2. Σερβία κριτικές ξενοδοχείων

Σερβία Κριτικές ξενοδοχείων από πραγματικούς επισκέπτες

Πρόσφατες κριτικές για ξενοδοχεία στη Σερβία

• Apartment Zindan

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,5
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Άνετο σπίτι όπως ακριβώς στις φωτογραφίες. Όλα ήταν πολύ καθαρά και είχε ότι μπορεί να χρειαστεί κάποιος στη διαμονή του. ( Από κάψουλες καφέ μεχρι ρόλο κουζίνας).Δίπλα στο σπίτι έχει super market. Υπάρχει ιδιωτικό πάρκινγκ πολύ κοντά στο σπίτι. Μας άφησαν να το κρατήσουμε για λίγο παραπάνω χρόνο αν και αφήσαμε το δωμάτιο. Ευχαριστούμε πολύ για όλα!! Όλα ήταν υπέροχα!!

Όλα ήταν τέλεια!!

Μαρία Ελλάδα
  • Exclusive Spot

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Φτάσαμε στο κατάλυμα θα το βράδυ καθώς έκανα την κράτηση μέσω του booking και η κράτηση ισχύει για την επόμενη μέρα στις 2 η ώρα το μεσημέρι παρόλα ταύτα μας εξυπηρέτησαν Στο διπλανό κατάλυμα ζεν ο που μας είχαν ως παροχή επί πληρωμή έξτρα πριβέ σάουνα εξαιρετικά όλα και το πρωινό πολύ νόστιμο

Όλα ήταν πολύ καλά !

• Queen's Astoria Design Hotel

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Δεν έχω λόγια να το περιγράψω Ολα άψογα όλα τέλεια .Πεντακάθαρο.Το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο να βοηθήσει σε κάθε ερώτηση η απορία .Τα δωμάτια και οι κοινόχρηστοι χώροι είναι ένα έργο τέχνης .Το πρωινο πλουσιο και όλα πεντανόστιμα .Η βαθμολογία μου πάνω από 10!Υπεροχο .

Eleni Ελλάδα
  • Negotin Centar Apartman II

Νεγκοτίν, Σερβία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,4
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το δωμάτιο και όλα τα συστήματα του χώρο όπου είναι ηλεκτρονικά και καθαρά Ο ιδιοκτήτης είναι εξαιρετικός πολύ ευγενής και όλη διαδικασία έγινε πολύ γρήγορα και απλά στιγμή που συναντηθήκαμε περιμέναμε μόνο 5 λεπτά και με ένα μήνυμα ήρθε πολύ γρήγορα

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Η πολυκατοικία όπου είναι το διαμέρισμα αλλά αυτό δέν έχει να κάνει με το κατάλυμα

• Hany Sweet

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το διαμέρισμα ήταν αρκετά κοντά στο κέντρο με εύκολη και γρήγορη πρόσβαση. Άνετος κλειστός χώρος parking . Όμορφα διαμορφωμένα διαμερίσματα με καλές παροχές και άνετο κρεβάτι. Ευχαριστώ για όλα. Σίγουρα θα έμενα πάλι εκεί.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Ένα μικρό πρόβλημα με τον ηλεκτρισμό για το οποίο αμέσως ο ιδιοκτήτης μερίμνησε και αποκατέστησε αμέσως. Προς τιμή του. Ευχαριστούμε και πάλι.

ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ελλάδα
  • Juventas37

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,5
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Καλό καθαρό είχε μια απόσταση από το κέντρο αλλά είχε συγκοινωνίες κοντά κ πάρκιγκ σχετικά εύκολο στην περιοχή

BOUSIOS Ελλάδα
  • Optimist No.1

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,4
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

εξαιρετική τοποθεσία, πολύ κοντά στα πάντα (στάση λεωφορείων, μουσεία, αξιοθέατα)

MARIA Κύπρος
  • Bed and Breakfast Majesty

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Φανταστικό διαμέρισμα, ευρύχωρο και πολύ καθαρό. Ιδανικό για οικογενεια

Υποβολή σχολίου: 13 Μαΐου 2024 Έμεινε: Απρίλιος 2024
    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γαλλία
  • Maccani Black Luxury Suites

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Άνετο δωμάτιο καθαρό με πολύ ωραία διακόσμηση

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Δεν μπορούσαμε να βρούμε κανέναν γιατί δεν είναι όπως τα κλασικά ξενοδοχεία είναι δωμάτια ευτυχώς από την διπλανή πολυκατοικία μας Εξυπηρέτησε ένας παππούς ο που μας είπε ότι είναι στον πέμπτο όροφο ανεβήκαμε ξανά κατεβήκαμε γιατί δεν ήταν κανένας επάνω στην ρεσεψιόν γιατί έκλεισε στις 22:00 όπως το έλεγε μετά από προσωπική επικοινωνία με το κατάλυμα δεν βγάλαμε άκρη ξανά κατεβήκαμε και είπαμε τον παππού να πάρει τηλέφωνο γιατί όπως γνωρίζουμε δεν μπορούσαμε να έχουμε τηλέφωνο και internet έπειτα μιλήσαμε με την κοπέλα μας έδωσε τους κωδικούς και μπορέσαμε και μπήκαμε στο δωμάτιο επίσης έγραφε για πάρκινγκ το οποίο τελικά ήταν επί πληρωμή και αναγκαστήκαμε να πάρουμε το αυτοκίνητο από εκεί που το πάρκαρα λίγο πιο κάτω και να το πάω σε πάρκινγκ επί πληρωμή κανονικά αρκετά πιο κάτω !

• Apartments Dobra Vila

Ζλάτιμπορ, Σερβία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Ήσυχο καθαρό και κοντά στο κέντρο,

Λουκάς Ελλάδα