2. Arabia Saudyjska – opinie o hotelach

• Caravan by Habitas AlUla

Al-Ula, Arabia Saudyjska

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Większość ok . Zbyt mało personelu w restauracji , słaby angielski , i czasem bardzo długi czas oczekiwania na zamówieni i jedzenie . Po za restauracją wszystko ok .

Ocena dodana: 28 marca 2024 Pobyt: marzec 2024
    Marta Polska
  • Awfad Hotel

Średnia ocena: 7,4
    • Pozytywna część opinii

Dobra centralna lokalizacja , czystość , wielkość pokoju i łazienki , wygodne duże łóżko , miła obsługa , basen na dachu , smaczne śniadanie

• Negatywna część opinii

Cena noclegu jest trochę za wysoka , poza tym wszystko ok , polecam

Paweł Polska
  • قمم بارك النماص 8 Qimam Park Hotel

Al Namas, Arabia Saudyjska

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Bardzo czysty, udogodnienia w pokoju ( fotel do masażu), wielkość pokoju ( duży salon, duża sypialnia z wygodnym łóżkiem, kuchnia i łazienka).

• Al Maali Hotel Jazan

Dżizan, Arabia Saudyjska

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Świetna lokalizacja, blisko nadmorskiej promenady. Czynna restauracja, można zjeść bez konieczności wychodzenia z hotelu.

• Our Habitas AlUla

Al-Ula, Arabia Saudyjska

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Super resort. Wszystko top 1 . Będę tęsknić i mam nadzieję że wrócę :)

Ocena dodana: 28 marca 2024 Pobyt: marzec 2024
    Marta Polska
  • Spacious Apartments at Basla St 3 mins from King Fahd Stadium

Średnia ocena: 7,5
    • Pozytywna część opinii

Pokoik z aneksem kuchennym, łazienką i sypialnią.

• Negatywna część opinii

Bardzo mała łazienka, połączona ubikacją z prysznicem, bardzo słabe ciśnienie wody. Pokój nie był sprzątany, jedna z dwóch klimatyzacji praktycznie nie chłodziła. Nie było ręczników i papieru toaletowego.

Ocena dodana: 7 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    Paweł Polska
  • Mira Business Hotel

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Jak zwykle wszystko w porządku.

• Negatywna część opinii

1. Hotel mógłby doposażyć siłownię. 2. Przestać gubić skarpetki przy zamawianym praniu :)

Ocena dodana: 14 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    Bartosz Polska
  • HDB Financial District

Średnia ocena: 7,2
    • Pozytywna część opinii

Nikomu nie polecam tego hotelu.

• Negatywna część opinii

Nikomu nie polecam tego hotelu. Napewno nie zasługuje na 4*. Od samego początku były problemy. Nie liczcie na odbiór walizek z taxi, czekałam i się nie doczekałam. Przy check out też nikt nie przyszedł po odbiór do pokoju po zgłoszeniu. Z pokoju który dostałam śmierdziało strasznie pleśnią z łazienki. Przenieśli mnie do innego na niższym piętrze w którym nie śmierdziało. Natomiast już w 2 dniu pojawiły się większe niedogodności. brak dostępnych międzynarodowych stacji tv informacyjnych takich jak bbc, france etc. były ale nie działaby. Okropny połączenie Wi-Fi, co minuta się rozłączało i przez kilka dni nikt nie chciał tego naprawić. Po codziennym zgłaszaniu problemów po 4 dniach przynieśli mi osobny ruter do pokoju. Nie liczcie na dobrej jakości sprzęty. Deska do prasowania była brudna i nieużytecznej jakości, żelazko brudne i pobrudziło mi bluzkę. Po zgłoszeniu problemu nikt tego sprzętu nie wymienił. W restauracji brudno, nie sprzątają stolików. Codziennie prawie są organizowane imprezy wiec muzyka była słyszalna przez całą noc. dodam, że miałam pokój na 5 piętrze, może wyższe piętra były w lepszej pozycji. Po sprzątaniu pokoju przez ekipę hoteli, jak wróciłam do pokoju nie było niczego co powinno być wymienione. nie było ręczników, papieru toaletowego, wody, szklanek, mydła. I najważniejsze... nie było ciepłej wody! Nie do opisania jest ten standard hotelu. Woda ciepła jest chyba na zamówienie bo za każdym razem musiałam dzwonić i prosić o ciepłą wodę. Ten hotel to masakra.

Ocena dodana: 5 maja 2024 Pobyt: kwiecień 2024
    Weronika Polska