2. Česko hodnocení hotelů

9,7

9,1

8,9

• Hodnocení napsáno: 7. května 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a vstupem do wellness

Dobré vybavení pokoje, dobré místo

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 5. května 2024

Kluci na recepci byli opravdu profíci a snažili se maximálně vyjít vstříc a podat maximum informací a se vším pomoct a poradit. Ocenili jsme velmi bohatou snídani, která byla také moc dobrá. Na pokoji bylo čisto a klid. Děkujeme

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 2. května 2024

• Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a vstupem do wellness centra

Dobře situovaný hotel v širším centru Prahy, navíc s parkováním které je opravdu zdarma a ne za extra příplatek. Solidní snídaně i vybavení pokojů. Je jen málo toho, co by šlo zlepšit. Navíc prý hosté mají k dispozici wellness též zdarma, ale to jsem nestihl využít.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 30. dubna 2024

Bohuzel, paino je prilis hlasite kdyz sidite v lobby. Kdyz jsem se bavil s chlapama na repepci, tak po kazdy nekdo hral nebo dokonce zpival. Skoro nebylo chlapy slyset

Super pobyt. Moc diky klukum na recepci zejmena Ondrovi a Nickovi. parkoviste je prostorne snidane chutnala!

• Hodnocení napsáno: 30. dubna 2024

Tady není co vytknout. Hlavně se zde jako Čech cítíte velmi příjemně, což v pražských hotelech není bohužel samozřejmostí. Nešla televize na pokoji což se můžestát všude ,ale ochotný personál vše vyřešil za chviličku. Klobouk dolů, zde opravdu není nic problém 👍

Skvělá obsluha. Příjemné překvapení byla voda parkování wellness a víno na pokoj zdarma. Rádi se opět vrátíme. Za tuto cenu v centru Prahy SUPER. Děkujeme

• Hodnocení napsáno: 30. dubna 2024

Velmi nás potěšil přivítací dopis na pokoji s důrazem na československé hosty. Snídaně byla naprosto perfektní. Při odchodu jsme na cestu dostali vodu.

• Hodnocení napsáno: 29. dubna 2024

Mladíci na recepci se snažili splnit každé přání. Pokoj byl veliký a čistý, lepší než jsme si objednali. K dispozici byla láhev dobrého červeného vína zdarma a na cestu domů jsme dostali 2 lahve vody, to bylo moc fajn!

Matrace už proležené

Snídaně a čistota

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2024

Snídaně skvělé,velky výběr všeho.Hezke pokoje,čisté ..Láhev vína na pokoji.. .Hezký welnes...Naprostá spokojenost.

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, přistýlkou a vstupem do wellness centra

Byli jsme krátce, za nás neni co vytknout

Velký a čistý pokoj,prostorná koupelna,příjemný a ochotný personál, dostatečná snídaně s dobrou kávou a báječný desert - čokoládový fondan s malinovym sorbetem wellness jsme si také užili

• Hodnocení napsáno: 27. dubna 2024

Krásné pokoje s hezkým vybavením. Snídaně skvělé, plno chutí. Parkoviště součástí hotelu. Velmi příjemná obsluha na recepci.

• Hodnocení napsáno: 27. dubna 2024

Příjemné prostředí.

• Hodnocení napsáno: 26. dubna 2024

Nevím co.

Snídaně velmi rozmanitá a stále doplňovaná. Dobře organizovaná i při plném obsazení hotelu. Lokalita dobrá a tichá, pokoje zejméma na parkoviště tiché. Welnes - příjemné pro pobyt. Parkování - skvělá kapacita v této lokalitě. Uvítání, informace a personál -velmi příjemné.

• Hodnocení napsáno: 26. dubna 2024

My stay at the Colorfactory Hotel

Vynikajúce služby zákazníkom a pôsobivé vybavenie hotela. Kuchyňa reštaurácie bola vynikajúca. Osobitné poďakovanie patrí Nickovi a Ondrovi na recepcii za ich výnimočnú pohostinnosť.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 25. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí a vstupem do wellness

Hotel čistý a dobře vybavený. Klidné a přívětivé prostředí. Snídaně na skvělé úrovni, milá a ochotná obsluha. Celkově hodnotím velice kladně.

• Hodnocení napsáno: 25. dubna 2024

Nic, není absolutně co vytknout.

Pobyt v tomto hotelu předčil všechna naše očekávání. Mladý personál, který je neskutečně příjemný, ochotný, se vším poradí. Pokoj byl skvěle vybavený a tichý. Wellness v ceně je také velkým plus. Od hotelu jsme dostali i dárečky, které člověka velmi potěší a dávají člověku pocit, že si zákazníka váží. Snídaně dobré, restauraci jsme za náš pobyt navštívily dvakrát a nemůžeme si stěžovat. Do tohoto hotelu se rozhodně s radostí vrátím.

• Třílůžkový pokoj se vstupem do wellness

Vše super, překvapil nás uvítací dopis na pokoji, s lahví vína a welcome drinkem na baru a při odjezdu jsme ještě dostali poukaz na příští ubytování. Skvělý přístup...v ČR jsme se s tím setkali poprvé. Jen tak dál 👍

• Hodnocení napsáno: 24. dubna 2024

• Služební cesta

Snídaně by mohla být z kvalitnějších potravin a bohatší.

Lokalita, možnost sauny.

• Hodnocení napsáno: 23. dubna 2024

Navštívím znovu

Velmi milý personál. Příjemné uvítací benefity (prossecco)

• Hodnocení napsáno: 22. dubna 2024

Cena snídaně, zablokování streamovacích služeb na televizi, přeplněnost wellness (nedostatek lehátek), rozdíl cen vod ve wellness (kohoutková, Aquila)

wellness v ceně ubytování, vybavení a zařízenost hotelu, přístup personálu

• Hodnocení napsáno: 22. dubna 2024

• Apartmán se 2 ložnicemi (4 osoby) a vstupem do wellness centra

Předčilo očekávání. Velké čisté pokoje, perfektně vybavené. Vynikající, velmi milý a ochotný personál. U snídaně na výběr i bazlaktózová a bezlepková jídla. Parkoviště přímo u hotelu.

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2024

Trochu nás zarazilo že v ceně nebyla snídaně a dokoupení snídaně bylo v ceně 390 korun za jednu osobu a když si žena dá kafe a dvě pečiva k tomu kousek másla sýr a šunku tak cena je astronomická.

Všechno bylo v pořádku, ubytování skvělé, personál příjemný a lokalita klidná.

• Hodnocení napsáno: 20. dubna 2024

Moc pěkný hotel blízko centra. Milý personál, parkování v ceně.
    • Třílůžkový pokoj se vstupem do wellness

Nic.

Pohodlí, blízkost centra, personál, parkování, welness.

• Hodnocení napsáno: 20. dubna 2024

Potěšil mne vstřícný přístup k tuzemským hostům, o které v hotelu stojí. Děkuji
    • Služební cesta

Probíhala oprava vchodových dveří, ale vykompenzoval to vstřícný přístup personálu a complimemtary drink

Hezké pokoje, parkování ve dvoře hotelu