá, pro mě dostačující.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 25. července 2023

Příjemný pokoj se sdílenou koupelnou
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a sdílenou koupelnou

-trochu zašlý koberec na pokoji a chodbě -sdílená koupelna byla velice čistá avšak potřebovala by rekonstrukci

-Pokoj je velice čistý -vybavení obsahuje ručníky a mýdla -idealí poloha u vlakového nádraží ale v klidné ulici -doporučuji jako last minute řešení -personal velice příjemný -možnost uschování zavazadel i po check out

• Hodnocení napsáno: 24. ledna 2022

• Služební cesta
    • Jednolůžkový pokoj se sdílenou koupelnou

Za me super místo, pokoje pro nenáročné super, vyborne místo, personál profesionální pratelsky

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 3. března 2023

5,0
    Ucházející
    • Jednolůžkový pokoj se sdílenou koupelnou

Nevím jakým omylem jsem si vzal tento hotel. Nevšiml jsem si společné koupelny. Pokojík pro králíka. Strašně měkká matrace. Netopící topení, které furt bublalo. A ta cena 50? V Kolíně jsou levnější. Nějak jsem se asi špatně podíval co to kupuji jinak bych totok nevzal a navíc za tolik euro jinak si tento omyl nedokáži vysvětlit! Koupelnu jsem měl vedle pokoje a dveře byly velmi hlučné. Celkově takový zastaralý hotel.

Na chodbách to hezky vonělo. Příjemné povlečení na pokoji. To zpříjemnilo spánek. Obsluha byla milá a oslovovala mě uctivě. Okolí hotelu bylo tiché -bohužel nesmíte být u společné koupelny.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 1. listopadu 2022

Skvělý poměr cena/výkon, skvělá snídaně

Mohli by si vyčistit koberce (ale byly k dispozici pantofle) Menší pokoj, na krátkodobý pobyt v pořádku, na delší by to nebylo moc pohodlné

Skvělá snídaně, bylo tam všechno (v množství odpovídajícím velikosti ubytování) Poloha kousek od nádraží, ale přitom klidná ulice Super poměr cena výkon, koupelna byla sice pro celé patro, ale pokojů nebylo tolik a byla často uklízená Ocenili jsme nonstop recepci vzhledem k velmi pozdnímu příjezdu

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 5. října 2022

6,0
    Dostačující

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl říjen 2022