2. Česko hodnocení hotelů

9,7

9,1

8,9

• Hodnocení napsáno: 1. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a vstupem do wellness

Snídaně super. Velké zlepšení.

• Hodnocení napsáno: 28. března 2024

Pohodový hotel nedaleko od MHD. Dobrá snídaně a ochotný personál.

• Hodnocení napsáno: 27. března 2024

Výborné snídaně, skvělý welness. Ve welness ochotná obsluha slečna Karin. Na recepci moc milý personál.

• Hodnocení napsáno: 26. března 2024

Perfektný hotel, ale stále je čo zlepšovať :-)

Dve veci, ktoré by som chcel vytknúť: 1.) strašný matrac na izbe, preležaný tak, že ležíte skoro ako v hamake :-) recepcia bola informovaná, dostal som odpoveď, že sa predomnou ešte nikto nesťažoval, ale že matrac vymenia, tak sa uvidí. 2.) parkovanie pri hoteli bolo plné, tak mi ponúkli alternatívne parkovanie 500m vzdialené, čo by mi nevadilo, ale to parkovacie miesto a prostredie bolo otrasné, takže som bol sklamaný.

Super hotel, veľmi milý a priateľský personál, fakt klobúk dole pred personálom hotela ! Dokonca aj upratovací personál bol priateľský a usmievavý každý deň. Na recepcii pracujú tiež úžasní ludia. Raňajky dobré, lokalita hotela výborná, tiché prostredie, aj keď sme mali pokoj do ulice, tak nám to vobec nevadilo a ruch z ulice nebolo počuť.

• Hodnocení napsáno: 26. března 2024

Perfektní, za velmi rozumnou cenu příjemný pobyt, skvělý personál a velmi bohatá snídaně!
    • Služební cesta

Wifi maličko zlobila, byla trochu pomalejší, ale máme svoje data, že? :-))

Byli jsme naprosto nadšeni! Hotel stojí kousek od tramvajové zastávky, takže spojení do centra města velmi dobré. Snídaně byla naprosto luxusní! Obrovský výběr všeho a to teplé pečivo, mňam:-) Co však bylo úplně bezkonkurenční, byl personál a jeho přístup k hostům - mladí lidé, velice ochotní, příjemní, usměvaví, neváhali nám dokonce otevřít vířivku se saunou i v pozdním nočních hodinách, když viděli naše zklamání, že je přes den obsazená. Navíc nás hotel zahrnul spoustou dárečků a voucherů, což bylo také velmi milé. Colorfactory rozhodně doporučujeme všema deseti a při našem dalším pobytu v Praze využijeme opět jejich služeb, cítili jsme se zde opravdu vítáni!

• Hodnocení napsáno: 24. března 2024

Příjemný personál, velký výběr jídel při snídani, pohodlné postele.

mohu jen doporučit
    • Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí a vstupem do wellness

jen jedna karta k pokoji

ochota personálu parkování zdarma

• Hodnocení napsáno: 24. března 2024

Špinavá a děravá cestovní postýlka pro miminko, tato byla už spíše na vyhození. Restaurace na nízké úrovni - na výběr pár jídel, jídla měla cizí název, ale v podstatě šlo o českou klasiku ve velice podprůměrné kvalitě. Oběd jsme si dali jednou a už více ne. Personál tam ne příliš odborný.

Snídaně byly vynikající. Zaměstnanci na recepci byli moc milí. Za opožděný check in jsme dostali pozornost v podobě 2 lahví vína, milé gesto.

Doporučuji
    • Jednolůžkový pokoj Standard s přístupem do wellness centra

Jediné, co bych malinko vytkla, tak byla čistot pokoje - plíseň na dlažbě v koupelně mi vadila a koberec už byl velice zašlý, tudíž též vypadal špinavě, ale jinak super.

Absolutně geniální snídaně, vše naprosto výborné, čerstvé a velký výběr. Lokalita pro mě výborná, skvělé parkoviště, které bylo v ceně pobytu mi velice zpříjemnilo celý pobyt - mohla jsem nechat auto stát na parkovišti a všude si dojít. Postel velice měkká - tady je to otázka individuality. :) A co se týče personálu, tak zde nemám jedinou výtku - všichni neskutečně milí, vstřícní a hodní. Tady bych hodnotila 15/10

Kompetentní a velice ochotný personal, palec nahoru pro Vlada a Kyryla 😊

Hotel i služby skvělé

Není co vytknout.

Ubytování super, čistý hotel, klidná lokalita, výborné bohaté snídaně, wellness, soukromé parkoviště, blízko dostupná stanice metra i MHD, personál skvělý a recepční pan Vlad naprosto úžasný. Rádi se do hotelu vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 20. března 2024

Velmi milý, ochotný personal. Uvítací lahev vína. Moc hezké welnes. Velká spokojenost s pokojem, vše bylo čisté a útulne.

