2. Česko hodnocení hotelů

10,0

9,5

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2024

• Dům na stromě

Krásné a klidné místo, skvělá domluva s paní majitelkou.

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2024

• Dům na stromě

Ubytování bylo naprosto úžasné! Treehouse je ideálně schovaný v nádherném místě, které jsme měly jen pro sebe. Nepřízeň počasí zajistila, že jsme (i s drobnou deštivou procházkou po okolí) mohly zažít útulnou atmosféru domečku s praskajícím krbem a naprostým tichem a klidem, který “narušovali” jen zpívající ptáci. Dokonalé místo pro relax za každého počasí. Paní majitelka byla velmi ochotná a příjemná, dokonce jsme od ní měly přichystané i drobné občerstvení. Nemůžeme se dočkat, až se na tohle kouzelné místo opět vrátíme :-)

• Hodnocení napsáno: 12. dubna 2024

• Dům na stromě

Domeček krásně sedí do přírody kolem, ke dveřím vede lávka nad drobným potokem, součástí pozemku je travnatá plocha, ohniště, nádherná samota u lesa. Vybavení je skromné ale k pobytu naprosto dostačující a krásné. Bezproblémové předání klíčů a domluva s paní majitelkou.

• Hodnocení napsáno: 18. února 2024

• Dům na stromě

Domeček je v moc hezké lokalitě, teče pod ním potůček a zpívají ptáci. Velmi vhodné pro relax.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 2. ledna 2024

Lesní překvapení
    • Dům na stromě

Jen maličkost, náhradní pytle do koše nám chyběli.

Umístění je skvělé, opravdu mimo lidi, přesto nijak daleko od vesnice, zurčející potok je krasná kulisa. Čistota, zařízení a přístup majitelky na jedničku.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 30. prosince 2023

• Dům na stromě

Netradiční ubytování, příroda, samota, dobrodružství pro děti

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 23. října 2023

• Dům na stromě

Líbilo se nám vše, naprosto úchvatné místo, krásné ubytování a milá paní majitelka, která nám vše vysvětlila. Doporučuji všem.

• Hodnocení napsáno: 5. října 2023

Určitě se ještě vrátíme

Nic

Krasné, čisté, útulné.

• Hodnocení napsáno: 21. září 2023

• Dům na stromě

Příjemné prostředí uprostřed přírody. Chyběl mi tam stůl, třeba u ohniště.Jinak skvělé umístění, hodně výletů v okolí.

• Hodnocení napsáno: 10. září 2023

• Dům na stromě

Perfektní zážitek. Moc milý přístup paní majitelky.

• Hodnocení napsáno: 26. srpna 2023

Treehouse Tučapy
    • Dům na stromě

Světla k toaletě v noci téměř nesvítila, ale s baterkou jsme počítali. Ve sprše by se hodila polička/odkládací prostor alespoň pro mýdlo. Polštářky na verandě nebyly moc čisté.

Krásné klidné prostředí, projelo kolem pár aut, jinak samota. I když celou noc pršelo, schody nebyly kluzké, ani cesta k toaletě nebyla díky stromům rozmáčená, v horkých dnech navíc dělají příjemný stín, takže v chatce není horko. Využili jsme ohniště, dřeva byl dostatek. Ubytování bylo čisté, dostatečně vybavené. Na přivítanou jsme dostali tác s pochutinami a lahev na hezký večer. Komunikace s paní majitelkou byla na výbornou, vyšla vstříc s časem příjezdu, vysvětlila cestu i vše ohledně ubytování. Rádi bychom se někdy vrátili.

• Hodnocení napsáno: 22. srpna 2023

Krásný a velmi vkusně zařízený domeček mezi stromy - jeden z našich nejhezčích pobytů.
    • Dům na stromě

Velmi útulný, čistý a do detailu promyšlený domeček mezi stromy, blízko rybníka i v docházkové vzdálenosti do vesnice. Doporučuji pro pobyt ve dvou, jste sami uprostřed přírody a k dispozici máte de facto vše - sprcha, plynový sporák, malá lednička, světlo, svíčky, solární lampičky, ohniště, kamna, velmi pohodlná postel..., dokonce i dalekohled k pozorování zvěře, kterou tu večer či brzy ráno určitě spatříte. A k tomu všemu ještě bonus v podobě lehčího občerstvení a lahve perlivého vína.

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

• Dům na stromě

Navečer a v noci je trošku slyšet dálnice, což ruší od pocitu odlehlosti. Chladnička není úplně výkonná, vzala bych si z domu vlastní namražené ledové vložky.

Ubytování je velmi útulné, dobře vybavené, Vše má majitelka výborně promyšlené (plyn, elektrika, sprcha, WC). V okolí je spousta zajímavých míst na výlety. Jeli bychom znovu :)

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

• Dům na stromě

Krásný, jednoduchý treehouse. Uvítali jsme krbová kamna, ve kterých jsme si zatopili a mohli jsme si usušit promoklé oblečení. Super, že jsme si mohli nabít telefony.

• Hodnocení napsáno: 12. srpna 2023

Dovolená Jižní Čechy
    • Dům na stromě

Chodit v dešti ven na wc 😂. To ovšem není chyba ubytovatele, nýbrž počasí, které nám bohužel moc nepřálo.

Umístní je TOP. Domeček je na samotě přitom velmi blízko civilizaci. Je hezký a útulně zařízený. Přivítalo nás milé občerstvení v podobě Prosseca a dalších pochutin. Obávali jsme se chladných nocí. (Počasí nám i přes to, že bylo léto nepřálo) První den jsme si zatopili v kamíkách a pak museli větrat. Je velmi dobře izolovaný, další topení nebylo nutné. Vybavení kuchyňky dostačující,jen by to chtělo větší kastrol ;) Do toho, který je k dispozici se nám nevešly ani párky.

• Hodnocení napsáno: 3. července 2023

• Dům na stromě

Nádherný dřevěný domeček přímo v přírodě :).

• Hodnocení napsáno: 16. června 2023

• Dům na stromě

Všechno bylo naprosto bezchybné, určitě se vrátíme!

Naprosto unikátní domeček, na krásném místě, paní majitelka byla ochotná a vstřícná. Ideální místo na procházky po loukách, opékání špekáčků a pozorování hvězd.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 25. května 2023

• Dům na stromě

Líbilo se nám úplně vše. Dům je na krásném místě. Má super posezení před vhodem s krásným výhledem a celé je to úplně mimo civilizaci. A zároveň do vesnice je to kousek 👍👍👍

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 19. března 2023

Velmi příjemné
    • Dům na stromě

Chyběl mi stolek na jídlo, buď na terase nebo uvnitř.

Lokalita na samotě, atraktivní chatka na stromě.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 13. února 2023

• Dům na stromě

Paní majitelka je moc milá a je s ní perfektní komunikace. Měli jsme tak trochu obavy, že jedeme s dítětem v únoru, jestli tam nebude zima a tak. Ale domeček je perfektně zatepleny a dokonce jsme i větrali jak bylo teplo. Domeček jsme si vybrali kvůli synovi, ale nakonec jsme si to užili všichni) do večera jsme byli venku u ohně a grilovali, večer v domečku, naprosto nádherná atmosféra, mají tam dokonce i různé společenské hry, tak jsem se vůbec nenudili:). Domeček je perfektně vybaveny, mate tak všechno co potřebujete: voda, plynový sporák, nádobí, lednička. Určitě se vrátíme, ještě jednou děkujeme za nádherný odpočinek a už se těšíme příště. Irena G.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 11. prosince 2022

Naprosto úžasné místo na čištění mysli! :)
    • Dům na stromě

Nic, vše, jak jsme si predstavovali

Prostředí, klid, TV v podobě krbových kamen tj. Full HD kvalita přenosu obrazu, milá paní majitelka, doporučujeme! :)

Termínem pobytu byl prosinec 2022

• Hodnocení napsáno: 12. října 2022

Nemohu nic vytknout.

Krásné ubytování, vše do detailů promyšlené. Chata se nachází o samotě, poskytuje soukromí, přitom obec je v docházkové vzdálenosti.

• Hodnocení napsáno: 9. října 2022

Krásné prostředí.

• Hodnocení napsáno: 3. října 2022

Krásné a pohodlné ubytování uprostřed přírody
    • Dům na stromě

Místo, čistota a objekt jako takový