2. Česko - hodnotenia hotelov

7,5

8,2

• Ohodnotené: 18. marca 2024

• Izba Comfort s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

vzhľadom na blízkosť barov hlučnosť počas noci

všetko bolo v poriadku, lokalita výborná

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 6. marca 2024

Nefungujúce wifi

Výborná lokalita, milý, ochotný personál, raňajky v pohode

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 17. decembra 2023

8,0
    Veľmi pekný starý zrekonštruovaný hotel
    • 1 noc

Nefungoval nám ovládač TV, musel som ísť na recepciu pre nové batérie, tie staré boli zoxidované, musel som čistiť kontakty. Poloha nám moc nevyhovovala ale nepodarilo sa nám zabukovať hotel bližšie.

Raňajky boli v poriadku, boli sme prekvapení peknými zrekonštruovanými priestormi.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 4. decembra 2023

• Štvorlôžková izba Comfort

na izbách bola zima, vynahradili sme to klímou ale tú nemám rád lebo mám sucho v hrdle a nose čiže, pre mňa veľmi nevyhovujúce

personál bol veľmi milý

• Ohodnotené: 9. októbra 2023

Premiéra
    • Skupina priateľov
    • 1 noc

Malé WC v kúpeľni, nie je to pre vysokých, nezmestia sa s nohami😀

Raňajky výborne, bolo všetko. Poloha výborná v centre. Pán na recepcii ústretový

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 27. júna 2023

7,0
    Dobré
    • 1 noc

hluk z ulice, ktoremu som nevedel zabranit pretoze nefungovali vonkajsie rolety

vzdialenost od centra

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 22. júna 2022

Čisté, pohodlné a výhodné
    • 1 noc

Na raňajkách mi chýbalo viac zeleniny a úplne chýbalo ovocie.

Hotel je veľmi príjemný, čistý, pohodlný a dostatočne vybavený. Personál neutrálny, raňajky chutné, ale výber len priemerný (napr. málo zeleniny). Izba priestranná, veľmi čistá a pohodlná, plusom bola malá kuchynka (drez, mikrovlnka) aj rotopéd na izbe. Lokalita je v noci veľmi hlučná, pravdepodobne však iba cez víkend. Parkovanie je za príplatok.

• Ohodnotené: 6. júna 2022

• Izba Comfort s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Malá kúpeľňa, ale dokázali sme si poradiť.

Super lokalita ktorú sme potrebovali, i keď veľmi rušna ulica, pretože je vyhlásená svojim nočným životom. Obsluha na recepcii milá, ubytovanie postačujúce pre náš zámer. Raňajky boli v pohode, ale vždy sa nájde niekto komu nevyhoviete. Nám sa tam páčilo a to je hlavne. Rolety na oknách bolo veľké plus, ale na matracoch by ste mali troška zapracovať.

• Ohodnotené: 30. mája 2022

Štýlový a príjemný pobyt
    • Izba Comfort s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

1. Fajčiareň na balkóne z ktorého idú okná priamo do izby, kde je ubytovaný návštevník, je veľmi zlý nápad, a nemôžete sa čudovať, že sú ľudia pohoršení cigaretovým zápachom. Bolo by fajn niečo takéto prehodnotiť. 2. K upratovaniu by som si dovolil upozorniť, že detaily robia veľmi veľa. Čisto u Vás bolo, ale keď je na vrchu skrine hrubá vrstva prachu, tak to kazí dojem. Občas by sa niekto mohol postaviť na stoličku a utrieť aj to, čo zo zeme nevidí. Rovnako si myslím, že už je čas urobiť jednorázovú akciu v kúpeľniach - oškrabať nevzhľadné zelené rohy a pretrieť to bielym silikónom - za malú snahu dostanete obrovský efekt. 3. Matrace - tu len malá poznámka, keď spojíte dve postele dokopy a jeden matrac je dobrý a druhý je riadne vyležaný, tak si človek povie, že horší matrac v živote nevidel, aj keď nebol až taký zlý.

Pri mojom hodnotení veľmi pomohlo to, že hotel sám zrejme chápe, že na 4* to bolo zrejme 15 rokov dozadu, a preto bola cena nižšia ako všade naokolo, preto v indikátore pomer cena/kvalita sú jednoznačne jednotkou. Asi všetky zlé body, ktoré som videl v predošlých hodnoteniach, som videl/zažil, ale určite by som kvôli tomu nedával hotelu 1/10, to je absurdné. Náhodou som celkom rád, že som sa nenechal odradiť: 1. Ulica je naozaj veľmi rušná, avšak mal som menšiu izbu vo vnútrobloku, t.j. ruch ulice v izbe nebolo počuť 2. Videl som sťažnosti na upratovanie - podľa mňa bolo všetko riadne vyčistené, jediný problém bol ten, že som dosť vyšší a zazriem hrubú vrstvu prachu na vrchu skrine 3. Sťažnosti na raňajky sú taktiež podľa mňa neoprávnené. Stalo sa, že chýbala zelenina, alebo z pečiva bol dostupný iba veľmi suchý chlieb, ale stačilo pár minút počkať a zrazu bola zelenina, čerstvé pečivo, aj koláč. Kto sa tam nevie dobre naraňajkovať, nebude spokojný nikde. 4. Taktiež som mal nafajčené na izbe, našťastie nie pri príchode, ale až potom, čo som prišiel na to, že vedľa mojej izby je fajčiareň. Napriek tomu som nechal otvorené okno a šiel preč, takže si za to môžem sám. A nebolo to nič hrozné, ľahko sa to vyvetralo. Zhrniem to tak, že ak by pobyt stál viac, tak idem asi radšej skúsiť ešte aj nejaký iný, ale pokiaľ pri mojej ďalšej návšteve Ostravy bude tento hotel znova pod priemernú cenu, tak nerozmýšľam a idem tu znova. Má vynikajúcu polohu presne v centre tam, kde potrebujem.