• Hodnocení napsáno: 20. března 2024

Perfektní
    • Třílůžkový pokoj se vstupem do wellness

Tady se asi nedá nic vytknout.

Snídaně velký výběr všeho, ovoce, zelenina, pečivo, sladké, slané... Personál velmi vstřícný, pokoje pěkné a postele pohodlné (na mě až moc měkké). Na pokoji uvítací láhev vína, láhev vody, možnost si uvařit kávu. Televize, minibar, v koupelně dokonce kartáček na zuby a zubní pasta (zrovna jsem si to zapomněl, takže paráda). Lokalita na Prahu poměrně klidná. Při odjezdu nám ještě v recepci poskytli vodu na cestu a přidali 500,- voucher na další pobyt. Myslím, že se klidně ještě někdy stavíme :-)

Nic jsem nenašla

Prakticky vše

• Hodnocení napsáno: 18. března 2024

Super hotel v dobré lokalitě

Není žádné výtky

Poloha hotelu, čistý, tichý pokoj, voda, víno jako pozornost, parkování zdarma. Výborná snídaně.

• Hodnocení napsáno: 18. března 2024

• Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a vstupem do wellness centra

Hotel se nachází na dobrém místě. V okolí mnoho restaurací, nádraží v docházkové vzdálenosti. Pokoj čistý, upravený. Personál vstřícný. Doporučuji.

Vynikající snídaně.

Vše OK.

Příjemné klidné místo v Holešovicích, pěkný pokoj, dárek na pokoji, káva ,čaj a varná konvice, parkování v areálu hotelu v ceně , bohaté snídaně a balená voda na cestu domů. Super.

nic

Kompletně všechny služby byly super. Personál byl fantastický.Nemám jedinou výhradu k ubytování.

• Hodnocení napsáno: 17. března 2024

Dílčí nedostatky v interiéru - díra ve vnitřních dveří a z druhé strany byly odřené, záchodové prkénko bylo odřené poškrábané . Snídaně - slanina naprosto nedopečená.

Prostorný pokoj, čistota, milý personál, víno na uvítanou.

• Třílůžkový pokoj se vstupem do wellness

Musíme pochválit naprosto vše. Od příjezdu až po odjezd jsme byli dokonale spokojeni se vším. Personál usměvavý, nápomocný, vstřícný, obětavý a rozhodně přátelský. Všude bylo čisto, pokoje krásně připravené. Snídaně naprosto luxus. Výběr ze všeho maximální. Parkoviště v areálu, což je strašná výhoda. Wellness? Dokonalý. Musíme jen chválit a chválit. Takže za nás rozhodně doporučujeme a my ještě jednou děkujeme ❤️🔝

super
    • Jednolůžkový pokoj Standard s přístupem do wellness centra

nic

všechno

• Hodnocení napsáno: 15. března 2024

Ubytování bylo moc příjemné a za tu cenu ideální.

Možná menší ruch za dveřmi po ránu, ale s tím se nedá nic dělat.

Líbil se nám servis personálu. Byli opravdu přátelský. Další pěkné překvapení byla rozhodně láhev vína a 2 sklenic šampaňského na baru.

• Hodnocení napsáno: 15. března 2024

Nemáme k ubytování v tomto hotelu žádné výhrady. SUPER
    • Apartmán se 2 ložnicemi (4 osoby) a vstupem do wellness centra

---

Už od počátku, počínaje recepcí, milý a ochotní recepční, poskytli veškeré informace, co bylo potřeba vědět a co se hodilo k pobytu a cestování po Praze. Wellness super, využili jsme jak vířivku, saunu i fitness, recepční u wellness Katarina je velice milá dívka, která se snaží vyjít ve všem vstříc. Naprostá spokojenost. Snídaně úžasné, velký výběr napříč slaným i sladkým. Doplňováno stále i když ještě neubyla ani polovina. Tady se opravdu člověk nemusí bát přijít na snídani později, že by už nic nebylo :-) Parkování zdarma u hotelu je v Praze snad největším benefitem a tím spíš, když auto celý pobyt nepotřebujete, máte ho od začátku do konce pobytu v klidu a pod dohledem uklizené v zahradě hotelu. SUPER. Na konci jako poděkování lahev vody pro každého na cestu a pro děti lízátko, skvělá pozornost. Máme v úmyslu se určitě ještě někdy vrátit. Jen tak dál. Ať se hotelu stále daří držet tento standard.

• Třílůžkový pokoj se vstupem do wellness

Výborné snídaně. Velmi dobrá lokalita, snadná a rychlá dostupnost do centra. Profesionální a ochotný personál na recepci.