2. Κατάρ κριτικές ξενοδοχείων

Κατάρ Κριτικές ξενοδοχείων από πραγματικούς επισκέπτες

Πρόσφατες κριτικές για ξενοδοχεία στο Κατάρ

• Hilton Doha The Pearl

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,7
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΑΣΤΕΡΙ ΜΙCHELIN ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ ΧΑΝΕΤΕ Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ Η ΘΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 15 ΟΡΟΦΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΒΛΕΠΕΣ ΟΛΟ ΤΟ PEARLΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΝΤΟΧΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΘΑΡΑ Η ΕΞΥΠΕΡΕΤΗΣΗ ΑΜΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ Ο ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΣ ΜΟHAMED ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΓΕΛΑΣΤΟΣ THAW STH RESEPTION ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ BONUSΜΙΚΡΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ HOTEL TEΛΕΙΟ

ΕΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΥΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ GLAMOROUS

Υποβολή σχολίου: 20 Απριλίου 2023 Έμεινε: Απρίλιος 2023
    GEORGIOS Ελλάδα
  • Al Najada Doha Hotel by Tivoli

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Καλαίσθητοι χώροι. Πλούσιο πρωινό. Άνετα δωμάτια πλήρως εξοπλισμένα. Ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Σε πολύ καλή τοποθεσία ,2 λεπτά μόνο με τα πόδια από την παλιά πόλη που βρίσκονται ,όλα τα μαγαζιά ,τα εστιατόρια και καφετέριες .

Όλα ήταν τέλεια!!!

Υποβολή σχολίου: 17 Μαρτίου 2024 Έμεινε: Μάρτιος 2024
    OURANIA Ελλάδα
  • ibis Doha

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Οικονομική λύση για την Ντοχα αλλά με ποιότητα και άνεση. Η Ann στην reception και οι concierge Brian Joshua και Lennox στη διαχείριση των αποσκευών ήταν εξυπηρετικότατοι και μας βοήθησαν σε ο,τι χρειαστήκαμε

Υποβολή σχολίου: 19 Φεβρουαρίου 2024 Έμεινε: Φεβρουάριος 2024
    PANAGIOTIS Ελλάδα
  • Oryx Airport Hotel -Transit Only

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,7
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Είναι η τέταρτη φορά που μένω στο ξενοδοχείο. Είναι πολύ καλό για ξεκούραση για stop over χωρίς να βγεις από το αεροδρόμιο. Κοντά στις πύλες αναχώρησής.

Λίγο ακριβό.

Υποβολή σχολίου: 16 Ιανουαρίου 2024 Έμεινε: Ιανουάριος 2024
    DIMITRIOS Ελλάδα
  • Shaza Doha

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Όλα είναι τελεια δωμάτιο τεράστιο παροχές πέραν των προσδοκιών πεντακάθαρο πρωινό που έχει τα πάντα ευγένεια από όλους εξυπηρετηση πολύ καλή

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Δε μου άρεσε που δεν απαντά μύησα μ σε ένα mail που έστειλα για ένα τουρ που με ενδιέφερε αλλά μπορεί να ήταν και τυχαίο γεγονός

Υποβολή σχολίου: 12 Μαρτίου 2024 Έμεινε: Μάρτιος 2024
    Αριστοτελης Ελλάδα
  • Ramada by Wyndham Doha Old Town

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,5
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Ωραιο και οικονομικο καταλυμα σε πολυ καλη τοποθεσια.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Την ημερα που πηγαμε ειχε αρκετο αερα. Το παραθυρο δεν εκλεινε καλα όποτε το δωματιο ειχε θορυβο απο τον αερα.

Υποβολή σχολίου: 8 Μαΐου 2024 Έμεινε: Μάιος 2024
    IOANNIS Ελλάδα
  • DoubleTree by Hilton Doha Downtown

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Πολύ καθαρό κάποιοι υπάλληλοι πολύ ευγενικοί!

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Κάποιο υπάλληλοι όχι ιδιαίτερα ευγενικοί και αγελαστοι επίσης είχαμε κλείσει ημιδιατροφή δεν το συνιστώ με τιποτα την πρώτη μέρα ήταν σε μπουφέ όχι πολλά φαγητά αλλά νόστιμα Την δεύτερη μέρα ήταν μενού οκ όλα καλά από την Τρίτη μέρα άρχισαν τα περίεργα καταρχήν μας είπαν ότι μπορούμε να παραγγείλουμε είτε από το μενού που μας έδωσαν είτε από το μενού του ξενοδοχείου . Η κοπέλα που πηρε την παραγγελία και ένα επαναλάμβανε την παραγγελία μας δεν ήρθαν κάποια πιατα και μάλιστα επέμεναν ότι μας τα έφεραν. Να σημειώσω ότι στο εστιατόριο ήμασταν εμείς και ένα ακόμα τραπέζι με 1 πελάτη. Με τα πολλά και αφού περιμέναμε αρκετή ώρα αντί για μοσχάρι με πουρέ μας έφεραν κιμά που είχαν βάλει από πάνω πουρέ και το είχαν ψήσει στο φουρνο🤨 Τη επόμενη μέρα ενώ το γεύμα ήταν μέχρι τις 22:30 έκλειναν τις πόρτες από τις 21:30 όποτε νομίζαμε ότι είχε κλείσει μιας και μας έβλεπαν από μέσα και εξαφανίστηκαν Για την τελευταία μέρα τι να πω πήγαμε για φαγητό στις 21:30 μας είπαν να παραγγείλουμε από το μενού του ξενοδοχείου γιατί θα άλλαζαν το μενού…. Ότι ζηρουσαμε δεν υπήρχε … Παραγγείλαμε σαλατα, Κλαπ σάντουιτς, 2 μερίδες πένες με σάλτσα και κοτοπουλο με πουρέ …. Είμασταν 5 ατομα μάλιστα όταν παραγγείλαμε μοσχάρι εφόσον δε βρήκαμε τιποτα μας είπαν ότι αυτό πρέπει να το πληρώσουμε έξτρα γιατί είναι ακριβό Μετά από μια ώρα φέραν την σαλατα και το κλαμπ σάντουιτς αφού πέρασε άλλη μισή ώρα μας είπαν ότι έχουν μια μερίδα πένες … Το κοτοπουλο ήρθε μετά από 2 ώρες και τα γλυκά 22:45 στις 23 εντάξει είχαμε φαει βέβαια όταν κάποιος έτρωγε το κύριος κάποιος άλλος έτρωγε Επίσης όλοι είχαν εξαφανιστεί στέλνανε έναν ευγενέστατο μικροκαμωμένος σερβιτόρο να βγάζει το φίδι από την τρύπα.. Απαράδεχτοι είχαμε και παιδιά μαζί μας.

Υποβολή σχολίου: 6 Φεβρουαρίου 2024 Έμεινε: Φεβρουάριος 2024
    Katerina Ελλάδα
  • Pullman Doha West Bay

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η θέα, το μπάνιο, το κρεβάτι

Υποβολή σχολίου: 31 Μαρτίου 2024 Έμεινε: Μάρτιος 2024
    Eleni Ελλάδα