2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Brandenburgia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Berlin – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie AMC Apartments Ku'damm & Bundesallee

AMC Apartments Ku'damm & Bundesallee – opinie Ta kategoria odzwierciedla standard obiektu i jest ustalana na podstawie kryteriów takich, jak ceny, udogodnienia i usługi. Kategoria została ustalona przez sam obiekt. Skorzystaj z tej kategorii, aby wybrać właściwy obiekt!

Joachimstaler Str. 19 (office only), Charlottenburg-Wilmersdorf, 10719 Berlin, Niemcy

7,8

8,3

8,2

7,7

7,7

8,2

• Ocena dodana: 5 maja 2024

• Apartament typu Comfort Studio

Jedno może małżeńskie bardzo wygodne natomiast druga rozkładana kanapa średnio wygodna, wygnieciona i nierówna.

Dobra lokalizacja, sprawnie dostaliśmy się od obiektu, zarezerwowany parking pod ręką.

• Ocena dodana: 4 listopada 2023

• Apartament z 2 sypialniami – Bundesallee 203

Pomyślałabym o odświeżeniu łazienki.

Apartament w doskonałej lokalizacji. Przestronnie i wygodnie. Dobrej jakości pościel.

• Ocena dodana: 9 października 2023

Było ok., ale cena za wysoka w stosunku do jakości
    • Apartament typu Studio Comfort z 2 łóżkami podwójnymi

Ciężko było się skontaktować z właścicielem by odebrać kod do apartamentu, dopiero około 16 po dyskusjach dostałyśmy kod :( Na szafkach brud i rzeczy po innych gościach.

Łóżka wygodne, kuchnia w pełni wyposażona, lokalizacja ok.

• Ocena dodana: 13 lipca 2023

• Apartament typu Comfort Studio

Bliskość klubu nocnego - niestety, czasem trzeba liczyc się z tym ze trafi sie glosna impreza i grupa rozbawionych klientow pod oknem.

Lokalizacja bardzo bliska centrum, wszystkie lokalizacje w zasięgu krotkiej przejazdzki metrem. Lokale dobrze urządzone, ze wszystkim co potrzebne do kilkudniowego pobytu. Sama dzielnica rownież bardzo ładna, polecam spacery po okolicy!

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

• Apartament typu Studio Comfort z 2 łóżkami podwójnymi

Świetna baza wypadowa 😀 blisko głównej ulicy. Pokój duży, przestronny. Dobrze wyposażona kuchnia. Polecam.

• Ocena dodana: 27 maja 2023

Polecam

Całkowicie zbędne ogrzewanie

Czystość, bliskość centrum, wyposażenie

• Ocena dodana: 25 maja 2023

• Apartament typu Studio Comfort z 2 łóżkami podwójnymi

Bardzo czysto, wygodnie, w apartamencie dużo miejsca, jest przestrzennie. Wyposażenie wystarczające na kilka dni pobytu. Blisko metro, Lidl i piekarnie gdzie z rana można wypić kawę i coś zjeść. W odległości 50m parking, wielopoziomowy

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2023

B komfortowe mieszkanie w centrum Berlina
    • Apartament z 1 sypialnią – Bundesallee 203

Jedyny mankament: może że 3 kanały tv, głównie telezakupy. Ale nie było to jakoś b uciążliwe 😉

Mieszkanie przestrzenne, b wygodne i bdb wyposażone, szczególnie kuchnia i łazienka. B wygodne łóżka. Samo centrum Berlina, 50m do stacji metra i sklepów Eneka, Aldi, piekarni. Jednocześnie cisza i spokój.

• Ocena dodana: 14 lutego 2023

• Apartament typu Comfort Studio

brud na klatce i hallu wejściowym latem będzie gorąco (my byliśmy zimą)

lokalizacja

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 12 grudnia 2022

Super lokalizacja
    • Apartament typu Studio Standard

Rolety, które same się rano zasłaniają - nie ma się na to wpływu, jest hałas. Dość ciemne pomieszczenie.