Termín pobytu bol máj 2022

• Ohodnotené: 14. marca 2022

• 1 noc

Jediná vec s ktorou som bola nespokojná bola zima na izbe, radiátor hrial veľmi slabo a taktiež klimatizácia staršia a pokazená.

Výborné raňajky (široký výber), lokalita taktiež praktická- centrum.

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 13. mája 2024

5,0
    Zodpovedajúce
    • Izba Comfort s dvoma samostatnými spálňami
    • 1 noc

Hotel je priamo na veľmi rušnej ulici kde sa cez víkend nedodržuje nočný kľud , takže odporúčam štuple do uši ktoré Vám recepcia ponúka zadarmo

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 22. júla 2023

5,0
    Zodpovedajúce
    • Suita Junior

vysoka cena a služby ziadne

nie za tu cenu velmi zle

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 30. mája 2023

• 1 noc

Nechápem prečo ma tento hotel 4 hviezdičky. Mám niečo pochodené aj po Ostrave a toto bola zatiaľ moja najhoršia skúsenosť. Manželská posteľ vo forme dvoch starých kovových postelí. Papierové steny - treba odkázať upratovačkam nech o 8 ráno na chodbe neriešia spoločné osobne veci lebo to počújú všetci hostia, mna osobne to zobudilo. Hluk zo stodolnej ulici Tuším moj prvý hotel kde som na izbe nemal trezor

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 5. decembra 2022

3,0
    Slabé
    • 1 noc

V hoteli boli vypnuté radiátory (3.decembra). A džús ktorý sme si chceli dať z minibaru na izbe bol 4 mesiace po záruke.

Poloha hotela.

Termín pobytu bol december 2022

• Ohodnotené: 3. júla 2022

2,0
    Veľmi nepríjemná skúsenosť s týmto hotelom.
    • 1 noc

Dostali sme izbu, ktorá bola oproti nočnému klubu, v ktorom hrala hlasná hudba do 4 rána, čiže vôbec sme sa nevyspali. Hotel mal sukromne parkovisko, no aj tak sa musí platiť poplatok 10€ za deň.

Lokalita, hotel bol priamo v centre.

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 28. júna 2022

Hotel nezodpovedá 4 hviezdičkám

• Ohodnotené: 22. mája 2022

Pekná izba chutne raňajky spokojnosť odporúčam

Pekná čistá izba 😉

Termín pobytu bol máj 2022

• Ohodnotené: 21. apríla 2022

• 1 noc

Na 4*hotel prumerna az podprumerna snidane. Interiérový design bez konceptu, nema to hlavu ani patu a celkove pusobi dost rozpacite - napr. starozitny nabytek a na stenach noderni abstraktni obrazy (a to jsem host, ktery design az tak neresi). Celkovy dojem rozhodne neodpovida 4* hotelu, za mne sklamani a priste rozhodne jinam.

Bohuzel poloha je jedine pozitivum.

Termín pobytu bol apríl 2022

• Ohodnotené: 10. marca 2022

6,0
    Príjemné
    • 1 noc

Nájsť hotel nie je problém, problematickejšie je nájsť vstup na parkovisko hotela (okolo hotela sú jednosmerné ulice a značenie je slabé). Tento problém sme nemali iba my, kým nás ubytovali, personál recepcie musel navigovať telefonicky ďalších hostí k parkovisku. Na raňajkách sa tvoria rady na kávu a čaj (káva aj horúca voda idú z jedného prístroja, ktorý potrebuje "prestávky" na nahriatie), privítala by som aj lepší výber čajov a pečiva.

Personál na recepcii bol príjemný a ochotný. Hotel má výhodnú polohu v centre mesta. Izba bola síce malá, ale čistá a útulná. Posteľ bola pohodlná, hoci kolega mal mierne preležaný matrac. Raňajky boli skromnejšie, ale to, čo bolo, bolo chutné.

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 14. októbra 2021

3,0
    oj zlé
    • 1 noc

Hotel klame, že ma nabijacku pre elektromobily… a pritom ponuka obyčajnú zásuvku do siete … bola tam zima, opotrebované vybavenie, na ohrev používajú starú hlučnú klimatizáciu, ktorá sa ešte o pol noci vypla a nad ranom zase sa zapla a už som nespal… celé zle.

že ráno išla teplá voda…

Termín pobytu bol október 2021

• Ohodnotené: 23. apríla 2024

• Skupina priateľov

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 2. marca 2024

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 21. novembra 2023

Termín pobytu bol november 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: