2. Rusko hodnocení hotelů

Rusko Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v Rusku

• Hotel Katyusha

Průměrné hodnocení: 8,5
    • Pozitivní část hodnocení

Snídani jsme si přikoupili, ale je možná i samostatně v bufetu od 7 hodin (a pak až do 19 i teplá jídla). Dostupné od stanice metra a pěšky VDNCH.... Vstup do hotelové části přes turniket s kartou od pokoje, uložení zavazadel možné i brzy ráno před ubytováním. Recepce ochotná, služba 24 hodin.

• Negativní část hodnocení

Nemohla jsem se dovolat ráno v den ubytování na telefonní číslo hotelu uvedené v objednávce. Asi to byla spíš chyba sítě, než hotelu, ale trochu nás to vyděsilo.

Hodnocení napsáno: 1. března 2022 Termínem pobytu byl únor 2022
    Milena Česká republika
  • Hilton Moscow Leningradskaya

Průměrné hodnocení: 8,4
    • Pozitivní část hodnocení

Myslím, že mám za sebou mnoho služebních pobytů po hotelech v České republice a něco pobytů soukromých prostřednictvím Booking.com a mohu zodpovědně tvrdit snídaně v předmětném hotelu byly jednoznačně nejlepší a to po všech stránkách. Rozmanitost pokrmů a chuť , vše úžasné.

• Negativní část hodnocení

Na náměstí před hotelem probíhaly stavební práce, ohrady, stavební stroje. I když jsme měli výhled na klidnou část Moskvy, bez hluku,,,, tak širší vstup do hotelu nebyl tak pěkný. Jinak nejsem schopen něco negativního na samotný hotel vymyslet.

Hodnocení napsáno: 14. února 2022 Termínem pobytu byl únor 2022
    Kamil Česká republika
  • N-House Hotel

Průměrné hodnocení: 7,9
    • Pozitivní část hodnocení

Hotel se nachází v 5.patře staršího domu. Dobré místo, nedaleko metra Novokuzněcká, blízko do centra.

Hodnocení napsáno: 21. ledna 2022 Termínem pobytu byl leden 2022
    Лудек Česká republika
  • Denart Hotel

Soči, Rusko

Průměrné hodnocení: 8,8
    • Pozitivní část hodnocení

Personál velmi přátelský, pokoj s krásným výhledem, snídaně a večere jsou nádherné.

Hodnocení napsáno: 9. března 2022 Termínem pobytu byl březen 2022
    Sergey Česká republika
  • Vega Izmailovo Hotel

Průměrné hodnocení: 8,9
    • Pozitivní část hodnocení

Hezký pokoj, posilovna , stanice metra není daleko

• Negativní část hodnocení

Na recepci jsem čekal 45 minut!! Než mne ubytovali.

Hodnocení napsáno: 2. února 2022 Termínem pobytu byl listopad 2021
    Radek Česká republika