Lokalizacja, możliwość zaparkowania za przystępną cenę, całkiem wygodne łóżko. Wszystko jest w pokoju, do prasowania, do prania. Kuchnia też fajna. Cisza pomimo centrum.

• Ocena dodana: 7 grudnia 2022

Przyjemny hotel
    • Apartament typu Studio Standard

Po godz. 15:00 nie dostaliśmy nadal kodu do drzwi.. na wiadomości na booking.com z prośbą o kod nikt nie odpisał. Dopiero po wykonanym tel. do recepcji i prośbie o kod został on wysłany. Na minus również rolety które czasami same się otwierają lub zamykają (raz rano wiec nas obudziły).

Obiekt w dobrej lokalizacji, blisko metra. Do dzielnicy Mitte najlepiej podjechać komunikacją. Czysto i przyjemnie.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 6 października 2022

• Apartament typu Studio Comfort z 2 łóżkami podwójnymi

blisko stacji pociągowej, dobry dojazd wszędzie

• Ocena dodana: 16 lipca 2022

Fantastyczna miejscówka na wypad do Berlina!
    • Apartament z 2 sypialniami – Bundesallee 203

Jedyny mankament to brak klimatyzacji - trafiliśmy na wyjątkowo gorące dni w Berlinie.

Doskonała lokalizacja - blisko stacji metra, sklep na wyciągnięcie ręki, fajne restauracje w pobliżu i spokojna okolica.

• Ocena dodana: 30 czerwca 2022

• Apartament typu Comfort Studio

Hałas z ulicy i brak klimatyzacji.

Lokalizacja obiektu, wyposażenie pokoju (pralka, żelazko, ekspres do kawy itd.) i pomocna obsługa apartamentu.

• Ocena dodana: 20 czerwca 2022

Godne polecenie z dwoma wyjątkami.
    • Apartament z 1 sypialnią – Bundesallee 203

totalny brak miejsc parkingowych. Brak klimatyzacji - mieszkanie nasłonecznione z dużymi oknami w starym budownictwie. na zewnątrz było 27stopni a wew. 24-25 stopni. Ciężko było mimo iż były dwa przenośne wiatraki lecz wiały one ciepłym powietrzem.

przestrzenne mieszkanie, bardzo dobra czystość, wygodne łóżka, wszystko dostępne tj. ekspres do kawy, zmywarka, pralka itd. dobry kontakt z wynajmującym.

• Ocena dodana: 20 czerwca 2022

Było ok, mieszkanie wygodne, w dobrym punkcie miasta.
    • Apartament z 2 sypialniami – Bundesallee 203

Głośne mieszkanie, bo od ulicy. Klatka schodowa i wejście do budynku potwornie brudne, pełne niedopałków, przez 3 dni leżał na podłodze brudny fartuch medyczny i maseczka. W wejściu i na schodach chyba nikt nigdy nie sprząta, ohyda. Kuchnia mogłaby być wyposażona trochę lepiej, wyposażenie bardzo podstawowe. Stół w jadalni niewygodny, bo bardzo mały. Byliśmy w 5 osób (może spać spokojnie 6), a ledwo nam się mieściły talerze i szklanki na stole w czasie posiłku - stół powinien być min. 90x180, a jest o wiele mniejszy. Szkoda, bo miejsca jest mnóstwo. :-) Był upał i niestety w mieszkaniu było za gorąco, bo wiatraczki były kompletnie niewydolne.

Lokalizacja przy stacji metra, duże mieszkanie, wielki salon z kuchnią, wygodnie, jest winda, blisko mnóstwo sklepów i restauracji. W kuchni jest piekarnik, płyta, mikrofala, czajnik, ekspres do kawy, duża lodówka. Zasłony przyciemniające typu dimeout.

• Ocena dodana: 18 listopada 2021

• Apartament typu Comfort Studio

nie działa wymagany przez obiekt system do rejestracji. nie można przesłać potwierdzenia szczepień.

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 13 października 2023

Godny polecenia

Brak parkingu

Porządek

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2023

Nie było takiego czegoś

Bardzo czysto,wszystko,co potrzebne było pod ręką.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2023

2,0
    Bardzo słaby
    • Apartament z 2 sypialniami – Bundesallee 203

niezwykle głośno, zlokalizowany przy ruchliwej ulicy, która w nocy zamieniała sie w miejsce popisów właścicieli polsportowych samochodów, dodatkowo o 4 a.m. przyjeżdżała dostawa do aldi i tłukła sie niemiłosiernie. drugi mankament to problem z wywietrzeniem obiektu. wszystkie okna wychodzą na jedna ruchliwa ulice, co przy braku klimatyzacji oznacza wybór pomiedzy spaniem w zaduchu lub wysłuchiwaniem intensywnych hałasów z zewnątrz.

obiekt czysty, przestronny, dobrze wyposażony, blisko komunikacji i sklepów

• Ocena dodana: 2 maja 2023

Przyjemny
    • Apartament typu Studio Comfort z 2 łóżkami podwójnymi

Na jednej z pościeli mnóstwo włosów. Nie działało oświetlenie za jednym z łóżek. Bardzo nieprzyjemny zapach z lodówki, który ledwo dało się wytrzymać. Widok żaden bo na dach (pół metra poniżej okien) na którym non stop gruchają gołębie, więc trzeba uważać przy otwieraniu okien. Bardzo ciepło w pokoju, mimo rolet i otwierania okien. Nie można było się zameldować ani minuty wcześniej, po dotarciu na miejsce trzeba było punktualnie czekać na przyjście maila z check-inem.

Lokalizacja super, blisko stacja metra, również blisko S-bahn, autobusy. Dużo restauracji, sklepów, Lidl uliczkę dalej. Kuchnia dobrze wyposażona, na telewizorze można włączyć telewizję, YouTube'a. Na plus również winda, choć mikroskopijna.

• Ocena dodana: 1 czerwca 2022

Przyjemny
    • Apartament typu Comfort Studio

Sprzątanie pokoju powinno być co dwa dni, ale nie było. Problem z odpadkami i śmieciami - przez 3 dni - 3osoby. Poza tym, ok.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 26 lipca 2021

Dobre miejsce dla lubiących shoping
    • Apartament typu Comfort Studio

Fatalna obsługa. Nie ma żadnej recepcji a po kontakcie telefonicznym w j. angielskim wyjaśniono mi że chcą aby check in robić on-line. Rozmowa była bardzo chłodna i dano mi do zrozumienia że jak nie chcę on-line to mogę znaleźć sobie inny hotel. Ten check in on line robiony z telefonu zajął mi 15 minut. Problem ze znalezieniem miejsca parkingowego udało mi się rozwiązać dzięki panom sprzątającym pokoje którzy byli Polakami. Powiedzieli mi że na 2 piętrze jest recepcja tylko nie chcą przyjmować klientów. Poszedłem tam i zakupiłem bilet parkingowy na 3 dni za 36 euro co było dość tanim rozwiązaniem w porównaniu z innymi parkingami. Brak klimatyzacji w pokojach był odczuwalny bo temperatura na zewnątrz była bardzo wysoka.

Apartament dobrze zlokalizowany, blisko dworca zoo. Czysty, komfortowy, posiadający zewnętrzne żaluzje ze sterowaniem elektrycznym co pomagało zatrzymać słońce nagrzewające pokój. Idealnie zlokalizowany dla osób które lubią zakupy, głównie ubrania.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

Wszystko było bardzo dobrze, tylko niestety w nocy nie da się spać z otwartym oknem
    • Apartament typu Studio Comfort z 2 łóżkami podwójnymi

Trochę przeszkadzał hałas z ulicy w nocy.

Bardzo dobra lokalizacja